Ból pępka

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 17

.. ...baterie. Żartuję ,że poza bólem chodzę na krótkiej smyczy. Nawet mam problem z prysznicem. Myję się do połowy i od połowy ( wkłucie jest założone poniżej pępka z prawej lub lewej strony ). Pomimo ponad półrocznego leczenia nie czuję poprawy. A nawet mój stan się pogarsza. Biorę też..

Ból po prawej stronie i *przeskakujące* żebro

.. ...Od 3 dni pojawił się ból, po prawej stronie ciała, praktycznie na krawędzi ciała, nieco promieniujący na placy, jest to na wysokości pępka, może ciut wyzej, na wysokosci ostatnich zeber. Bol jest silny, uczucie przypomina jakby cos chcialo mi przekuc brzuch. Pojawia sie tylko przy..

Ból brzucha - nadżerki na dwunastnicy, zespół jelita drażliwego

.. ...cierpi od kilku lat na bóle brzucha w okolicy pępka. Nabierały one swojej intensywności z roku na rok. Obecnie są bardzo silne i nie pozwalają jej normalnie funkcjonować :( W zeszłym roku córka trafiła do szpitala gdzie po dwóch gastroskopiach stwierdzono nadżerki dwunastnicy i przełyku...

Krótkotrwałe bóle po alkoholu

.. ...jakimkolwiek alkoholu, mam ból centralnie na środku, w okolicy pępka. Jest dość ostry i zaczyna sie pokazywać przy rozkurczu mięśni, czyli jak chcę wstać. Wtedy czuję się jakby w środku coś mi rozrywało. Jakby coś od środka ciągnęło mój pępek lub jelita w jego okolicy. To nie jest..

Zwężenie pania trzewnego

.. ...wzięciu oddechu czułam ból. Mój szew jest pionowy, ok. 16 cm. A te 50 cm to chyba niemożliwe? no ja mam jakby buzke w odwróconym usmiechu: górę mam przy splocie słonecznym - mostku , a dół po dwóch stronach pępka - jestem starsznie pocięta:( - byłam w szoku jak to zobaczyłam...... Ból..

Lekkie bóle, i osłabienie.

.. ...dni mam taki lekkie bóle na wysokości pępka w prawo, i troszę niżej, nie boli to jakoś strasznie.. Tej nocy kiepsko spałem, dziś natomiast cały dzień jestem osłabiony i rozdrażniony.. Ale tylko przy chodzeniu.. Troszkę się bałem o ten mocz, więc może to hipohondria czy jak to się tam..