Ból lewej ręce

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...szpitala ze umieram.ostre bóle serca kłocie i scisk mrowienie w głowie lewej ręce paraliż twarzy ucisk w głowie.wróciłam do polski czuje sie tak dziwnie jak by wszystko działo sie obok zrobiłam jakies tam badania ale lekarze odrazu stwierdzili nerwice.tak sie boje spac byc sama,wydaje mi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 19

.. ...brak apetytu, poranne bóle głowy, kłócie w lewej ręce, ale najgorsze jest to nieustanne uczucie wyczerpania i * miękkości * .Nie potrafię z tym walczyć! Dominiku na uczucie wyczerpania i * miękkości * najlepsza jest nuda! Zamknij się w pokoju, wyłacz wszystko - telewizor, radio,..

Dziwne bóle, podwyższone ciśnienie, poblemy z widzeniem

.. ...ostatnio zaczęły się dziwne bóle w okolicach mostka, za łopatką, w lewej ręce i ramieniu. Nie tyle ostre gniecenie, co takie lekkie kłocie albo gniecenie, nie w sytuacjach nerwowych, przy prawidłowym ciśnieniu ). Puls utrzymujący się na poziomie ok. 90 - 110( kilka dni ) później norma. w..

Czy mam nerwicę?

.. ...kołatanie serca....ból w karku...stany lękowe z błachych nawet spraw...czasami sobie coś * wkręcam * i myślę o tym przez cały dzień...tymczasowe tracenie czucia w lewej ręce... Zaczęło sie wszystko od bólu w karku i pomiędzy łopatkami,nie mogłem także skręcać mocno głową na boki,nie..

Boli mnie prawa część lewej piersi, czuję też ból w lewej ręce

.. Czy to jest atak serca? czy mam sie bać czy to minie Nie panikuj. Oddychaj głęboko, odpocznij, połóż się, zaśnij. Zmierz sobie ciśnienie, tętno. To nie atak serca. Ale idź w najbliższym czasie do lekarza. Lepiej niech cię przebada. To raczej nerwica atak serca to raczej byś na kompie nie umiała pisać.Pozdro..

Ból tarczycy

.. ...fatalnie. Też odczuwam bóle lekkie tarczycy. Poza tym zazwyczaj po poludniu od 18 do 20 czuję się okropnie. Odczuwam wtedy ućisk w skroniach drętwienie lewej strony twarzy z lewym okiem włącznie.Trzęsą mi się ręce , jestem cała rozdygotana jak po mocnej kawie. Mam słabość nógi..

Morfologia a choroby serca

.. ...temu rzuciłem palenie i ból w klatce jakby minął i juz w ogóle go nie odczuwam ale za to denerwuje mnie ciągłe kłucie tak jakby w żyłach w lewej ręce ( nawet w dłoni ), boje sie ze to choroba wieńcowa a mam dopiero 21 lat. Musze tez wspomniec o tym że kilka lat temu z powodu braku..

Zawroty głowy, mrowienie w lewej ręce, ból w okolicach serca, duszności

.. ...się do tych duszności bólów w sercu jego nie równego bicia itd.. po prostu olewam to choć czasami są bardzo silne ataki ale ostatnio rzadko. Pije browara i przechodzi. Ale nie polecam pić za dużo max 2 tzn nie namawiam do picia przy takich problemach, ale podaje na swoim przykładzie...

Bolące wklęsłe do środka kręgi

.. ...w funkcjonowaniu ból 3 kręgów piersiowych które są * wciśnięte * i towarzyszy temu taki choćby niedowład ręki polegający na znacznym zmniejszeniu się siły w lewej ręce i ból. Co to może być? Pozdrawiam..

Bóle serca i duszności

.. ...oddechu. Często też miewam bóle w okolicach serca, które rozchodzą się na lewe ramię i rękę oraz na plecy. Prawie cały czas czuję ucisk w klatce piersiowej i lewej ręce która wydaje się wyraźnie słabsza od prawej. Bóle i duszności nasilają się podczas wysiłku. Zioła już nie palę jakieś..