Ból głowy na zmianę pogody

Dodatkowe skurcze - Str. 302

.. ...atmosferycznego, wywołuje bóle głowy i senność, a ciepły front atmosferyczny zwiększa objawy chorób chronicznych takich jak astma, choroby serca,Z badań przeprowadzonych w Polsce badań, wynika, że aż 70% kobiet i połowa mężczyzn jest wrażliwa na zmiany pogody i liczby te ciągle rosną...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 268

.. ...bezsenność, arytmia serca, bóle stawów, dziąseł, zębów, wrażliwość na zmiany pogody, mrowienie w nogach i rękach, drgania powiek, utrata równowagi, nagłe zawroty głowy, wypadanie włosów, próchnica zębów, łamanie się paznokci, bóle głowy, zmęczenie, trudności w skoncentrowaniu myśli,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 612

.. ...mnie jakiś potworny ból głowy i do samego wieczora się z ty męczyłam.Być może przyjdzie jakaś gwałtowna zmiana pogody bo skąd to moje złe samopoczucie ?Na pewno nie miało to związku z chorobą - wiem na bank bo to nie te objawy! Mam nadzieję ,że dzisiejszy dzień będzie znacznie lepszy od..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 912

.. ...dopadł mnie potworny ból głowy.Niesamowicie żle się czułam ,brałam 3 razy ibuprom ale nie skutkował więc jak już nie dawałam rady łyknęła tramal i po nim odrobinę przeszło.Dziś jest ok .Najwidoczniej zmiana pogody na mnie tak podziałała. Musze Wam się pochwalić ,ze mój syn wczoraj zdawał..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 935

.. ...gorszego od migrenowego bólu głowy .Mam nadzieję ,ze nie musisz iść do pracy i odeśpisz nockę. Trzymaj się kochana : ) Freciu słyszałam własnie o tej nagłej zmianie pogody i ciesze się bardzo.Tak jak mówię z zimy wejdziemy bezpośrednio w lato i z pewnością nieżle odbije sie to na naszym..

Nerwica w ciąży - Str. 131

.. ...rozdygotana w sobie. jakieś bóle w okolicach serca, mostka, wędrują tu i tam i niepokoją, bolą te cholerne łapy, nie wiem czy to początki jakiegoś wielkiego uderzenia nerwicy czy tylko jakiś atak spowodowany zmianami pogody albo zmianami hormonalnymi. zawroty i bóle głowy do tego i..

Pulsujące ciało i nadciśnienie

.. ...się we znaki: potworne bóle głowy takie ,że * lądowałam * na pogotowiu albo w szpitalu, bo zwykłe tabletki nie pomagały, wszelkie zmiany klimatu równały się z wizyta u lekarza, drętwienie rąk,dziwna drętwota twarzy, problemy z mówieniem i ze wzrokiem. Odkąd biorę leki jest lepiej, choć..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 16

.. ...obudziłam się z lekkim bólem głowy i wiem z pewnością ,że następna zmiana pogody się zbliża .... Nam wszystkim życzę miłego dnia przepełnionego iskierkami radości i pozytywnymi odczuciami...a wiosna już tuż , tuż : ) ) ) ) czesc wszystkim - u mnie cudowna pogoda +8 słoneczko..

Moze ktos mi pomoze

.. ...ciśnienie?ja też mam bóle głowy,jak jest zmiana pogody to nawet mam kołowrotek czyli czuję się jakbym miała zemdleć już zdążyłam zaliczyć kardiologa i jest ok,byłam u neurologa i ponoć też jest ok wysłała mnie jeszcze ta lekarka na eeg głowy robię teraz w czwartek ciekawe co mi wyjdzie..