Ból i pieczenie w mostku

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 66

.. ...mi lewa ręka, ucisk i ból za mostkiem , pieczenie w przełyku, paniczny lęk , że zaraz umrę, zawroty głowy, mroczki przed oczami... i długo by wymieniać co jeszcze. Ale uwierz mi Droga Pati, że to są również objawy nerwicy, a nie tylko chorób serca, czy właśnie konkretnie zbliżającego..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 134

.. ...tez tak mam w mostku, ból i pieczenie, duszenie, ciężko to nazwac, i tak jakby za mostkiem od strony pleców, głupie uczucie. Najbardziej denerwuje mnie wlasnie tenból w mostku, duszności - jak mam płytki oddech i bóle głowy też są okropne - pulsowanie,ćmienie itp,pzdr Pogodko,..

WPW i inne objawy

.. ...miesięcy mam chroniczne bóle w okolicy zołądka, przez jakiś czas po zjedzeniu czegokolwiek wymiotowałem, odczuwałem pieczenie pod mostkiem, kłucia z okolicy jelit promieniujące pod żebra, po jakimś czasie dostałem ostrego skurczu żołądka ( w styczniu b.r. ) Wezwałem pogotowie - podano mi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 174

.. ...wszystkich. Pierwszy ból w okolicy serca miałem 12 lat temu jeszcze w podstawówce. Było to kucie, pieczenie w mostku. Od tamtej pory mam czasami te same bóle lub/i kucia i ściski serca. Ostatnio bóle te nasiliły się tak że w niedziele jadąc taxi, akurat przy szpitalu zaczęło mi ściskać..

Dziwny ból po lewej w okolicy mostka i 31 lat

.. ...się niespotykany dotąd ból w okolicy mostka ale nie promieniujący do lewej ręki. Nie bylo to pieczenie tylko prąd usilowalem coś podnieść i nie moglem tego zrobić ponieważ ból narastal . Zażylem aspirynę i polożylem się po ok 15 min ból ustąpil ale od tamtej pory czuje tę okolicę nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 415

.. ...pojawił sie okropny ból w mostku i takie pieczenie ze myślałam ze mam zawał zdarzyło mi sie to już kilka razy ale nigdy nie miałam aż tak sinych rąk wzięłam afobam0.5 może pomoże już czuje małą ulgę ale nerwy już mnie biorą bo nie wiem co jest powodem tych bóli w klacie lekarze twierdza..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1253

.. ...dostałam potwornego bólu i pieczenia znowu w klacie az kucałam mąz szybko podał mi tabletke na uspokojenie chociaz chciał odrazu wieśc mnie na pogotowie wziełam ta tabletkę ( zfobam ) i przytkałam sobie butelke z zimną woda do mostku i raz przechodziło a po chwili wracała z zdwojoną siłą..

Kłucie i pieczenie w mostku

.. ...objawów jeśli chodzi o ból w mostku. Czasem tylko coś zakuło lecz po paru sekundach przechodziło i to wszystko. Od pewnego czasu czuje dyskomfort w mostku. Nie zwróciłam uwagi jeszcze w jakich pozycjach, ale ostatnio w nocy gdy zasypiałam strasznie mnie zaczęło kłuć w mostku, ciężko mi..

Nerwica czy chore serce? w co mam wierzyc?

.. ...nie maialm kłujacych bólów opisywanych przez narwicowców zawsze jes to gniecenie albo pieczenie albo irytujace uczucie goraca razem ze smyraniem po kosci mostka.I co Myslisz Dora lepiej isc jeszcze gdziez to zbadac????? asienka h nic ci nie jest ja mam to samo teraz mam takie drętwienie..

Ból, pieczenie szyji i mostka

.. ...prawej stronie jest to ból ,który pojawia się falowo tzn. zaczyna się nasila i kończy i tak stale się powtarza czuję jakieś pieczenie już sam nie wiem jak sobie poradzić. proszę o pomoc o poradę Natychmiast pomoc lekarska jest niezbędna i nie czekaj na żadne inne rady!!!!!! ( objawy..

Bóle po rzuceniu palenia

.. ...dniach odczuwam dziwne bóle. Mam uczucie jakby mnie swedzialy wszystkie wnetrznosci od srodka doslownie jakbym mogl to bym sie tam podrapal rowniez boli mnie w klatce piersiowej a raczej wrazenie pieczenia i tak jakbym mial tam goraczke pod mostkiem oraz na plecach tak jakby bolaly mnie..

Bóle w klatce Piersiowej.Pieczenie kucie

.. ...pewnego czas mam straszne bóle w klatce piersiowej i pod zebrami.Kucie zlokalizowane sa z prawej jak i z lewej strony w róznych miejscach.Oprocz tego mam takze pieczenie wyzej mostka ale nie zawsze.( ostatnio przez 4 dni tak piekło ze wogle nie spałem ).Czasami dretwieja Mi lewa reka mam..

Tajemnicza nitka w sercu...

.. ...sercu i to ona powoduje ból, oraz że mam więcej wybić serca niżeli powinno być. Nie dostałam leków, po prostu sprawa ucichła, że tak to określę. teraz po latach stwierdzam, że jest coraz gorzej. Doszedł ból za mostkowy, pieczenie pojawia się chociaż sporadycznie, serce nie równo bije,..