Ból języka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 526

.. ...IWONKA - mam nadzieję ,że ból ustąpił Hmm.. w jakim kierunku? Trudno powiedzieć - językowym chyba. Tak mi się przynajmniej wydaje ; ). Snooker jest bardzo, bardzo trudny, stół wielki, bile malutkie.. Ale pobawić się można. matko jedenasta !!! krystynka3 - chyba dzisiaj nam zaszaleje..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 748

.. ...się zaczęło.I jesze te bóle łydek i stóp.Język i twarz momentami mi drętwieje. Już się tak cieszyłam,że powoli daję radę temu cholerstwu,ale zaczynam się zastanawiać czy to nie jest problem złego krążenia? Badania mam ok więc co?Jednak nerwica?Proszę niech ktoś mi odpowie bo już mam..

Ratunek dla osoby z chorobą serca i zaawansowaną POCHP?

.. ...nie ma dolegliwości bólowych, ale łatwo się męczy i czasami ma duszność ale taką do opanowania bez interwencji lekarskiej. Błagam o jakieś wskazówki. Sorry za niefachowy język, jestem psychologiem klinicznym, pracującym,nomen omen w klinice, mój mąż jest lekarzem i i tak jesteśmy w..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 30

.. ...przestałam się część ale mam bóle nóg, cała drżę. Miałam bóle głowy i to strasznie za każdym razem jak coś się wydarzy pogarsza mi się. Do tego mam wrażenie czasami jak by mi język po bokach puchł i mrowił.Zaczęłam się bać, że to może jednak nie nerwica tylko jakiś nowotwór lub jakieś..

Komorowe zaburzenia rytmu serca

.. ...tak: ogólna słabość, ból i zawroty głowy, wszystko mi się trzęsie w środku, tracenie świadomości - ja to nazywam odpływaniem( chociaż nigdy nie odpłynęłam, tzn nie zemdlałam ), dreszcze, chociaż jest np. upał i czasem takie dziwne uczucie, zwłaszcza w nocy, jakby mi miał język wpaść do..

Plamy na języku

.. ...około 1,5 - 2 tygodnie. Ból chorych miejsc jest podobny do tego, jaki ma miejsce przy poparzeniu języka gdy wypije się coś zbyt gorącego. Wybrałam już dodatkowo leki przeciwgrzybiczne oraz witaminy z grupy B, ale to nadal się pojawia. Kiedyś czytałam, że może to być oznaką chorego..

Plamy na języku - Str. 4

.. ...języku i znam ten okropny ból i tę wstydliwą sprawę!!! próbowałam wielu sposobów, ale plamy nie znikały... pewnego dnia spożyłam pewien produkt odżywczy, który ma za zadanie wzmacniać organizm itd... i coś stało!!!! plamy i ból zniknęły już po pierwszym dniu stosowaniu i do tej pory..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 545

.. ...wierzy ludziom aż do bólu a potem cierpi przez niektórych.Wiesz Małgosiu czasami to chyba wolałabym żeby miała cięty języczek jak była spokojniutka. Oj Dorotko też współczuję Tobie - matura syna,egzamin dojrzałości,najważniejszy w zyciu. Ja też ten rok szkolny mam pod znakiem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 856

.. ...dopada to ok 150 - 160,bóle w klatce raz po raz kóraś z łopatek lub ból w kregosłupie ostatnio też podwyższone tętno np 153/80/112 biorę pól tabletki con - cor 2,5 i raz kiedyś jak czuję że mnie bierze to biorę captopril pod język - żadko ale zdarza się - con - cor zapisał mi kardiolog..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 912

.. ...dopadł mnie potworny ból głowy.Niesamowicie żle się czułam ,brałam 3 razy ibuprom ale nie skutkował więc jak już nie dawałam rady łyknęła tramal i po nim odrobinę przeszło.Dziś jest ok .Najwidoczniej zmiana pogody na mnie tak podziałała. Musze Wam się pochwalić ,ze mój syn wczoraj zdawał..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1116

.. ...Witaj Majka!ja też mam bóle w plecach między łopatkami,okropne uczucie i czasem mam wrażenie jakby drętwiała mi twarz i język wtedy placze mi się,czasem wmawiam sobie że to stwardnienie rozsiane,a potrafię wiele sobie wmówić.trzymaj się! Krysiu,co się dzieje że masz takie samopoczucie..

Helicobacter, objawy, kultury bakterii

.. ...kłuć mnie pod żebrami i ból mi promieniuje aż do boku. Nawet chyba języma mam bardziej żółty. Miałam nadzieję,że te leki, które brałam mi pomogą więc teraz jestem już załamana. Napiszcie jeśli Wam coś innego pomaga, czy Wy też macie żółty język? Mieszkam teraz w Anglii i nie znam perfekt..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała

.. ...szpitala z powodu ostrego bólu głowy z prawej strony ( potylica ), drętwienie lewej strony ciała ( łącznie z twarzą i językiem ), przy czym wystąpiły zaburzenia wzroku i świadomości. Pierwszy taki atak był krótkotrwały i łagodny, około 3 lat temu. Kolejny rok temu nieco silniejszy i..

Śmierć po bajpasach - Str. 4

.. ...operacją miał silne bóle w klatce piersiowej takie ze nie raz podnosiłam go kleczącego z ziemi i podawałam mu tabletkę pod język.druga sprawa szpital w aninie był wiodący jesli chodzi o bajpasy jak jest teraz nie wiem.pamietam ze pracował tam ś.p doktor religa spotykałam go często na..

Tętniak IAS

.. ...nasiliło. Mam napadowe bóle głowy - postawiono mi diagnozę - migrena. Mam zaniki widzenia, drętwieją mi kończyny, lewa połowa twarzy i czasami język. Cały czas jestem senna i czuję ból w piersiach. Pozdrawiam Tak jest to wada wrodzona, ale u ciebie jeszcze nie stwierdzona! W sumie uwaza..

Ból głowy, uczucia mrowienia i osłabienie

.. ...okresowo takie objawy: - bóle głowy - uczucie drętwienia zębów i mózgu - osłabiona koncentracja - chwilowe utraty równowagi - senność - chwilowe problemy z złapaniem oddechu - plątanie się języka( chwilowe trudności z mówieniem ) objawy trochę podobne do kaca szczególnie uciążliwe..

Zapalenie mięśnia sercowego - czy ja umrę?

.. ...wcześniej tego nie było. Bóli żadnych nie mam, czasem jedynie zakłuje mnie coś w okolicach lewej łopatki. Oczywiście nie podejrzewam, zapalenia tylko ze względu na te objawy, ale od bardzo długiego czasu mam problemy ze zdrowiem - ciągłe zmęczenie, problemy z migdałkami, smród z ust,..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 8

.. ...kolejne, dotąd nieznane mi bóle. Bo przecież JAK SKOŃCZY SIĘ JEDEN to pojawia się kolejny. I nawet cieszę się, jak pojawia się już jakiś, KTÓRY MOZNA ZASZUFLADKOWAĆ DO KATEGORII * STARY * ”, bo wtedy wiem, że to typowe psychosomatyczne i mogę mu wtedy wystawić język: - )...

Nadiścnienie u młodego człowieka...

.. ...dniowej imprezie miałem bóle z tyłu głowy zmierzyłem ciśnienie wyskoczyło mi 180/120 więc co zrobiłem zacząłem panikować zawieziono mnie do szpitala tam ciśnienie było 160/100 ale cały z nerwów sie trząsłem i bałem podano mi kroplówke i jakieś proszki pod język.Następnego dnia u lekarza..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...objawów mam czasem też : - bóle głowy - bóle karku - bóle mięśni - ciągłe zawroty głowy - jakby płytki oddech, ale nie wiem do końca jak to określić, po prostu jest to coś takiego, że potrafię długo wytrzymać bez oddychania - przy silnych atakach drętwienie języka - nerwobóle - brak..