Ból i kłucie w okolicy serca

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 2

.. ...bardzo dawna narzekam na bóle serca, kłucie, ucisk i zdarza się że nie mogę złapać powietrza, duszę się. W 2004 roku poszłam do lekarza, który po zrobieniu badań ECHO EKG stwierdził że mam szmery w okolicach zastawki trójdzielnej i niedomykalność zastawek. Odesłano mnie do..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 69

.. ...tamtym roku miałam silne bóle w okolicach serca i ekg wyszło mi źle ale lekarz rodzinny stwierdził że to tylko stres. Ja praktycznie nic nie czuje - czasami tylko kłucie w mostku i stany niepokoju nie wiem czemu. Jedyne co mi przeszkadza to to , że bardzo szybko się męczę. Po pierwszym..

Niedomykalność zastawek i szmery w okolicach zastawki trójdzielnej

.. ...bardzo dawna narzekam na bóle serca, kłucie, ucisk i zdarza się że nie mogę złapać powietrza, duszę się. W 2004 roku poszłam do lekarza, który po zrobieniu badań ECHO EKG stwierdził że mam szmery w okolicach zastawki trójdzielnej i niedomykalność zastawek. Odesłano mnie do..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 111

.. ...tematu... Ostatnio odczuwam bóle w okolicay serca, jest to cos w rodzaju kłucia, szczególnie kiedy próbuję wziąść głeboki wdech.Pojawiają sie najczęściej gdy leżę , albo siedzę.Oprucz tego często drżą mi ręce ( ostatnio do tego stopnia że rozsypałem 2 łyzki cukru próbując posłodzić..

Bóle, kłucia i uczucie duszenia się

.. Mam 27 lat, ogolnie jestem zdrowa. Ostatni rok byl dla mnie bardzo nerwowy - 2 traumatyczne wydarznia ( strata dziecka i strata ciazy )...Po poronieniu zaczelz sie klopoty z bolem w okolicy serca, na ekg wyszlo, ze mam sinusoidalna tachykardie. ECHO serca nic nie pokazalo, serce zdrowe, jedynie septum..

Zapalenie mięśnia sercowego - dolegliwości po

.. ...samopoczucia doszły bóle w klatce piersiowej ( takie jakby uczucie ucisku, kłucie, wrażenie jakbym był wewnatrz posiniaczony, czasem takie jakby mrowienie w okolicach serca ). Nie sa to jakieś silne bóle ale zauważalne. Raczej nie są zwiazane z wysiłkiem fizycznym Zgłaszałem to..

Nagły ból w sercu, ostre kłucie - Str. 2

.. ...samo... miewam ostre bóle miewam je już od ponad hmmm? pół roku, nie były one ani gwałtowne ani nic, po prostu myślałem, że je mam dlatego, że dorastam( mam 15 lat ) lecz od tygodnia męczy mnie dziwny ból, raczej to nie jest ból najpierw, krótkie kłucie w okolicy serca, a potem robi mi..

Kłucie w okolicy serca, pach a nawet pleców!

.. ...Państwa doświadczenia ból objawiający się punktowym kłuciem w okolicy serca, także pach i pleców na wysokości serca. Po przeczytaniu Państwa wypowiedzi myślę, że może to być nerwica ( od lekarza internisty dostałem afobam ), czy może to być przerost serca? Zaznaczę, że bóle pojawiają się..

Kłucie w okolicach klatki piersiowej i 15-latki

.. ...wypytywac jak by opisala ten ból a wiec: krutkie kucie serca lub w jego okolicy czasem trwa to dluzej ale nie zmnacznie nie wiem co to mzoe byc czy jest to spowodowane brakiem witamin albo cyzms innym ale nie wiem co robic poniewaz ona nie chce isc do lekaza z tym a mnie to martwi bo..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1133

.. ...miałem dziwny atak z bólem w okolicy serca. zona wezwała pogotowie. Zabrano mnie na izbę przyjęć gdzie po rutynowych badaniach stwierdzono nerwicę. Nie uspokoiło mnie to jednak. Badania krwi, tarczycy nic nie wykazały i dopiero po tym jak sie upewniłem że serce mam ok przestałem odczuwać..

Silne bóle brzucha

.. ...Od wczoraj mam silne bóle brzucha bóle przychodzą co jakiś czas ... gdy nadchodzą robi mi sie gorąco i muszę sie skulic by nie były za mocne dolegliwość pojawia sie nie pierwszy raz ostatni raz takie bole miałem 3 miesiące temu ! Dodatkowo do tych bóli dochodzą kłucia w okolicy serca i w..

Straszny ból serca, brak oddechu i zawroty głowy

.. ...rozwiązać lekarz. Natomiast ból występujący w czasie wysiłku nie jest objawem zdrowego serca.Pozdrawiam Hej słuchaj Marta mam naimie i mam pytanie czy to jest takie kłucie w okolicy serca jakby ktoś szpile wbijał i niemożesz oddychać? odpowiedz Marek jak najszybciej. Mam 18 lat 3 lata..

Dziwny rytm serca

.. ...zawroty głowy oraz lekkie bóle ( kłucie??? ) w okolicy klatki piersiowej, głównie w okolicy obojczyków. Przed wyjazdem zrobiono mi badanie poziomu cukru - wynik bardzo dobry. W szpitalu zrobiono mi EKG oraz badanie krwi. EKG w porządku, przy badaniu krwi wyszło na to, że mam potwornie..

Bóle niewiadomej przyczyny

.. ...także miewam dziwne bóle w okolicach serca, a mam tylko 15lat. Kiedyś, kiedy jeszcze rosłam i to dosyć szybko, lekarze mówili, że to właśnie wzrost jest przyczyną, bo serce ze wszystkich organów rośnie najwolniej. Ale ja już nie rosnę przynajmniej od roku, a kłucie mniej więcej po..

Kłucie w okolicach serca

.. ...stwierdza ze to zwykle nerwobóle każe zażywać zwykłą tabletkę przeciwbólowąi bedzie po sprawie. Ewentualnie stierdzi, że to refluks żołądkowo - przełykowy, a ja dalej bede sie tak czuć. Witam wszystkie serduszka;]Mam na imie Kasia i od 4lat mam problemy z tetnem,doszłam nawet do..

Nerwica czy coś innego?

.. ...mi takie coś jak: - bóle pleców ( jak ktoś by mi włożył jakaś malą pileczke pod lopatkę ) - ból ten wystepuje na przemian w różnych miejscach ( pod prawa i lewą łopatka oraz w okolicach kręgosłupa ) - bóle w klatce piersiowej ( czuje kłucie w mięśniach koło serca na wysokości pachy, oraz..

Kłucie w okolicy serca i pieczenie klatki

.. ...dolega. Jeśli chodzi o bóle pleców to chyba mogą występować bo ja mam kłopoty z zastawką i nie jest to fajne, ale w chorobie wieńcowej to nie wiem. Ból wieńcowy raczej nie jest stały( umiejscowiony ) tylko promieniuje w kierunku barków, ramion czy szczęki. Jeśli Ekg jest dobre to mało..

Niska temperatura, bóle głowy i kłucie w okolicy serca

.. Hej: ) Mam 16 lat i uciążliwy problem. Od pewnego czasu zdarza mi się mieć dość niską temperaturę: 34,6 do 36 stopni. Oprócz tego boli mnie głowa i dziwnie kuje mnie coś w klatce piersiowej,dokładniej w okolicach serca, często mam zawroty głowy. Miałam robione wymazy i wyszło, że mam gronkowca złocistego w..

Przyśpieszona akcja serca, potykanie, szybkie męczenie, duszności

.. ...chodzeniu czułam w niej ból. z dnia na dzień przeszło, w nocy złapał mnie skurcz w prawej łydce, teraz od kilku dni boli mnie, też przy chodzeniu, - czasem odczuwam bóle, kłucie lub uściski w okolicach serca. Ogólnie jestem nerwową osobą, nie mam wielu wysiłków fizycznych ani zbyt wielu..

Kłucia w okolicy Serca

.. ...tej herbaty dlatego że bóle Mi sie nasliły, stwierdziła że w tej herbacie sa składniki widocznie które moje serce nie akceptuje. Więc przepisała Mi ponownie ale tym razem * krople nasercowe * ... Brałam je no i może trochę pomagały ale nic sie nadal nie zmieniało. Więc postanowiłam pujść..

Stres - Str. 2

.. ...przyjemnego i do tego ten ból za mostkiem i kłucie w okolicy serca. Tak wygląda mój atak. Czy ktoś umie mi pomóc? no to chłopaku jesteś w drodze i dobrze że zacząłeś pisać zanim cię coś innego dopadło .. musisz pić zioła i się nie stresować ..zalecana codzienna regularna aktywność..

Kłucie w okolicy serca a odstawienie betablokera

.. ...czasami mam przeszywający ból w sercu. Próbowałem ograniczać Bisocard ale to na nic. Cała tableta to za duzo, 3/4 za dużo, 1/2 za mało i 1/4 też za mało. Teraz jak mam skoki to ratuję się Metocardem ale te * strzały * w serce są nieprzewidywalne - poza tym ten Metocard trzeba brać co..

Nerwica, depresja, a może problemy z krążeniem, tarczycą?

.. ...zawrotów głowy, mdłości, bólu głowy, brzucha, zmęczenia, osłabienia, niskiego ciśnienia, senności, w między czasie pojawiały się kłucie w okolicach serca, nadwrażliwość na ciepło, zaburzenia widzenia ( widzenie nierelane? ), bóle kręgosłupa, nóg, kilka razy wyszły jej węzły chłonne w..

Nieustanny ból w okolicy serca, żyję w ciągłym stresie

.. ...lat i od dwóch dni mam bóle występujące wg mnie w okolicy serca - z lewej strony poniżej sutka, gdy biorę głębszy wdech zakłuwa mnie mocniej. Gdy oddycham wolniej, ból jest mniejszy, natomiast niepokoi mnie fakt, że w ogóle nie ustępuje od dwóch dni. Żadnych innych objawów nie widzę,..

Echo serca przy objawie kłucia w okolicy serca

.. ...odczuwam częste silne bóle klatki piersiowej/kłucia w okolicach serca/ oraz drętwienie kończyn i dolnej części twarzy.Jeszcze w wojsku po jednym z takich ataków straciłem przytomność na kilka godzin . Po tym zrobiono mi EKG i echo serca całkowitych wyników tych badań niestety nie..

Drętwienie po lewej stronie klatki piersiowej w okolicy serca

.. ...wyjscia ze szpitala ból ponowie sie pojawil czasami kłucie a zazwyczaj to takie drętwienie w okolicy serca.Co to moze byc??? czy to jest zapalenie miesnia sercowego???lekarze mowia ze to nic powaznego a tegie objawy to nerwica ale ostatnio leze to dretwieje mi lewa reka a jak chodze to..

Szmery na sercu z dzieciństwa

.. ...męczy mnie czasami ostry ból lub kłucie w okolicach serca, czasami bardzo przyspieszona akcja serca, i rowniez momentami nierowna. Czy to wszystko można polaczyc ze szmerami z dziecinstwa? no to tym bardziej wybierz się do lekarza ..szmery u dzieci się zdarzają, w późniejszym życiu nie..

Ucisk i kłucie w okolicach serca

.. ...ustąpieniu ataku odczuwam ból w klatce który przypomina ból po uderzeniu.Mam pytanie czy ktoś odczuwał coś podobnego,czekam na każdą podpowiedz.Pozdrawiam Pawel. A może to nerwica? Taka była pierwsza opinia,dostałem od lekarza lek * sedam3 * brałem pół tabletki wieczorem, czułem się..

Uciążliwy dyskomfort w okolicy klatki piersiowej i serca

.. ...piersiowej i serca. Tzw * ból * lub kłucie w okolicy serca oraz uczucie dyskomfortu w klatce piersiowej odczuwam zazwyczaj w godzinach popoludniowych i trwa to do godzin wieczornych ok. 20:00 - 21:00. Bóle, kłucia serca i dyskomfort w klatce często pojawiają się i zanikają a następnie..

Kłucie serca

.. ...częściej pojawia się u mnie ból w okolicy serca,ból przypomina kłucie,ściskanie. Przy wdechu ból jest silniejszy ,aż mnie zatyka. czy może to być problem z sercem? ja mam dokladnie to samo... i w ostatnim czasie sie to nasililo.. mam skurcze ok 3 razy dziennie..:/ tez chetnie bym sie..

Kłucie *serca*?

.. ...często dopadał mnie ból a właściwie kłucie w okolicy serca, bardziej z lewej strony, jest to naprawde bolesne, nie moge wtedy ani mówić ani nawet głęboko oddychać bo czuje jakby coś mnie w środku * rozrywało * , zazwyczaj takie napady trwały góra 3 - 4 minuty, ale ostatnio przez prawie..

Bóle w okolicach serca, duszności, kłucia

.. ...dostałam napadu dziwnego bólu Kłucie po lewej stronie pod żebrami przeszywające i promieniujące do ramienia lewego, do szyi i twarzy ( wiem, że tak objawiają się bóle wieńcowe, również mogą zacząć się w nadbrzuszu ) Że to kłucie pojawiło się w okolicach śledziony/trzustki poszłam na usg..

Kłucia w różnych częściach ciała

.. ...ktoś nakłuwał Są to bóle głównie w okolicy serca, pod i poniżej lewego żebra Jak również kłucia w głowie, pachwinach, kroczu Praktycznie całe ciało prócz rąk i nóg Ból nieziemski czasami Robiłam sobie usg brzucha dwa razy i nic Tarczyca, Ob i morfologia idealne Jutro wybieram się na..