Ból oczu a nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 184

.. ...zdenerwowałam i wróciły bóle w klatce i lęk. Mój synek ma straszny katar, a do tego dzisiaj zrobiły mu się strasznie czerwone oczy i zaczęła sączyć się z nich żółto - zielona ropa. Pojechaliśmy do lekarza i okazało się, że przeniosły się jakieś bakterie z nosa do oczu i ma silne..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 320

.. ...siły. Powrócił do mnie ból z tyłu głowy, czasem sięga aż do okolic oczu. Od rana pulsuje mocno jak nigdy, podobny do bólu przy nadciśnieniu. W szpitalu kazali mi kontrolować ciśnienie, ale... Zmierzyłam ciśnienie i mam: 122/81 puls: 82 więc wszystko jest w porządku... Nie wiem czym to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 584

.. ...prostu się boję. do tego bóle głowy, śmieszna otoczka pola widzenia, jakby skrajne części oczu byłe zasnute mgłą. a najgorsze jest odrealnienie. są momenty gdy oglądam się w tył i porównuję jak było kilka lat temu. teraz jest lżej. mogę w miarę normalnie uczestniczyć w życiu poza własnym..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...żołądkowe ciagłe mdłości, bóle jelit, gastroskopia wykazała zapelenie żołądka. jako dziecko byłam leczona na celiakie ( nietolerancja glutenu ) wiec byłam na diecie. Choć ostatnie badania wykazały że celiakii nie ma, ze względu na objawy lekarz kazał wrócić mi na dietę i nadal szuka..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 292

.. ...lipcu - brak apetytu, bóle głowy, ogólne złe samopoczucie. W ciągu 10 dni schudłam 5 kg. Poszłam do lekarza, badania jakie robiłam wyszy bardzo dobrze. ( krew, mocz, tarczyca, EKG, ginekolog ) Od razu lekarz stwierdził, że to nerwica, zaprponował mi psychiatrę, ale że wyjeżdżałam na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 510

.. ...siadanie blisko telewizora, ból głowy lub oczu, dzieci niechętnie czytają i piszą. Widzenie astygmatyka jest nieostre, zniekształcone jak w gabinecie luster. Gwiazdy widzi jak plamki a nie punkty, linie proste jak krzywe. Inna jest ostrość widzenia linii o różnym nachyleniu - np. krzyż -..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 541

.. ...się czy te kilkudniowe bóle głowy to nie jest jeden z objawów nerwicy.Obserwuję dokładnie swoje ciało,samopoczucie i zdarzyło mi się już coś takiego 2 albo 3 razy.Mianowicie właśnie te bóle głowy - taki ucisk w skroniach,ból w karku.Po paru dniach takiej mordengi momentalnie ból głowy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 582

.. ...tylko takie z ciągłym bólem i lękiem.Całe dziecinstwo miałam takie * popsute * bo rodzice na okragło tylko skakali sobie do oczu a my ( mam 4 braci )po prostu balismy sie - jak to dzieci.Myslałam ze jak odejde z domu to sie wszystko uspokoi.Niczego mi nie brakuje,mam wspaniałego mężą,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1238

.. ...przespana do 3 walczyłam z bólami i popiekiwanie w klacie i te lęki nie uzasadnione a tu rano słysze o takiej tragedi dzien w pracy był okropny łzy cisneły sie do oczu tak bardzo żal mi tych wszystkich ludzi znałam nawet jedna osobę dość dobrze i nie moge sie z tym pogodzic dlaczego???..

Nastoletnia nerwica - Str. 5

.. ...to rowniez mnie. Otóz bóle głowy nasilaja mi sie w nocy, kiedy śpie dopiero ok.1h., ból jest tak silny, ze nie moge przewrócic sie na drugi bok, a oczu nie daje rady otworzyc. W ciągu dnia nie jem za wiele, w sumie prawie nic, bo nie lubie jajek, ziemniakow, parowek i zadnej kiełbasy...

Nerwica?Prosze od odpowiedzi

.. ...w tygodniu. Ogromny ból głowy i karku. Niepohamowane łzawienie oczu – ciągle płacze, od tego dostaje kataru. Jestem rozpalona, czuje ze mam gorące ciało, nie mogę się uspokoić, oczy mi łzawią prawie non stop. Towarzyszy temu złość, zdenerwowanie, smutek, przygnębienie, walka z..