Ból głowy złe samopoczucie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 911

.. ...kolei. Ja kiedyś moje bóle głowy, zawroty, złe ogólnie samopoczucie skadalam na spadające ciśnienie ale pomyślcie przez chwilę czy nie macie takich objawów również wówczas gdy cisnienie jest normalne lub idzie w górę? Na pewno objawy występuja również bo macie nerwicę. Po prostu. Pisałam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 205

.. ...ciemnienia przed oczami , bóle w klatce piersiowe , bóle serca , duszności, drgania bicepsa i nogi , zgagi , ciągle zapalenia gardła , anginy , niekomfortowe bóle głowy , niską masę ciała , czuje jakbym miał umierać , usg brzucha wykazało polipy na woreczku żółciowym. czasem brak apetytu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 148

.. ...cierpiałam z powodów bólu brzucha,wiadomo świąteczne jedzenie niezbyt sprzyja,ale jak przeczytałam nietylko dla mnie.Wcześniej niewiele jadlam i żolądek trochę sie zbuntowal,ale jakos doszlam do siebie.Nawet bóle głowy jakoś w świeta daly spokój,obeszlo się bez złego samopoczucia. Dobrze..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 292

.. ...lipcu - brak apetytu, bóle głowy, ogólne złe samopoczucie. W ciągu 10 dni schudłam 5 kg. Poszłam do lekarza, badania jakie robiłam wyszy bardzo dobrze. ( krew, mocz, tarczyca, EKG, ginekolog ) Od razu lekarz stwierdził, że to nerwica, zaprponował mi psychiatrę, ale że wyjeżdżałam na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 526

.. ...porządeczku i gdyby nie ten ból głowy można by powiedzieć ,że jest super! Tak trzymaj kochana! A co się dzieje z Małgosią? Markiem? Matiiagą? Zuzią? Agą? Domi? I pozostałymi osobami? Bardzo dziękuję Dorotko za dobre słowo i zainteresowanie moją osobą, mam nadzieję, że to moje złe..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 612

.. ...mnie jakiś potworny ból głowy i do samego wieczora się z ty męczyłam.Być może przyjdzie jakaś gwałtowna zmiana pogody bo skąd to moje złe samopoczucie ?Na pewno nie miało to związku z chorobą - wiem na bank bo to nie te objawy! Mam nadzieję ,że dzisiejszy dzień będzie znacznie lepszy od..

Tętno u dorosłego mężczyzny

.. ...problemy z ciśnieniem: ból głowy, złe samopoczucie itd. czyli już 2 miesiące. Nie wypiłem ani kropelki alkoholu;/. Generalnie alkohol podnosi ciśnienie a my leczymy chorobę zwaną nadciśnieniem wiec oczywiste jest że alkohol jest nie wskazany. Nie mam zielonego pojęcia o częstoskurczach..

Po wymianie zastawki, aorty, wszczepieniu by-passa i rozrusznika

.. ...gorzej. chodzi o silne bóle, praktycznie wszystkiego, zawroty głowy, ogólnie złe samopoczucie. z pewnością wiele z tego wiąże się z betalociem,który musi brać, ale...no właśnie ale. codziennie też bierze przeciwbólowy ketanol, ale powoli przestaje na nią oddziaływać. tak swoja drogą żona..

Złe samopoczucie i problemy z ciśnieniem

.. ...wtedy wiadomo - senność, ból głowy, ale jak mogłam to kładłam się spać i przechodziło. Ostatnio ( 2 - 3 tygodnie )jednak zdarzają mi się dziwne rzeczy. Coraz częściej towarzyszy mi złe samopoczucie. Kilka razy było bardzo źle, poza tym niemal stale jest niezbyt dobrze. Gdy jest bardzo..

Ból głowy szum w uchu złe samopoczucie

.. ...dolegliwości jak w temacie ból głowy, szum w uchu, złe samopoczucie, osłabiebnie organizmu. Lecze się na chorobe wieńcową oraz niedawno rozpoznano nerwice. Do niedawna wszystko było wporządku tzn nie bolała mnie głowa mogłem normalnie funkcjonować. Od pewnego czasu zaczeły się wyżej..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 27

.. ...ledwo stoje, do tego bóle serca i ogólne roztrzęsienie. Bałam się wczorajszego dnia, bo zapowiadali bardzo złe samopoczucie w związku z duzym spadkiem ciśnienia. W zasadzie czekałam na wszystkie objawy jakie sugerowali i chyba właśnie dopadły mnie dzisiaj::::( ( ( ( ( ( ( .Od jakiś dwóch..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 32

.. ...zawroty i na prawde mocne bóle glowy ( a właściwie napady bólów głowy ), co skutecznie dezorganizowałao mi życie. Ilu ja lekarzy nie odwiedziłam i jakich badań nie miałam... Jestem nawet po ablacji, bo o całe to złe samopoczucie * posądzona * była moja arytmia komorowa. Niestety nawet..

Złe samopoczucie, co mi dolega?

.. ...piersiowej nie wspomne o bólu głowy,czuję się fatalnie,stałam się odpryskliwa dla bliskich mi osób,wszystko mnie u nich drażni.Boję sie o bezpieczeństwo mojego synka,myśląc,że za moment może mu coś sie stać,jestem przesadnie nadopiekuńcza.Układam jakieś chore filmy!Chwilami się śmieję,a..

Wieczny ból głowy, drgające szczęki

.. ...mi dolega: - wieczny ból głowy - wiecznie drgające szczęki - słaby wzrok, jakby przemęczony( prawie zawsze ) - złe samopoczucie Te 3 pierwsze objawy( cholera wie czego ) pojawiły się po silnych stresach są strasznie uciążlwe, nie przestaje mnie bolec glowa i nie przestają mi drgac..