Ból mięśni i kości

Dodatkowe skurcze - Str. 243

.. ...bo odezwały się moje bóle stawów, kości, mięśni :( Ale poleżę troszeczkę, wieczorkiem dostanę kolejną porcję zastrzyków i wkrótce wszystko wróci do normy... :D Grunt to bunt :D :D Buuuuuuuuuuuuuziaki i pozdrowionka laleczki ; * * Ja nie o tym Dziewczyny...Greg napisął na tamtym forum,..

Interpretacja EKG

.. ...gorączki. Do tego doszły bóle mięśni i kości kończyn oraz ich osłabienie. Trwało to kilka dni po czym nastąpił ból głowy po lewej stronie u góry, ból promieniujący od ucha i ból karku. Co gorsza zacząłem czuć lekki niedowład prawej strony ciała ( głowa, ręka i noga ). Potem ( ok 1..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 8

.. ...poparzona i straszny ból i stawów i kości i mięśni - wyniki dobre mam :? - dostalam steryde ne te bóle i barzdo się boję ich brać - wyje z bólu a z bólu mdleje i cóż koło się zamyka buziaki Ehhh... ja dzisiaj nie jestem w szkole, bo dalej sie zle czuje...;/ glowa mnie boli, rano ledwo z..

CRP a zapalenie serca

.. ...szczególnie nocą, dolegliwości bólowe ze strony mięśni, stawów i kości, zaburzenia rytmu serca. Każdą chorobe łapie bardzo łatwo i zwykle długo się utrzymuje. Obawiam sie zapalen mieśnia sercowego albo wsierdzia itp. Czy na podstawie CRP - u mnie 0,6 moge być pewna że to nie zapalenie?..

Skurcze mięśni

.. ...do tego dolegliwości bólowe w okolicy kończy górnych i dolnych. Nie umiem stwierdzić jednoznacznie czy ból dotyczy kości,stawów czy mięśni. Zauważyłam również lekkie drżenie rąk oraz nieprzyjemne kłucie w sercu. Proszę, jeśli ktokolwiek wie, czego to mogą być objawy oraz do jakiego..