Ból nerek lek

Wysokie cisnienie i kłucie w sercu

.. ...wiem co mam zrobić aby ból zaprzestał doskwierać. U lekarza byłam około pół roku temu, nic konkretnego mi sie powiedział, stwierdził że są to nerwy, po czym kazał dwa tygodnie odczekać i zobaczyć czy nadal będę narzekała na ból i zrobi badanie nerek, gdyż być może jest to przyczyna. W..

Szukam wsparcia - tachycardia, nadciśnienie, trójglicerydy

.. ...za pomoc. A czy jest ból w stawach,jeśli tak to może być dna moczanowa zazwyczja kw.moczowy jest podwyższony,ale też nie zawsze. Może to też być od nerek.Miał robioną Amylaze w sur. i w moczu?Nie jestem lekażem wiec nie chce nic sugerować to są moje przypuszczenia Jest ból w..

Kamień w nerce

.. ...pomocy!!. Od dawna miewałam bóle w okolicy lędźwiowej, jednakże od tygodnia zaczął mnie boleć brzuch. Lekki ,ćmiący , tępy ból , można wytrzymać , ale dokuczliwy jak cholera. Ból najpierw z boku brzucha u góry , potem promieniował do jajnika jakby, następnie ból lewego boku i z tyłu do..

Niskie ciśnienie wysoki puls, bóle głowy, nerek, czasem nudności

.. Witam, Nazywam się Kasia i mam 21 lat. Od dłuzszego czasu mam strasznie wysoki puls i niskie ciśnienie ( 90/60 puls 126 ). Do tego potwornie boli mnie głowa i nerki. Czasem jest mi niedobrze. Wszystkie badania krwi, moczu i serca są ok. Zaden lekarz nie wie co mi jest.. Miał ktos podobne objawy? wie ktos co..

Ból nerek a zatrzymanie okresu

.. ...non stop, a czasami ból troszke ustępuje, ale jest drugi problem, zatrzymał mi sie okres, powinnam dostać okres 8stycznia a do tej pory nie mam, czy to moze byc związane z nerką w jakiś sposób? czy to oddziaływuje na to? prosze o pomoc natychmiast badanie moczu i do lekarza,zioła..