Ból i duszenie w klatce piersiowej

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 22

.. ...tylko mały i krótki ból i duszenie w klatce piersiowej, jeden raz w zeszłym roku i to się nie powtórzyło wiecej. Ale mimo to Dr chce mu zrobić ablację. Czy ktoś z was miał tak jak mój syn, potem miał ablację i jak się teraz czuje? Czy coś się przypadkiem nie pogorszyło. Będę wdzięczna za..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 41

.. ...tym dokuczliwy silny ból w klatce piersiowej.Potem przestałam jeść.Nie był to lęk przed uduszeniem.Cały czas chudłam.W końcu całkiem opadłam z sił.Popadłam w depresję i wylądowałam na oddziale zamkniętym.Od tamtej pory jest lepiej,ale co jakis czas wracają stany depresyjne.Nie jest..

Pytanie do osób cierpiących na częstoskurcze

.. ...potrafię poradzić sobie z bólem fizycznym, bez zażywania tabletek... Pozdrawiam Hej moge powiedziec tylko tyle ze nigdy nieodczuwalem pobudzen z lewej lub prawej strony.Poprostu serce walilo tak mocno o klatke piersiowa ze sprawialo mi to duzy dyskomfort do tego dochodzilo duszenie w..

Zdiagnozowanie dolegliwości serca bądź jakieś wskazówki

.. ...przyspieszona akcja serce, ból w klatce piersiowej, problemy z oddychaniem, coś w rodzaju duszenia, uczucie jakby cały czas brakowało mi tchu. Sądziłem,że jest to chwilowe, po 30 min. kiedy moję tetno jeszcze przyspieszyło, zwolniłem się z pracy i poszedłem do domu. Po około 2 godzinach..

Duszenie się - Str. 45

.. ...wystąpiły dość silne bóle w klatce piersiowej ( trwały ok. 3 godzin ). Wieczorem dostaję podwyższoną temperaturę. Proszę o radę... Witam. Mam 17 lat, i od jakiegoś miesiąca mam uczucie ciągłej duszności jakbym zaraz miała się udusić. Byłam u lekarza który na dzieńdobry stwierdził że mam..

Nieporządane działania leków pozawałowca

.. ...spocony, zawroty głowy, bóle, duszenie w klatce piersiowej/napewno nie wieńcowe/, drętwienie i puchnięcie dłoni /nóg nie/ ciągłe zapalenie scięgien rąk, ustawiczne uczucie przeziębienia / osłuchowo - czysto/ kaszel bez odksztuszania/ zaczerwienienie skory twarzy, rąk, wysypka na skórze,..