Ból głowy okiem

Ból głowy nad okiem

.. ...codziennie rano dręczy mnie ból głowy nad prawym okiem. Na wysokosci łuku brwiowego, nad okiem w oczodole i lekko na skroni. Boli mnie tak pół godziny i ustaje. Takie same bóle miałem rok temu w wakacje, ale na zime wszystko przeszło. Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam Mam identycznie to samo..

Ból głowy nad okiem - Str. 2

.. ...interpretuje to jako bóle zatok, tymczasem byłam z moim problemem u laryngologa, miałam rtg i zatoki są czyste... Z nerwem wzrokowym też wszystko ok - tak stwierdził okulista. Neurolog także niczego nie wykrył. Wszyscy umyli ręce a ja nie mogę funkcjonować, nie pomaga nawet kilka..

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...dręczyć mnie krótkotwałe bóle głowy nad prawym okiem, lekko na skroni i w oczodole. Tak średnio co 2 - 3 dzień z samego rana, najcześciech w cieplejsze dni. Ból maksymalnie po 30 - 40 minutach przechodził. Byłem u neurologa, zostałem skierowany na rezonans magnetyczny. Wyniki były..

Ból w klatce, kołatanie, duszności, niepokój i zawroty głowy

.. ...niepokojące objawy takie jak ból w klatce,kolatanie,uczucie duszności, niepokoj,czasami zawroty głowy.Zrobiłam EKG lekarz ogólny rzucił okiem i stwierdził,że wszystko jest w porządku.Czy to badanie jest wiarygodne? skąd więc te objawy? Mam takie same objawy jak Ty, EKG raczej tu nic nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...waliłam głową w ścianę. Bóle głowy mam od szkoły średniej, a od 5 lat takie maratony po 4 dni w tygodniu, aż mi oczy puchły. Jakiś rok temu zaczęły się bóle połowy głowy z okiem. A no i takie błyski jakby fleszem po oczach. I lęk, że coś mi tam w głowie pęka. Badanie dna oka oczywiście..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 771

.. ...Chodzi mi oczywiście o ból głowy. Teraz siedzę a właściwie leżę na wyrku w sypialni i jednym okiem patrzę w monitor laptopa a drugim w telewizor na film . Poza tym wszystko jest ok - - dzieki za zainteresowanie. Mam nadzieję ,ze u Cibie także wszystko w porządeczku!! ja tylko na chwilke..

Pulsujące ciało i nadciśnienie

.. ...się we znaki: potworne bóle głowy takie ,że * lądowałam * na pogotowiu albo w szpitalu, bo zwykłe tabletki nie pomagały, wszelkie zmiany klimatu równały się z wizyta u lekarza, drętwienie rąk,dziwna drętwota twarzy, problemy z mówieniem i ze wzrokiem. Odkąd biorę leki jest lepiej, choć..