Ból kłujący

Ból żołądka

Ból żołądka

.. Ból żołądka typowo lokalizuje się w obszarze nadbrzusza, w miejscu zwanym potocznie dołkiem sercowym . Może mieć różne nasilenie, charakter i przyczyny. Ostry, kłujący ból ( jak dźgnięcie nożem ) występujący na czczo, ustępujący po posiłku jest charakterystyczny dla choroby wrzodowej żołądka. Podobne..

Bóle w pachwinie

.. Bóle w pachwinie mogą być oznaką różnych procesów chorobowych toczących się w narządach jamy brzusznej lub miednicy. Bardzo istotny jest charakter bólu, okoliczności jego wystąpienia oraz zjawisko promieniowania. Kłujący ból promieniujący z okolicy lędźwiowej w dół do pachwiny może być na przykład związany z..

Po bajpasach - Str. 5

.. ...następnego. Bardziej bałem się bólu niż , że mogę nie przeżyć. Tak więc kto czeka na operacje radzę myśleć pozytywnie i w miarę możliwości ruszać sie Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich na forum. Mój tato przeszedł pomostowanie we Wrocławiu 4WSK 26marca /3bpasy/ bez komplikacji. Ma..

Dodatkowe skurcze - Str. 76

.. ...jeśli chodzi o Twoj ból to mogą to byc nerwobóle Pozdrawiam ja także odczuwam szarpnięcia, mam wrażenie, że ktoś mi pociaga za serce i je przewraca. a kłucie serca to dobry objaw: )miałam swego czasu bardzo długo, przebadali mi i wyszło na nerwicę serducha, bo własnie przy niej głównie..

Dodatkowe skurcze - Str. 114

.. ...objawia się rozlanym bólem, nigdy kłującym ). ja nie wiem czy to kłucia czy co ale nie dusi, boli albo jakby w okolicach mostka albo tak z boku bardziej nie szarpie cały czas...cały czas szarpało na poczatku co 3 uderzenie jak byłam na pogotowiu a teraz to róznie, rano troszke albo ze 3..

Silny ból napierający na mostek

.. ...jakiś czas miewam silny ból w okolicach serca... najbardziej napiera on na mostek, jednak ostatnio również zaczął mnie boleć bark.. :/ Już wtedy myślałam, że jest to spowodowane sytuacją denerwującą jaka miała miejsce.. Dzisiaj ten ból również się objawił przy podobnej sytuacji.. Jest to..

Ból po prawej stronie, nasilający w pozycji leżące

.. ...wczoraj rano pojawił się ból w okolicach prawej łopatki, ból ma charakter przeszywający, kłujący przy głębokim wdechu, w pozycji pionowej w zasadzie ustąpił, jednak gdy położyłem się do snu bardzo szybko dał o sobie znać uniemożliwiając przebywanie w tej pozycji,uczucie jakby strzała..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 271

.. ...to znalazłem w necie: Bóle czynnościowe - tzw. nerwica serca Można je scharakteryzować prosto - SERCE NIE JEST CHORE A BOLI. Psychogenne tło rzutuje bezpośrednio na dramatyczny opis dolegliwości bólowych. Chory określa je jako kłujące, zlokalizowane często na koniuszku serca. Oprócz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 294

.. ...przez godzine, dwie... I ból w klacie. Ostry, kłujący, w absolutnym bezruchu. Skończyło się oczywiście wizytą na pogotowiu. Tam EKG i... aspirynka, wenflon i dziwna mina lekarki. Przyszedł jeszcze jednen - kardiolog. Podumał i stwierdził że nic takiego. Dla pewnosci kolejne EKG z..

Badania echo i EKG serca i co dalej?

.. ...kiedy pamiętam odczuwam bóle w klatce piersiowej dokładnie w miejscu gdzie znajduje się serce, jest to ostry kłujący ból podczas którego każdy oddech nasila intensywność bólu i im głębszy oddech tym ból mocniejszy, mam bardzo częste krwotoki z nosa, żyły * wychodzą * nawet jak..

Dziwne dolegliwości, drętwienie rąk, bóle w klatce, plecach

.. ...tego czasu mam dziwne bóle w klatce piersiowej, plecach, nogach głównie łydki. Jeżeli chodzi o bóle klatki są różnego rodzaju typu duszącego trwa to nie dłużej jak dzień, typu kłującego takie bardziej impulsywne przy ruchu takie same mam pleców. Cierpię również na zespół jelita..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...Od kilku tygodni mam bóle głowy występujące wciąż w tym samym miejscu. Czasem pulsujące, kłujące, boli mnie w tym miejscu skóra głowy - może dlatego, że często się w tym miejscu dotykam... Do tego ciągle kręci mi się w głowie, przy tym pogarsza mi się wzrok, nie umiem się skupić. Myślę,..

Wedrujące bóle, kłujące w plecach, mostku, pod pachami i w biodrach

.. ...roku nawracają mi sie bóle w plecach,promieniują do biodra pachwiny.Potem znikają na pare dni i ponownie wraca wszustko w innym miejscu między łopatki ,promieniując pod lewą pache ,odczuwam w klatce dziwne ściskanie.Miałam wiele badań,wszystko dobre wyniki,dostaje leki przeciw bólowe a..

Bóle podczas oddychania

.. ...kg.wagi stan zdrowia dobry.Od 3 dni mam problem,podczas oddechu pojawia sie ból dół prawego płuca przechodzący pod prawą łopatkę.Ból ten jest kłujący.Wspomagam sie środkami p.bólącymi. Rtg klatki,ekg,echo..

Serce bol wdechu wdech

.. ...( od pachy ).Jest to ból kłujący,jakby ktoś mi wbijał szpilke a pozniej ją wyjmował.Co mi dolega ? PS. Mam też nadciśnienie ( nie pamiętam juz dokladnie,ale na granicy nadcisnienia ) cześć .. powiem ci tak takie kucie serca to nic innego jak lekki skurcz i nie ma co tego brać sobie do..

Ból w okolicy serca, ważne

.. ...z sercem, mianowicie bóle, były krótkie, kłujące, przeszywające. Dokłądnie nie pamietam ( już pamięć nie ta heh ) ile razy one wsytepowały, w kazdym razie miałem pare silnych ataków bólu. Oczywiście w wieku bodajze 19 - wizyta u kardiologa, Badania Echo serca, EKG nic nie wykazały,..

Kłujące bóle pod lewym obojczykiem

.. ...takie kłująco - tętniące bóle pod lewym obojczykiem, mam wrażenie że to bóle tętnicy podobojczykowej lewej ( i tylko lewej ).Bóle pojawiają się znikąd, mogę nie odczuwać ich dzień, lub dwa, ale jak się ujawnią to z lekkich nasilają się do takich nie do zniesienia. Najgorzej wtedy jest w..

Kłujące bóle w klatce piersiowej

.. ...żebra w jedno miejsce... Bólom towarzyszy podwyższone ciśnienie średnio 160/100 przy moim normalnym ok 130/90, często pojawiają się bóle głowy, zmęczenie, przybicie i brak chęci do czegokolwiek... Dziwne jest na przykład to, iż jak trenowałem sport przez jakiś czas ( tj. 4 miesiące )..

Czy to już nerwica?

.. ...ostatnie tygodnie odczuwam ból w okolicy serca, kłujący na mostku i po lewej stronie nad piersią. Do tego serce często mocno mi wali. Objawy pojawiają się po południu czasem wieczorem. Ciśnienie rośnie mi wtedy do 135/92. Ostatnimi dniami nie panuję już nad tym czuję też lekkie drżenie..

Silny, nagły ból w plecach na wysokości klatki piersiowej

.. ...Obudził mnie silny ostry ból w środku nocy po lewej stronie pleców, na wysokości klatki piersiowej. Ponadto nie mam żadnych dolegliwości. Ból jest ciągły, najsilniejszy ( kłujący ) przy wszelkich ruchach ciała, wdechu, leżeniu. Najwygodniej jest siedzieć lekko pochylonym, wtedy ból jest..

Ból po lewej stronie klatki piersiowej u nastolatki

.. ...Od tygodnia odczuwam ból po lewej stronie klatki piersiowej, coś jakby serce. Na początku myślałam, że może coś sobie naciągnełam, bo ból pojawił się dosłownie z nikąd, czasami ciągnie aż do ramienia ( co prawda w ostatnim czasie się trochę stresowałam ). Nie jest to ból ciągły, raczej..

Ostry ból w okolicy serca

.. ...czas pojawia się u mnie ból serca taki kłujący czasem dziwnie czuję ten ból w brzuchu tak jakoś dziwnie mi przechodzi , promieniuje , ja jestem osobą bardzo nerwową , ale nie zawsze taka byłam , po prostu jestem w związku w którym to mój partner jest bardzo nerwowy a mnie się to udziela...

Puls powyżej 100 uderzeń/min.

.. ...mnie serce. Nie jest to ból kłujący tylko raczej pulsujący. W ciągu ostatnich dni często budzę się w nocy właśnie z takim bólem pulsującym na całą klatkę piersiową. W poniedziałek mam zamiar iść na te badania i może mi ktoś napisać, czego mogę się spodziewać? mam 18 lat jak badania wyjdą..

Bół w klatce piersiowej

.. ...bardzo silny bół w klatce piersiowej po lewej stronie przy pochylaniu głowy do przodu ból jest najsilniejszy z rana po przebudzeniu bół jest silny kłujący niewiem czego to może być przyczyna prosze o pomoc..