Ból po środku kręgosłupa

Częstoskurcz - ablacja - Str. 58

.. ...6 godz. na plecach - ból kręgosłupa.Ale jakoś to zniosłam , dostałam środek przeciwbólowy.Ja miałam napadowy częstoskurcz węzłowy , który zatruwał mi życie po kilka razy dziennie.Dr.Fuglewicz stwierdził , że ta droga została zlikwidowana i jeśli nie powstanie nic nowego , to będę miala..

Dziwne bóle w środku mostka

.. ...jakiegos miesiąca mam bóle w centralnym punkcie mostka, ale serce w tym czasie bije normalnie bo sprawdzałem tętno, nie miałem nigdy problemów z ciśnieniem, było dobre. Podczas wysiłku również nie odczuwam bólu anie nadmiernego męczenia gdyż jestem dosyć wysportowany, nie mam nadwagi,..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 6

.. ...od trzech miesięcy ), bóle pod żebrami ( na szczęście ostanio ustapiły - neuralgia międzyżebrowa ). Obecnie boli mnie w środkowej części kręgosłupa ( siedząca praca ), serce czasami gdzies chce uciekać...drętwieje mi mały palec u ręki, piękny dżwięczny kaszel... i to chyba wszystko. Nie..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 52

.. ...współczuje,wiem co to ból kręgosłupa,na szczęście już dość długo mam z tym spokój.Pogódka ma być w środę wieczorem,nie mogę się doczekać,oby jej nic nie wypadło. Izabello jak się trzymasz? Trudne dni przed Tobą..ale będzie dobrze Martha dobrze,że się dokładnie badasz,trzeba dbać o..

Ciężkości z oddychaniem

.. ...bardziej, że od roku mam bóle w kręgosłupie, budzę się w środku nocy nie mogąc złapac tchu, mam zawroty głowy, mrowienie w rękach i nogach oraz problemy z koncentracją. Byłam już u tylu lekarzy, że aż wstyd mi prosic o następne skierowanie, nic nie pomaga. Wciąż bolą i * pieką * mnie..

Badania MR kręgosłupaL/4 L/5

.. ...prawego w górnej części ból nie do zniesienia kłucia, szczypania ,kręcenia ,kłopoty z chodzeniem,siedzeniem nawet spaniem .Bez środków przeciwbólowych i zapalnych nie da się funkcjonować. Jak się leczyć i gdzie ....................................... to schorzenie to..