Ból pod pachą i

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 565

.. ...!!????????????????bo ja mam takie bóle że niewiem co mam zrobic ,boli mnie strasznie pod pachą i niewiem co to odpiszcie proszę No to bylem u kardiologa - dodatkowo zrobilem sobie EKG - na oko Kardiologa nic mi nie dolega a serce jest wporzadku - tzn echo w czwartek tez robie i boierz..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 101

.. ...pijany i zwijający się z bólu głowy powiedziała * pan się nie kwalifikuje do takiego badania * : .Doczekalimy się czasów że aby zdobyć jakiekolwiek przeklęte skierowanie na badania należy przyjść z głową pod pachą...a i tak jakieś ale się znajdzie. Bo jak to lekarze mówia: To tylko..

Dodatkowe skurcze - Str. 56

.. ...jakies 15 lat temu tępy ból pod pachą ii w zasadzie tylko to to mijał toznowu nachodzl potem zapomniałem o nim naładne perę lat i teraz 2 lata temu wróciły żuciłem palenie bo tak kazał mój lekarz że po pomoże g prawda może gdybym palił to może było by lepiej leżąłem w szpitalu miałem..

Rozległy zawał serca i problemy z oddychaniem - Str. 2

.. ...pomogl na cere i na bóle nóg o co jeszcze mi powiedziala to to ze miala kiedys gózy pod pachą i pomoglo jej na to po 2miesiacach zniknely jej gózki i józ nie ma bólów w tych miejscach .. mi jeszcze czasami jak jest niskie ciśnienie to boli jeszcze mnie głowa z lewej strony ale to bardzo..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 805

.. ...bół prawej ręki, potem ból pod pachą, ból piersi, mlekotok. Wizyta u ginekologa - nic nie wyszukał, mlekotok zdarzyc sie moze, zbadany poziom prolaktyny - w normie i dostałam anytkoncepcje ( zaznaczam jestem mamą 3 letniej córci ). Później zaczęło mnie coś uwierać, bolec w szyi...

Dyskomfort w klatce na wysokści splotu trzewnego w lewą stronę

.. ...pod sutkiem, klujący ból pod pachą, często ból poniżej płuc wszystko po lewej stronie, ból pleców na wysokość pachy czasami pod łopatką czasami nad..często nasila się gdy obracam mocno ciało wprawo bądź w lewo, ból w okolicach żołądka ale po lewej stronie..mam ciśnienie 137/66 tętno 75...

Bóle w klatce piersiowej i plecach od 2 miesięcy

.. ...choruję. Zaczeło się od bólu w klatce piersiowej po lewej stronie jakby serce. Następnie bolało w łopatce, po lewej i prwawej stronie mostka, całe plecy i teraz również po prawej stronie łopatki i klatki piersiowej nad piersiami, pod pachą. Ogólnie mam obolałą całą klatkę piersiową i..

Co mi jest??

.. ...czuje sie zle.Dokucza mi ból z lewej strony, jakby serce a EKG robilam dziesiatki razy i zawsze na szczecie bylo wszystko w porzadku. Echo tez robilam 2 lata temu i tez wszystko ok.CZasem boli w mostku, czasem ból lewej piersi mniej wiecej pod pachą. Nie umiem powiazac swoich ojawów...