Ból jednej piersi

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

.. ...chorobowe powodujące bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze?. Tak. Wiele jednostek chorobowych objawia się bólami w klatce piersiowe, a kilka z nich daje objawy łudząco podobne do dławicy. Diagnostyka różnicowa dławicopodobnych bóli klatki piersiowej obejmuje..

Ból w klatce piersiowej

Ból w klatce piersiowej

.. Ból w klatce piersiowej może towarzyszyć wielu jednostkom chorobowym. Poniżej wymienionych i pokrótce opisanych jest tylko kilka. W przypadku bólu w klatce piersiowej kluczowe jest wykluczenie jego kardiologicznych przyczyn. Przyczyną może być choroba wieńcowa serca. Zawsze należy też wykluczyć zawał serca,..

Ból w klatce piersiowej u dziecka

.. Ból w klatce piersiowej zawsze budzi niepokój osoby dorosłej. Jest to dolegliwość odruchowo wiązana z chorobami serca. U osób dorosłych wystąpienie tego typu bólu faktycznie obliguje lekarza do wykluczenie przede wszystkich choroby niedokrwiennej serca ( choroby wieńcowej ). U dzieci jednak tego typu..

Nerwoból (neuralgia)

.. Nerwoból ( neuralgia ) to określenie dolegliwości bólowych zlokalizowanych w obszarze zaopatrzonym czuciowo przez konkretny nerw lub nerwy. U ludzi młodych często występują dolegliwości zwane nerwobólami międzyżebrowymi. Są one jedną z przyczyn dolegliwość bólowych w obrębie klatki piersiowej nie związanych..

Skurcze macicy w czasie porodu

.. ...mogą przekraczać próg bólu, stąd często nazywane są bólami przepowiadającymi. Występują z częstością jednego na dziesięć minut. Razem z rozpoczęciem akcji porodowej, aktywność skurczowa macicy wzrasta. Skurcze parte w pierwszej fazie porodu występują z częstotliwością około 3 na minute,..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 47

.. ...szybciej, pojawiły sie bóle w klatce piersiowej i kłucie ale to sobie odpuściłam bo wiem iż kłucie nie jest bólem sercowym. jednak szybkie bicia serca nadal trwały, poszłam do mojej lekarki ale ona stwierdziła że jest wszystko ok. Nasiliły się także moje dolegliwości, otóż odkąd pamietam..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 30

.. ...wysokiego pulsu, do tego bóle w klatce piersiowej i takie dziwne uczucie gorąca albo zimna tez w klatce piersiowej i do tego te duszności. A wracając jeszcze do zabiegu to nie czułaś sie skrepowana przy studentach, bo podobno przy tym zabiegu jest sie w * ubraniu Ewy * ? aha jeszcze..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 62

.. ...nic.Gdyby jednak był ból to lekarze czuwają.Później leżenie kilka godzin po zabiegu również nie jest takie straszne.Film oddaje prawdę.Zdecydowałem się na zabieg pierwszy i tym bardziej na drugi ( liczyłem się z nim ).Trafiłem na super lekarzy i jednocześnie na super Gości.Jestem (..

Betaloc zok 50 raz dziennie

.. ...zażywam częściej czuję bóle w klatce piersiowej typu kłucie, gniecenie. Pozdrawiam was. Ja zażywam 100 - ke, a i piwko lubię wypic ( i to nie jedno ) wszystko jest oki. Ciśnienie jest na przyzwoitym poziomie ( nawet na kacu ). Fakt jestem dość młody i może nie wpływa to tak ( alkohol +..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 13

.. ...natury. Ja nawet na ból głowy biorę coś w ostateczności. Kiedy pierwszy raz poszłam do lekarza z moją przypadłością, przepisano mi Validol i Propanolol. O ile ten pierwszy wybrałam ( choć tylko jedno opakowanie, które i tak mi nic nie dało ), na drugi już się nie skusiłam - sama nazwa..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 119

.. ...kości.Reumatyzm.Każdy ruch powoduje ból.Tak mam zawsze na zmianę pogody.Najgorsze jednakbóle klatki piersiowej i to łomotanie serca,które już na tym etapie leczenia nie wywołują we mnie przrażenia,ale jak wiecie są bardzo nieprzyjemne.Pojawia się płytki oddech i ogólnie są kłopoty z..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 153

.. ...zawsze * , mam czasem bóle w klatce piersiowej - podejrzewam, że ma to związek z tym, że palę papierosy i z * nerwami * . Jednak najgorsze jest to, że nie mogę normalnie funkcjonować, pracować. Czuję się bezużyteczna, zaczyna mi brakować ludzi. Nie umiem sobie znaleźć takiego celu, aby..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 157

.. ...prawie co dzień mam silne bóle w klatce piersiowej , raz w tygodniu idę do lekarza - uważam że to zawał ( mam robione ekg ,echo ) wszystko ok, leczę się też prywatnie i tak na zmianę raz idę do jednego lekarza raz do drugiego. Po wizycie jest wszystko dobrze mam zapewnione przez lekarza..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 2

.. ...dostałam bardzo silnego bólu w klatce piersiowej, zlał mnie zimny pot i bałam się, ze to zawał. Położyłam się jednak na lóżku i po pewnym czasie przestało bolec. Był to jednak naprawdę przerażający ból, nigdy takiego nie miałam. To okropne, ze trzeba z tym żyć. Nie ma się jednak co..

Szybkie tętno - Str. 7

.. ...okolicach serca.Nie jest to ból,tylko kłucie.W sumie,to czuję to kłucie gdzieś na górze lewej piersi. Kurna,ja już chyba na łeb dostaję z tego wszystkiego. Oczywiście się martwię,czy to przypadkiem nie są objawy zawału. Z jednej strony się martwię,bo nie wiem co to,a z drugiej wybieram..

Ablacja

.. ...wkłuciach,a później ból( ale do zniesienia w pachwinach i szyji ).W domu 3 pierwsze noce prawie nie przespane bo jak chciałem się przekręcić to czułem pachwiny i szyję.Dzisiaj jednak nie żałuję że się zdecydowałem,mam nadzieję że będę miał już spokój z arytmią.Pozdrawiam i czekam na..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 25

.. ...jak tylko poczujemy ból w klatce piersiowej od razu myślimy sobie, że to serce? Czy nie jest tak, że jak tylko zakręci się nam w głowie myślimy, że to rak czy jeszcze coś innego? Jakież jest nasze zdziwienie, gdy lekarz oznajmia nam, że wszystko jest w pożądku. I w tym momencie z jednej..

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek

.. ...od jakiegoś czasu mam bóle w klatce piersiowej, a dokładnie odczuwam to jako silny ucisk na mostek, na początku bóle pojawiały się rano ( z pozycji leżacej na plecach nie mogłam się podnieść, dopiero po przewróceniu sie na bok było to możliwe ) jednak teraz bóle pojawiają się o różnych..

Zespół wazowagalny - Str. 3

.. ...odczuwalam najpierw ból w klatce piersiowej( palenie ) przez ok pół godziny a potem doszlo do omdlenia. Po otrzymaniu prawdopodobnej diagnozy zaczelam czytac na ten temat ponieważ ból w klatce powtórzył się ale z mniejsza siłą ( i juz bez omdlenia ). Nigdzie jednak nie moge sie doczytać..

Dodatkowe skurcze - Str. 175

.. ...wieksze szarpanie i ból w klatce...taka sama reakcja jak odstawiłam...zle sie czułam a po paru dniach to samo wróciło do normy jak się czujesz Piorenka??? ja bym sobie powtórzyła Holtera, to co piszesz, 2 pauzy - skurcz, jedna pauza - skurcz to po prostu trigeminia i bigeminia. Ja przy..

Dodatkowe skurcze - Str. 291

.. ...tą sprawą to czulam ból w klatce piersiowej i nie potrafilam wziasc gleboki oddech,czulam to ale pomimo tego olewalam to,wmawiając sobie...ze to chwilowe i przejdzie a jednak sie zbieralo ...no i stalo sie,mysle ze mam stan depresyjny,niedawno kiedy po nieprzespanej nocy wstalam,spalam..

Dodatkowe skurcze - Str. 308

.. ...miałam kołatania serca, bóle łydek, bóle piersi, zawrot głowy a ból łba taki, że siedziałam/leżałam na półprzytomna. Dziś zadzwoniłam do kardiologa i kazał mi odstawić Isoptin. Wzięłam móJ beto i diuresin i po 40 min wszystko mi minęło. Nie wiem jednak czy nie pojawią się się skurcze...

Trzepotanie przedsionków

.. ...się wtedy czuję?Jakiś ból w klatce piersiowej? Po ablacji może nastąpić wznowienie arytmii, chociaż ta metoda leczenia jest bardzo skuteczna. Radziłbym zachować spokój i skontaktować się z lekarzem kardiologiem w celu wykonania badań kontrolnych.ablacja Na w.w choruję od dwunastu lat i..

Lekarza do *** a znachorowi pomnik

.. ...99mg/dl Minęły nerwobóle, kłucia i ogólnie złe samopoczucie. Nie ominę tu kwestii, ze jakby nieco poprawił mi się wzrok, czego akurat nie oczekiwałem. Lekarz, u którego jednak się pojawiłem, przy okazji bólu w klatce piersiowej, po pokazaniu nowych fresh wyników - nie chciał uwierzyć, ze..

Szybkie tetno II - Str. 6

.. ...nie odczuwam silnych bóli mam sie nie martwic, ale od pewnego czasu odczuwam bóle w klatce piersiowej dosc wyrazne, i co najdziwniejsze bardzo rzadko w lewej stronie, raczej po srodku i z prawej...nie wiem co o tym myslec...moze bol promieniuje?? mialam wrzody dwunastnicy i tez nie..

Dodatkowa struna w lewej komorze serca

.. ...do tego szybki,krótki ból w klatce piersowej, ale to nie jest wada serca. Jesli chodzi o wiotkość przedniego płatka zastawki dwudzielnej bez niedomykalności to również nie jest wada serca, ale jedynie niedogodność. Jedna z zastawek po prostu lata sobie swobodniej. Takie osoby moga mieć..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 6

.. ...krótkimi przerwami mam ból w klatce piersiowej, który nie mija po żadnych lekach, często temu towarzyszy kołatnie lub bardzie trzepanie się serca, po wzięciu leku o nazwie Propranolon kołatanie ustąpiło ale ból nie. Lekarze sugerują także ucisk nerwów ( mam skoliozę ), mogą to też być..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 52

.. ...razie zaobserwowałam bóle w klatce piersiowej. Od dwóch lat biorę jednak progynove i duphaston i czuję się bardzo dobrze - nie wiem może nie które w połączeniu z papierosami nie zbyt dobrze działają - a jestem nałogowym palaczem. PCO jest okropną chorobą i w moim przypadku to już w ogóle..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 58

.. ...nadzieję, że większych bóli nie będzie. Moja domowa lekarz powiedziała, że w ciąży organizm działa inaczej i możliwe, że te wszystkie dolegliwości się zmniejszą, a może nawet znikną. Mam taka nadzieję: ) Cześc wszystkim! Nikusia ja jednak się będę upierać,że nerwice czy depresję trzeba..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 270

.. ...śmiercią, uderzenia gorąca, bóle w klatce piersiowej drzenie kończyn, powieki, * szczypanie łydek * . jest coraz gorzej... nie mam z kim sie tym podzielic. nie chce martwic rodziny bo i tak mają dużo zmartwien. chciałbym tutaj z wami podzielic sie swoimi problemami. czy macie podobnie?..

Migotanie przedsiomków

.. ...źle, zawroty głowy, bóle, „łapanie za gardło”, ciężar w piersiach. Mnie po ablacji zapisali Carvedilol 2x 12,5 Prestarium 1x2,5 Sintrom raz dziennie ( według wskażnika INR ) oraz Rytmonorm 2x300. Rytmonorm sam odrzuciłem, bo czy biorę czy nie jednakowo się czuję a..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 2

.. ...glodowej * * i okropnych bólach zmarł w nocy 4 godziny po smierci papieza Jana Pawła II. Oj Mariusz .. Jednostkowy przypadek nie może być uogólniany w taki sposób jak Pan to zrobił... Moja zona 09 kwietnia 2008r. urodziła zdrową córeczkę dokładnie w rok po operacji tetniaka aorty..

Od dzieciństwa odczuwam bóle serca

.. ...dzieciństwa odczuwam bóle serca, czasem tak mocne, że nie mogłam zaczerpnąć mocniej powietrza lub się poruszyć. Jednak nie było to dla mnie niepokojące gdyż byłam w okresie dojrzewania i uważałam to za normalne, często teraz jednak cierpnie mi lewa ręka i odczuwam lekkie bóle, kucia w..

Nigdy wiecej marichuany - Str. 2

.. ...smierci. Najgorsze ze czuje bóle w piersi i pozatym te wyniki które ciagle mam w glowie. Zyje tylko jedna nadzieja która daja mi lekarze i rodzina . że te dolegliwosci sa tylko przez to ze zaszybko rosne ( mam 16 lat 192 wzrostu i 82kg ) . mam nadzieje nato ze jak niebede mialtych wad za..

Dlaczego podczas upałów nie mam bóli w klatce piersiowej?

.. Mam 58 lat miażdżycę rozsianą w ok 30% i jednego stenta. Miałem do tej pory częste duszności podczas wysiłku. Jak przyszły upały nastąpiła znaczna poprawa.Czy to można czymś wytłumaczyć.Leki biorę regularnie bez żadnych zmian...

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...bakteryjnym, pojawiały się też bóle w klatce piersiowej, pieczenie, potem to mijało, jednak cały czas mimo braku wydzieliny z nosa odczuwałam jakby ściekanie wydzieliny po tylnej ścianie gardła - ciągle przełykałam i jak sobie uświadomię to od 4 m - cy ciągle ją przełykałam nie zdając..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 52

.. ...ale po zabiegu oprucz bólu w klatce piersiowej reszta w miarę. Dla przykładu podam, że tez miałam zabieg trwający 5 godz.w W - wie na Banacha i po trzech dobach jechałam do domu samodzielnie ( 450 km PKP ). Jednakże kłopoty z oddychaniem i zmęczenie odczuwam bardzo przy beta - blokerach...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 60

.. ...mnie wybudziło jakby ból lewego boku i serducho się dopiero rozchulało. A że mieszkam w wiejskim grajdołku 15 km od miasta, pogotowia i szpitala to zaczęłam się ratować sama. Atak ( wg mnie migotanie i częstoskurcz ) trwał ponad 7 godz. a ja już zapomniałam jakie to jest straszne..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 61

.. ...przyśpieszone bicie serca i ból w klatce piersiowej - czyli podobno norma: )Po przyjsciu jednak do domu strasznie nasiliło mi się przyśpieszone bicie serca,juz nawet zastanawiam się czy to nie jest atak..Wiem że serce musi sie przyzwyczaic i dopiero po 3 miesiącach od zaiegu można mówic..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 74

.. ...ciśnienie i silniejszy jest ból. Czekam na zaproszenie na następną ablację. Ale jakby było mało, to jeszcze zaczynają dokuczać skurcze dodatkowe. Kładę to wszystko na nerwy.Podpieram się ziółkami, sporadycznie psychotropami. Ale widocznie taka moja uroda, że arytmię jakąś jednak muszę..

Złe samopoczucie po acardzie i tulipie

.. ...czuje sie fatalnie - bóle w klatce piersiowej( uczucie ciezaru i zakłuwania ),wzdecia ,a do tego popekały naczynka w oczach,dodam ze zawsze miałam problem z krzepliwościa krwi np.po wyrwaniu zeba czy zacieciu sie nozyczkami itp.Czy to mozliwe,ze mam zbyt rzadka krew a jednoczesnie..

Zaczyna mnie coraz częściej boleć między piersiami

.. ...ostatnio dość silny ból między piersiami, zapoczątkował sie podczas ćwiczen. Musialam przestać i wtedy ustępował. Jednak od 3 tyg zaczyna mnie coraz częściej boleć - prawie codziennie, kiedy sie zdenerwuję albo nawet i nie...Czuję szczypanie, pieczenie, dochodzi także do serca, bardzo..

Czy wszystko jest w porządku ze zdrowiem?

.. ...początku tego roku miałem bóle w klatce piersiowej przy oddychaniu i poszedłem do szpitala, zrobili mi EKG i nabrali podejrzeń, że mam zapalenie osierdzia. Zostałem w szpitalu i miałem tam pozostać przez co najmniej 1, 2 tygodnie, jednak wypuscili mnie po 4 dniach. Krew, mocz w porządku..

Ból w jednej piersi - co to może być?

.. ...od kilku dni odczuwam ból w lewej piersi i nie wiem od czego to może być, czy może któraś z Was miała coś podobnego albo wie od czego są te bóle! :( boję się że może to być coś poważnego. Nie jest to pierwszy raz. Zaczęło się jakieś 3 - 4 miesiące temu, ale na krótko 2 - 3 dni i..

Zadziwiająco rozbieżne wyniki badań serca

.. ...tolerancja wysiłku, duszność, bóle w klatce piersiowej, drętwienie lewej łopatki, skurcze kończyn ( zwłaszcza lewych ) w czasie snu. Moje życie to od dziecka jedno pasmo wyniszczającego lęku i morderczego stresu. Mam lekką nadwagę, prawie żadnego ruchu ( poza taszczeniem zakupów i..

Nerwica i jej pierwsze objawy

.. ...otóż zaczelo sie od bólów głowy i kołatania serca. stwierdzono nadciśnienie, dostalam leki. puls jednak caly czas mi szalał - dostałam corectin. głowa przestala mnie bolec, cisnienie i puls super. a kołatanie serca zostało, cały czas jestem poddenerwowana, mam * kluske * w klatce..

Tętniak przegrody międzyprzedsionkowej może pęknąć?

.. ...dostaję ataków duszności i bóli w klatce piersiowej promieniujące aż do szczęki. Wcześniej tego nie było. Czy tetniak może być tego przyczyn, czy to raczej inna przypadłość. Jestem w trakcie badań lekarskich. Jednak chciałabym poznać waszą opinię. ChNS M, co to znaczy? Już sprawdziłam...

Po zapaleniu mięsnia sercowego

.. ...osierdzia, dawało znać - ból i nudności, więc szybko trafiłem do szpitala ( około 2 - 3 dni po zapaleniu ). Dopiero w szpitalu stwierdzono jednocześnie ostre zapalenie osierdzia i serca - choc jak mi powiedziano póxniej serce zostało objete zapaleniem w bardzo niewielkim stopniu...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 116

.. ...jednak przeraża mnie ból w klatce piersiowej - staram się jednak z tym walczyć .Może kiedyś uda mi się pokonać tę zmorę.W każdym razie nie tracę nadzieji . Dorotka dobrze mówić ale już mnie zatyka wzięłam naszykowałam papiery i siedzę a dziś jest ostatni dzień...Nikt za mnie nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 382

.. ...kilku dni mam dziwne bóle po bokach tak jak są żebra, bolą łopatki i poniżej. Do tego klatka piersiowa. Oczywiście jedna myśl w głowie: mam raka płuc. Kurcze tak się nakręciłam, że panicznie boję się iść do lekarza. Dawno tak źle nie było z moją głową. Witaj Matiiago! Moja teściowa ma..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 470

.. ...tylko pozostał koszmarny ból głowy!Z tym jednak na pewno sobie poradzę! Trzymajcie się kochani i bez nerwów proszę hiihihhiihihihhihihii!! Nie dajcie sie tej zmorze!! Krystynko ale z Ciebie się ranny ptaszek zrobił! No ,no znowu pierwsza na forum!!Biegnij na ten targ ,kup witaminki i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 613

.. ...tak zaczęła mnie rwać,ból rozchodzi się po klatce piersiowej i jest on dość nieprzyjemny.Ale wrazie takich momentów mam specjalne tabletki,niestety musiałam zażyć jedną bo nie wytrzymałabym tego bólu.Kurcze przy czymś takim oddechu złapać nie można. Nie życzę tego nikomu. Na dodatek coś..

Płyn z piersi

.. ...były potem dolegliwości bólowe i czy odczuwasz jakieś zmiany w piersi/ a miałaś to w jednej czy w obu piersiach/ sorki że o tyle pytam ale troche sie boję i mam wątpliwosci czy sie zdecydować - jaka jest twoja opinia na ten temat? mam 42 lata. - - - - - Serdecznie pozdrawiam karina witaj..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 17

.. ...BERODUAL? Minął Ci ten ból w klatce piersiowej ? Mam nadzieję, że nie masz duszności. Serdecznie wszystkich pozdrawiam. Marzena Spokojnie, chętnie się podzielę tym co wiem. Otóż, u mnie zaczęło się od nerwicy żołądka, jakieś 4 lata temu, jednym słowem koszmar. Chodziłem do różnych..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 4

.. ...zupełnie to samo. Odczuwam ból z lewej strony, zaraz pod ostatnim żebrem. Też mniej więcej 10 - 12 cm. od mostka. Ból nie jest ciągły. Zdarza się dwa do trzech razy w tygodniu i trwa kilka godzin. Nie jest to ból nie do zniesienia, jednak dość uciążliwy. Dodam, że mam tylko 17 lat. (..

W młodym wieku się zdarza zawał serca? jestem panikarą

.. ...nie : - ( nie każdy ból w klatce piersiowej, a dokładnie w mostku to zawał, bo inaczej ja takie coś bym musiała mieć ze 3 razy w tygodniu. Jestem nieuleczalnie chora, małą nerwicę też miałam, jednak do bólów w klatce najlepiej sie przyzwyczaić a wtedy mniej sie je odczuwa. Miranda,..

Ból w klatce, który trzyma od miesiąca

.. ...od ponad miesiąca mam ból po lewej stronie klatki piersiowej, złapało mnie tak mocno jednego dnia, że sądziłem, że to zawał, poszedłem do lekarza, ten stwierdził mięśnioból...ale nie dawało mi to spokoju, poszedłem do rodzinnego ten zrobił mi EKG i też nic, a ból nadal był, raz..

Ataki paniki, lęki - Str. 7

.. ...kolanach. następmne to * ból * serca jakby mial nastąpić zawal albo cos podobnego tal naprawde to były nerwowe drgania mięśni w okolicy serca. Jedne z gorszych to nagly atak duszności jakby ktoś zcisnął klatkę piersiową uniemożliwiając oddychanie. jeszcze jeden to uczucie zciskania mózgu..

Problem z oddychaniem podczas wysiłku fizycznego

.. ...trudności z oddychaniem, ból za klatką piersiową i wszystko to podczas wysiłku fizycznego( od biegania na lekcjach w - fu po wchodzenie po schodach )...natomiast po wysiłku: drżą mi nogi i ręce, są bardzo słabe, jednak po krótkim czasie wszystko wraca do normy, szczególnie gdy położę się..

Ból klatki piersiowej, również przy nacisku

.. ...3 czy 4 dni odczuwam bóle w klatce piersiowej,powyżej mostka. Ból nie przeszkadza jeśli siedzę lub się poruszam, jednak jeśli się nachylam lub podnoszę rękę do góry to wyraźnie czuję niezbyt mocny jednak odczuwalny ból. Ból występuje również jeżeli naciskam ręką powyżej mostka. Co może..

Zapalenie osierdzia serca powikłane tamponadą

.. ...niemożliwy do wytrzymania ból opasujący klatkę piersiową. zaczyna się na wysokości mostka, między łopatkami, promieniuje do barków...uskarżam się na te bóle od co najmniej 4 lat, ale jak dotychczas nikt nie łączył ich z sercem. dopiero od niedawna lekarze przyznali, że to jednak ma jakiś..

Mocne bicie serca, duszność i nie równe oddychanie

.. ...ważniejsze niż np lekki ból brzucha.Też śpię z głową i klatką piersiową uniesioną nieco wyżej,jednak wtedy jakąś ulgą się czuję..Zowroty głowy też u mnie występuję nie są one jakieś silne,ale jednak męczące naprawde wszystkie te objawy potrafią wywrócić człowiekowi życie na drugą..

Problem z pulsem

.. ...nogi, uczucie duszności, bóle w klatce piersiowej i czasem uczucie lęku. Czyli podstawowy zestaw nerwicowca. Ja jednak cały czas jestem zafiksowana na stanie mojego serca. Tak jak napisała Dana nie wszystko można zrzucać na nerwicę. : ) ja juz prawie pol roku zwracam bez przerwy uwage na..

Pieczenie i bóle w kltace piersiowej oraz wysokie ciśnienie

.. ...zażywa leki jednak silne bóle i pieczenie w klatce pojawiają się w dalszym ciągu a przy tym b.wysokie ciśnienie. Proszę o poradę. a z jakich okolic ma byc kardiolog? mam namiary na dobrego kardiochirurga z ochojca w katowicach. Wszystko jedno, najważniejsze żeby odpowiednio zajął się..

Brak diagnozy

.. ...czerwca 2 razy był to ból nie do zniesienia, żadne tabletki nie pomagały. Czuję się strasznie senna, zmęczona. Przy lekkim tylko wysiłku kręci mi się w głowie. Pierwszą wizją lekarza, było nadciśnienie, jednak podobno nie w tym problem. Wygląda to mniej więcej tak: 112/77 godzinę później..

Bóle w klatce piersiowej i skurcze dodatkowe

.. ...czas temu kiedy miałem bóle w klatce piersiowej. Które miewam do dziś z rózną częstotliwoscia. Pierwszy problem pojawił sie kiedy moje serce biło ponad 120 na min w szpitalu podali potas który wynosił troche powyżej 3. Ale od tego czasu myśle o jednym - - serce. Po uzupełnieniu podasu..

Echo serca przy objawie kłucia w okolicy serca

.. ...odczuwam częste silne bóle klatki piersiowej/kłucia w okolicach serca/ oraz drętwienie kończyn i dolnej części twarzy.Jeszcze w wojsku po jednym z takich ataków straciłem przytomność na kilka godzin . Po tym zrobiono mi EKG i echo serca całkowitych wyników tych badań niestety nie..

Bardzo ostry, chwilowy ból serca

.. ...Zaczęło się od małych bólów w klatce piersiowej, potem gorzej i gorzej. Oczywiście skontaktowałam się z moim lekarzem. Holter, ekg, wiadomo - wszystkie podstawowe badania. Jednak zmartwiła mnie jedna rzecz. 2 - 3 tygodnie temu idąc chodnikiem przez chwilę, dosłownie sekundę złapał mnie..

Żyje w dużym stresie związanym z moim życiem prywatnym

.. ...zaczęłam odczuwać * ból * w klatce piersiowej rano i w ciągu dnia ( zazwyczaj skupiam się na nim więc ciężko powiedzieć czy to psychika czy ból rzeczywisty ) Pisząc ból mam na myśli: łaskoczący ucisk, stałe uczucie ciężkości i pełności w klatce piersiowej ( nie w mostku )..

Kłucie za żebrami

.. ...osoba palaca. Odczuwam bóle za zebrami , pod piersiami. Początkowo bylo to klucie z lewej strony po paru dniach pojawilo sie z prawej. Nie moge wziasc glebszego oddechu,smieach sie. Czasem trwa to do kilkudziesieciu minut. Inne dolegliwosci to biegunka ..jednakze to raczej spowodowane..

Kłucie jednym punkcie - klatka piersiowa z prawej strony

.. ...Jest to bardzo ostry ból i czuję go przez cały czas. Najbardziej boli przy oddychaniu, jak dużo mówię, jak się schylam, zmieniam pozycję... Przez ból chodzę przygarbiona i wykrzywiona, a spać kładę się pół godziny, ponieważ nie potrafię się ułożyć tak żeby nie wyć z bólu. To nie może być..

Czy to może być objaw nerwicy?

.. ...wynikających, stresów, bólu itp.. Odkąd pamietam prawie wszystkiego się boję, unikam zmian, jestem zamknięta. Ale zawsze to pokonywałam. Dzis mam swoją rodzinę i jestem szczęśliwa, a jednak nerwica wysunęła się na plan pierwszy. Gula w gardle, kołatanie serca, bóle głowy, lęk, że coś się..

Neuralgia międzyżebrowa czy coś więcej

.. ...czterech dni czuję straszny ból w klatce piersiowej, okolice żeber. Początkowo zdawało mi się, że to zwykła neuralgia międzyżebrowa i zacząłem samodzielną terapię ( naproxen, ibuprom max, magnez, vit. b6 oraz multiwitaminka i calcium ), do tego próbowałem jeszcze napojów izotonicznych..

Niskie tętno

.. ...minetralnej śladową odczuwam bóle w klatce piersiowej jest mi duszno , szybko się męcze mam zawroty głowy ciemno przed oczami.Próba wysiłkowa wyszła żle tętno wynosiło 173 trwała około 2 minut ,lekarz wczepiający stymulatory powiedział że jestem za młoda na wszczepienie stymulatora ,..

Co to może być?

.. ...miesięcy dokucza mi ból pod lewa piersią,czasami boli mnie cała pierś. Zaczeło się od kłuć.jakby ktoś szpilką nakuwał. teraz doszło nawet pieczenie.Zdarza się też ze kłuje pod prawa piersią. ale rzadko.Kiedy boli mam duszności.Dodam ze boli mnie cały kręgosłup,trudności mam ze..

Prosze o pomoc..Nie wiem co mi jest!!!!

.. ...miesięcy dokucza mi ból pod lewa piersią,czasami boli mnie cała pierś. Zaczeło się od kłuć.jakby ktoś szpilką nakuwał. teraz doszło nawet pieczenie.Zdarza się też ze kłuje pod prawa piersią. ale rzadko.Kiedy boli mam duszności.Dodam ze boli mnie cały kręgosłup,trudności mam ze..

Czy to napewno bóle serca????

.. ...miesiąca nękają mnie bóle w mostku.Miałam robione ekg,rtg klatki piersiowej i morfologie.Wyniki dobre.A jednak ciągle dokuczają mi te bóle i to w najmniej spodziewanych momentach.Proszę napiszcie czy na podstawie tych badań lekarz( kardiolog )może wykluczyć np. niedokrwienie serca lub..

CZY TO NERWICA?

.. ...oddychać,kołatania serca, bóle w klatce piersiowej itp.objawy. w ostatnich dniach objawy nasiliły się tak bardzo,że zaczęłam się bać.poszłam do lekarza, wykonałam badania, diagnoza - nerwica. nie rozumiem jak to możliwe? mam męża, dwoje dzieci którymi się opiekuję ( nie pracuję ) jednym..

Holter - jak zinterpretować?

.. ...sercowego. Co do dolegliwości bólowych w mostku - mogą być związane z bólami kostnymi ale też np. dławicą piersiową. I tu wracamy do Twojego wieku bo np. w wieku lat okolo 25 - 30 ryzyko choroby niedokrwiennej serca jest minimalne, Echo pozwoli wykulczyć( bądź nie ) jedną z przyczyn..

Zawał czy silna nerwica?

.. ...problemy z oddychaniem, bólem w klatce piersiowej ( okolice mostka ), szybkim biciem serca czy wysokim ciśnieniem. Objawy te zdarzały się raz na jakiś czas. Jednak wczoraj miało miejsce zdarzenie które mnie bardzo przestraszyło. Serce nagle zaczęło bardzo szybko bić ( widoczne nawet..

Ból, serce

.. ...czasu zdarzają mi się bóle w lewej części klatki piersiowej jakby ktoś mnie ściskał, byłam u lekarza i stwierdził ze to nerwica lub choroba neurologiczna, jednak to występuje kiedy się wogole nie denerwuje, w dodatku od jakiś 2 tyg. mam uczucie że w gardle mi coś utknęło i po każdym..