Ból pod stopa

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 962

.. ...rumienie na twarzy, bóle żołądka, zaparcia/biegunki, drżenie rąk, obawa przed tym co powiedzą inni, mrowienie w stopach, tiki nerwowe ( np pstrykanie długopisem, machanie nogą, stukanie palcami o stół ), częste niestrawności ( po jedzeniu boli żołądek ), zawroty głowy ( szczególnie gdy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 163

.. ...najbardziej dokucza ból ( kłucie ) w klatce piersiowej i scisk żołądka i czesto tez gardła, no i jeszcze stopa mnie boli. Coż wkręciłam sobie ze choruje na zatorowość płucną, tylko nie wiem jak to zbadać, bo nie wiem jak mam rozmawiać z lekarzem, z jakim sie umowic?? Iść najpierw do..

Ból skroni, mrowienie, co to mogło być?

.. ...ścian.Wtedy występuje właśnie ból.No i te mdłości są bardzo charakterystyczne dla migreny. U mnie zawsze w czasie migreny wystepuje podwyższenie ciśnienia obwodowego. To, że w stopach pojawiło się mrowienie i zimno wskazuje również na sprawy naczyniowe.Prawdopodobnie naczynia się..

Miażdżyca żył kończyn dolnych

.. ...ma reguły kiedy ten ból występuje, bo nieraz pojawia się jak nawet nic nie robię, czasem jak za dużo chodzę bywa różnie. Rok temu robiłam badanie USG przepływowe żył i tętnic wyszło że mam jakieś zatory w tętnicach a na stopach niby zanik tętnic tak bynajmniej mi mówiono, robiłam również..

Bóle w boku i klatce piersiowej

.. Tak wykonuje ciezkoą prace i poziom cholesteloru juz mam w normie , mam zmiany w kregosłupem lędzwiowo - krzyrzowym podaje opis * spondylosis def. ze zmianami przeciazeniowymi około5mm , przy wykonywaniu jakiej kolwiek czynnosci czuje tarcie lewej strony żeber w okoliy płuc, i krrozenie krwi w stopach . Czy..

Zimne stopy i ręce, wypadanie włosów itp co to moze byc??

.. ...wiec moze to normalne ) bóle glowy( co kilka dni ). Dosc czesto mam skurcze w stopach. Niedalno zdarzylo mi sie ze 3 razy narzekac na nieznosny ból łydek. Moze dodam jeszcze ze zdarza mi sie zemdlec kiedy dlugo stoje i jest mi duszno, mimo lekkiego ubrania. Czesto towarzyszy mi stres...