Ból łydki

Nerwica - czy na pewno? - Str. 124

.. ...pojawia się i znika ) bóle wytępują w różnych miejscach ciałą ( klatka , jądra, uda , potylica, wewnętrzna część ud, łydki, stopy , palce rąk i nóg, odcinek lędćwiowo kręgowy ) z różnym nasileniem. mam również nadciśnienie //// Nauczyłem się na tym panować i drobny ból nie sprawia mi juz..

Dziwne dolegliwości, drętwienie rąk, bóle w klatce, plecach

.. ...tego czasu mam dziwne bóle w klatce piersiowej, plecach, nogach głównie łydki. Jeżeli chodzi o bóle klatki są różnego rodzaju typu duszącego trwa to nie dłużej jak dzień, typu kłującego takie bardziej impulsywne przy ruchu takie same mam pleców. Cierpię również na zespół jelita..

Nerwica w ciąży - Str. 238

.. ...niewiem co mam robić i ból tej łydki utrzymuję się teraz cały czas i już mam w głowie różne historie że pewnie nie dożyje porodu bo zrobił mi się tam skrzep i dlatego tak boli już mi tak głupio dzwonić do lekarki i ciągle ją zadręczać ale naprawde mam takiego pietra że szok.Ja mam termin..

Bóle łydek, antykoncepcja i Polocard

.. ...nieprzyjemne pulsowanie i silny ból lewej łydki. Wiem, że te tabletki mogą powodować zakrzepicę, ale nie mogę ich odstawić, bo wtedy problemy z okresem wrócą. U kardiologa termin mam dopiero za tydzień i boję się, że w tym czasie może się pogorszyć. Czy zażywanie Polocardu może mi pomóc..

Opuchnięte nogi i ręce

.. ...odpowiadał mi na mój ból zacytuję:paluszek i główka to szkolna wymówka; ja wychodziłam z gabinetu wracałam do domu i płakałam.gdyż ból miałam ciągły bolały mi łydki, uda ,przy kostkach miałam nogi opuchnięte , ale pomoc polegała na przepisaniu tabletek przeciwbólowych lub miaści ktore..

Zakrzepica

.. ...kazali mi zacząć chodzić. Ból nie do zniesienia, ale zaciskałam zęby i chodziłam. Przy wypisie dostałam zastrzyki Clexane 100 mg i podkolanówkę uciskową stopień 2. Co 12 godzin ketonal i do domu. W domu zabawiłam 3 dni i znowu do szpitala bo skrzepy przesunęły się pod kolano i do łydki...