Ból palców u dłoni

Sinienie i ból w palach u dłoni

.. ...wymaga siły sprawia duży ból. Po dłuższym czasie spędzonym np zimą na dworze tracę czucie w końcach palców. Co to mmoże być proszę o rady? Możliwe, że to pierwsze symptomy schorzenia o podłożu reumatycznym tzw. zespół Raynaulda, dolegliwości występują najczęściej zimą,przy kontakcie z..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni

.. ...dłuższego czasu mam nerwobóle w klatce piersiowej i drętwienie paców lewej dłoni. Nie mam pojęcia czego to są objawy. Czy ktoś może mi pomóc? zacznij brac magnez a dretwieni powinno ustąpić tak przynajmniej było w moim przypadku, Witaj! Skąd wiesz, że są to nerwobóle, czy zostało to..

Różne przewlekłe dolegliwości

.. ...różnica w dotyku ), lekki ból stawów dłoni ( niezależnie od ruchu )Gastrolog przypisuje Magnez. Dziwne odczucia od strony palców minęły po skończeniu kuracji przeciw wrzodom, bóle stawów jeszcze pozostały jakiś czas i zniknęły około lipca 2008. Wrzesień tępy ból jądra ( mam tylko jedno,..

Ból w klatce i lewej reki oraz pleców po lewej stronie

.. ...biegiem czasu doszły bóle w klatce piersiowej.Najpierw były łagodne.Z czasem doszło pobolewanie lewej ręki.Najpierw bolało między łokciem a dłonią a teraz to już cała:ramię,i nawet palce czasem bolą i drętwieją.Mam obecnie 27 lat.Byłem u lekarza.Badania jakie robiłem to:5razy..

Kołatanie serca, omdlenia, skurcze dłoni, zmęczenie, co to może być?

.. ...były skurcze dłoni i ból w okolicy podbrzusza; przy czym skurcze dłoni polegają zawsze na tym, że palce zaciskają mi się do środka i nie mogę nimi ruszyć, w ogóle. Wiąże się to z okropnym bólem, bo mam wrażenie, że chcą sie zacisnąć jeszcze bardziej, ale już nie mają jak, wczoraj, kiedy..