Ból mięśnia oka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 989

.. ...podszywa się ona pod inne bóle i choroby, więc ciężko z nią walczyć. Jeżeli czytasz inne posty to wiesz, że ból wchodzi w różne części ciała dla zmylenia przeciwnika np. boli serce - które jest zdrowe, boli żołądek, głowa, - które są zdrowe, bolą mięśnie i różne części ciała, które jak..

Alveo faktycznie pomaga? - Str. 2

.. ...Ale skoro mi pomógł na bóle mięśni, stawu, podwyższony cukier i nadciśnienie to dlaczego mam tego preparatu nie polecać a przy okazji nie zarabiać ? Czy widzicie w tym coś nieetycznego ? Przez przeszło rok lekarze przepisali mi wiele lekarstw i maści na ból mięśni . Wydałem na nie dużo..

Cholesterol i triglicerydy

.. ...wątroba ,żle się czuł,miał bóle mięśni,największe - łydek,tak,że po schodach nie mógł chodzić.Lekarz wtedy odstawił,ale zanim to zrobił kazał dalej brać mimo bólów.I zbadał CK - kinaz ę kreatyny - okazało się ,że wielokrotnie przewyższa górną granicę normy.Wtedy odstawił.Ale wątrobę..

Dodatkowe skurcze - Str. 269

.. ...skurcz, i występujący ból dłwiący za mostkiem, ( opis nie jest do końca zbyt wyczerpujący ) to może świadczyć o chwilowym niedotlenieniu mięśnia sercowego. Powstaje to w wyniku braku dopływu właściwej ilości krwi do mięśnia sercowego przez którąś z tętnic wieńcowych okalających serce...

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego

.. ...niedawno. Rano mialem bóle, ale wytrzymałem, ledwo... Za to wieczorem nie byłem w stanie nic zrobic, przebierałem nogami i na sama mysl o polozeniu sie mialem ochote wyrwać serce. Eh, niepolecam. Okazało się ,ze mam ostry stan zapalny, a zaczęło się niewinnie, tydzien wczesniej goraczka..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1186

.. ...czwartek dostałam takie bóle głowy byłam wtedy na zebraniu u córek łzy plyneły mi ciurkiem .Matiaga nie życzę tego wrogowi piszesz i ja się pod tym podpisuje .W piątek bylam u nastawienia okazało sie że oprócz lędzwiowych miałam wystawione 2 piersiowe iszyjne.Po wizycie duzo lepiej ale..

Kłucie i drganie mięśni nóg

.. ...żadnego mocnego, trwałego bólu. U ortopedy po usg okazało się że zaczyna się zapalenie stawów skokowych. Miałem 5 tygodni przerwy od sportu, przy okazji ortopeda powiedział że najlepiej byłoby przestać biegać bo moje stopy nie nadają się do biegania, mam bardzo wysokie podbicie i..