Ból po wysiłku fizycznym

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

.. ...reguły ponad 20 min. ) bólem zamostkowym. Pacjent opisuje ten ból jako rozpierający, ściskający, duszący. Wystąpienie zawału często jest sprowokowane dużym wysiłkiem fizycznym ( ciężka praca fizyczna, szybkie chodzenie, wchodzenie po schodach itp. ) lub sytuacją stresową. Ból zawałowy z..

Niewydolność serca

.. ...- potykania serca_, bóle wieńcowe, zawroty głowy i utrata przytomności podczas wysiłku fizycznego. Podział niewydolności serca. Niewydolność serca dzielona jest na niewydolność skurczową, w której występuje spadek EF ( frakcji wyrzutowej ) oraz niewydolność rozkurczową ( częsta w..

Choroba niedokrwienna serca (choroba wieńcowa)

Choroba niedokrwienna serca (choroba wieńcowa)

.. ...niedokrwiennej serca. ból, uczucie dławienia, ucisku odczuwalny za mostkiem; ból często prowokowany jest często wysiłkiem fizycznym lub stresem; ból wieńcowy z reguły promieniuje do lewego ramienia, czasem całej kończyny górnej, do żuchwy, gardła, szyi; często ból wieńcowy mylony jest z..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 127

.. ...po psychoterapii , , ból nie ustępuje ani żadne inne dolegliwości, a wszystko się potęguje przy wysiłku fizycznym, nawet takim małym - jak odkurzanie czy zwykłe chodzenie, nie mam już siły żyć i też boję się śmierci, mam 35 lat i kilkuletnią córeczke, którą chciałabym zdążyć wychować,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 165

.. ...mogą byc odczuwalne bóle to gorsze od wysiłku fizycznego i nieraz takie jakby ukucie w sercu pozniej w okolicy zebra styłu pod łopatko i na plecach takie przejsciowe wogle nieraz takie spięte mięsnie mam i nawet niewiem dlaczego okropne ale mam nadzieje ze kiedys to minie i bedzie lepiej..

Dyskomfort w kaltce piersiowej

.. ...Uprawiam dość dużo sportu. Ból nie jest ostry lecz uciążliwy ( jakby pieczenie, ciężkość ). Ciężko go zlokalizować.Występuje lekkie dławienie w gardle, wydaje mi sie ze lekkie podwyższenie tętna, ogólnie ból występuje w różnych miejscach klatki piersiowej. Nie jest związany z wysiłkiem..

Ból serca niezależny od wysiłku fizycznego

.. ...sportu. Dziekuje za pomoc Bóle takie wstępują właśniena podłozu stresowym. Odpowiedz pacjenta na taką diagnoze brzmi * * ale ja przecierz nie jestem zestresowany * * ... Chodzi tu o to ze organizm sam tak objawia wysoki stres niekoniecznie psychika musi na tym cierpiec... chyba..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...mieśnie łydek co powoduje ból najwiekszy jak chodzę po schodach na dworze idę jak oszołom mam wrażenie jak bym była pijana i uczucie dziwnych nóg po wysiłku fizycznym nogi trzęsą mi sie jak galareta było tak że noga głowa ręka podskakiwały same do góry podczas spania czasami palce same..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 3

.. ...łydek dotego dochodzi ból czesto mam wrażenie jakby mi się uginały plątały drżały po wysiłku fizycznym trzęsą mi się miałam też problem z rękoma gdy kładłam się spać to były słabe uczucie wiotkości jakbym miała osłabione mięśnie każdy dobry lekarz powinien dać wam skierowania na badania..

Zapalenie mięśnia sercowego - dolegliwości po

.. ...samopoczucia doszły bóle w klatce piersiowej ( takie jakby uczucie ucisku, kłucie, wrażenie jakbym był wewnatrz posiniaczony, czasem takie jakby mrowienie w okolicach serca ). Nie sa to jakieś silne bóle ale zauważalne. Raczej nie są zwiazane z wysiłkiem fizycznym Zgłaszałem to..

Kłucie w okolicy serca, pach a nawet pleców!

.. ...Państwa doświadczenia ból objawiający się punktowym kłuciem w okolicy serca, także pach i pleców na wysokości serca. Po przeczytaniu Państwa wypowiedzi myślę, że może to być nerwica ( od lekarza internisty dostałem afobam ), czy może to być przerost serca? Zaznaczę, że bóle pojawiają się..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 2

.. ...obserwacji wynika że ten ból nie ma związku z wysiłkiem fizycznym bo gdy np. biegam to nic mnie nie boli. Dużo czasu spędzam tez przed komputerem, czy to może ma jakiś wpływ na te kłócie? Czy jest duże prawdopodobieństwo że to nie serce tylko coś innego mało poważnego? i czy mogę..

Zastawka mitralna - gdzie wykonać operację? - Str. 2

.. ...składnikiem leków przeciwbólowych, w dawkach terapeutycznych zwiększa sprawność myślenia, skraca czas reakcji psychicznych, ułatwia koncentrację uwagi, znosi uczucie zmęczenia psychicznego i fizycznego oraz senności, zwiększa zdolność do wysiłku fizycznego. W nadmiarze jednak działa..

Ucisk, coś jak kolka po lewej stronie pod mostkiem po wysiłku fizycznym

.. ...jakby oczekuje czy ten ból powróci... Rok temu miałem robione specjalne badania do służb mundurowych w tym wszystkie na serce itd. I wszystko zdałem bez najmniejszych problemów więc chyba z sercem nic nie jest?. Nie wiem właściwie co mi dolega naczytałem się w Internecie o podobnych..

Zasłabnięcie po wysiłku, tylko czy...

.. ...rozpiąłem kurtkę ), narasta ból głowy, nogi mam jak z waty i chyba czuję w nich mrowienie, jestem otępiały. Trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć czy jest to spowodowane wysiłkiem ponieważ stojąc już to miałem, a nawet chodząc po hipermarkecie również, mogę mieć normalny wysiłek fizyczny..

Po operacji tarczycy - Str. 2

.. ...urodzinach. Słabość, mdłości , bóle w klate, kołatanie serca, nietolerancja wysiłku fizycznego. Wylądoałam u lekarza prywatnie bo gadanie mojej lekarki rodzinnej ,że mam nerwice dopiero wprawiało mnie we wściekłość.Okazało się że tarczyc jest powiększona. Badanie pierwsze TSH wskazało..

Głowa, klatka piersiowa - bóle

.. ...miesięcy ) mam dziwne bóle w klatce piersiowej, tzn cięzko mi się oddycha, oprócz tego mam okropne zawroty głowy ( jakby ściskało ją imadło ) gdy wykonuje ruchy w dół, bok itp. Mam strasznie słaba pamięć i bardzo męczę się fizycznie. np. gdy wejdę na 1 piętro po schodach. gdy chcę..

Ból po prawej stronie klatki przypominający siniak

.. ...siniak albo popularny ból po wysiłku fizycznym tzw * zakwas * . Najbardziej objaw się pojawia rano, w ciągu dnia w miarę spokój i wieczorem najbardziej kiedy np leżę przed TV na prawym boku to nie raz muszę zmienić pozycję na plecy bo uciska. Czy ktoś może mi odpowiedzieć co to może być?..

Coś niepokojącego, dziwne bóle w klace piersiowej

.. ...się zaczęło... był to ból z prawej strony klatki piersiowej między żebrami pod piersią. Byłam u lekarza ale ona powiedziała ze to jakieś wirusowe. Myślę no skoro tak powiedział lekarz nie ma czego się obawiać. Ale wczoraj w domu przy sporym wysiłku fizycznym zaczęło mnie to znowu boleć..

Problem z oddychaniem podczas wysiłku fizycznego

.. ...trudności z oddychaniem, ból za klatką piersiową i wszystko to podczas wysiłku fizycznego( od biegania na lekcjach w - fu po wchodzenie po schodach )...natomiast po wysiłku: drżą mi nogi i ręce, są bardzo słabe, jednak po krótkim czasie wszystko wraca do normy, szczególnie gdy położę się..

Mrowienia i drętwienie kończyn

.. ...czasami tchu. Jednakże te bóle są ostatnio rzadsze, występują ponadto mrowienia kończyn ( po 3 - 4 minutach bez ruchu ) do tego dochodzi ból łydek i swędzenie całego ciała. Podczas wysiłku fizycznego często miewam bóle lewej ręki nie mogę ruszać ramieniem ból jest promieniujący i..

Serce dziwnie bije podczas wysiłku fizycznego

.. ...odczuwam lekki ból w lewej części klatki piersiowej. Czy ktoś z państwa wie co może mi dolegac? Jak się pozbyć tych objawów? Z góry dziękuję Pozdrawiam Arytmia To lepiej nie ćwicz i idź do kardiologa...

Przyśpieszona akcja serca, potykanie, szybkie męczenie, duszności

.. ...chodzeniu czułam w niej ból. z dnia na dzień przeszło, w nocy złapał mnie skurcz w prawej łydce, teraz od kilku dni boli mnie, też przy chodzeniu, - czasem odczuwam bóle, kłucie lub uściski w okolicach serca. Ogólnie jestem nerwową osobą, nie mam wielu wysiłków fizycznych ani zbyt wielu..

Bardzo szybkie tetno - Str. 2

.. ...podkreślam nie miałem bólu w klatce piersiowe. W kwietniu miałem nerwowy, stresowy okres w szkole, do tego śmierć bliskiej osoby i to podcięło mi skrzydła. Zaczęły się problemy z sercem i psychiką. Ciągle złe samopoczucie, skoki pulsu w spoczynku i bóle w klatce piersiowej podkreślam nie..

Kłucie w mostku

.. ...wydaję mi się, że to nerwobóle. Dla jasności opisze wam moją dolegliwosc. Ból w mostku jest pulsacyjny, czesto odczuwam go podczas przeniesienia cięzaru tułowa na łokcie, dłonie. Czasami boli gdy leżę na boku. Czy moze mieć to jakiś związek z wysiłkim fizycznym? Od dwóch miesięcy biegam...

Czy to arytmia?

.. ...p.60. Do tego mam częste bóle głowy. Po wysiłku fizycznym czuję duszność w klatce piersiowej. Zgłosiłam to do lekarza rodzinnego. Zrobiłam EKG i lekarz mi powiedziała, że nie mam arytmii, tylko jestem nadwrażliwa. Nie wiem, co dalej robić. Czy opłaca się iść prywatnie do kardiologia,..

Ból za mostkiem w czasie jogingu

.. ...wynikami do lekarza. ból za mostkiem był spowodowany brakiem przygotowania organizmu do wzmożonego wysiłku fizycznego. Takie ukłucie często się pojawia w momentach kiedy bez rozgrzewki startuje się do głównego, wyczerpującego zadania= opis takiego zjawiska podaje większość książek..

Lokren i gorsze samopoczucie, uczucie mrowienia skóry głowy

.. ...trzęsienia * w ciele, no i bóle w klatce piersiowej które raz się pojawiają raz znikają. Co dziwne, kiedy wykonuje wysiłek fizyczny, objawy w większości znikają. Dopiero kiedy siedzę, lub leże bardzo się nasilają...czy moze to być skutek uboczny lokrenu? tętno mam już w normie...Proszę o..

Czy to nadmiar potasu?

.. ...pojawiający się okresowo tępy ból głowy i bezsenność - to kolejne objawy. Do tego doszły skurcze mięśni i ogólne osłabienie. Po kolejnym tygodniu, czyli parę dni temu, tata zaczął się uskarżać na bóle mięśni, na ogólne zmęczenie fizyczne organizmu ( przyrównując to do bólu po sporym..

Sanatorium po operacji zastawki w Aninie

.. ...gimnastykę ( zależy od bólu klatki ), ostatnio co jakiś czas wchodzę sobie na 10 piętro po schodach. Zaznaczam jednak, że ja przed operacja byłem w b. dobrej kondycji fizycznej. Myślę, że każdy powinien dawkować sobie wysiłek i ćwiczenia indywidualnie w miarę swoich możliwości i..

Dolegliwości po wstawieniu stymulatora serca

.. ...przedtem - tymczasem oprócz bólów lewej piersi ( mam nadzieję, że miną z czasem ) odczuwam zmęczenie przy byle wysiłku - nawet podczas spaceru, czasem nawet odczuwam wtedy lekki ból w okolicach serca. Dodam, że przed zabiegiem dość intensywnie uprawiałam sport więc niewielki wysiłek..

Ból głowy pulsujący i to mocny.

.. ...miesięcy mam dziwne bóle i zawroty głowy czasem silne. Jest to ból taki pulsujący z tyłu głowy,na czubku i przechodzący do prawej strony idący do prawego ucha. Ból pojawia się w trakcie wysiłku fizycznego, po wstawaniu w łożka,z krzesła. Ból pojawia się też rano po przebudzeniu...