Ból policzka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 993

.. ...:( poczułam sytraszny ból z okolicach kosci policzkowych . STRASZNY BÓL ! ;/ juz sobie wymysliłam ze to moze byc wylew albo ze kosci mi sie połamią ( wiem to jest chore;/ ) . Ból trzyma się do dzisaj ;/ straszny ból ; ( ( ! Wczoraj czułam się masakrycznie już myslałam,że schodze z tego..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1051

.. ...ciekawego.Wróciły mi napięciowe bóle głowy,które miałam na początku choroby.Czuję jakby mi kto łeb w imadło wsadził.Boli mnie głowa w taki charakterystyczny sposób,twarz w okolicach policzków,zęby,a cała twarz wręcz mi drętwieje.Nie doszukuję się chorób,bo to nie ma sensu.Wiem,że *..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 501

.. ...wieczorem dostałam takiego bólu zęba że myślałam że się zkicham z bólu:/ Łzy same mi płynęły po policzkach:/ Dzisiaj idę do stomatologa nie zamierzam się męczyc z tym zębem.Boje się wizyt u dentysty ale trudno się mówi lepiej raz się pobac niż męczyc z bólu. Widzę że troszkę nowych osób..

Ból po prawej stronie brzucha i inne problemy

.. ...bo juz jest usuniety, ból mozna opisac tak, ze kłuje czy uciska, ale tylko czasami ( moge kichac, naprezac miesnie, ale jednak zaboli w nijakim momencie ) i tylko w okreslonych pozycjach, mocz i kał raczej normalne, nie mam zbytnio apetytu, od zawsze mam czerwone policzka i jak sie..

Ból mięśni z lewej strony ciała

.. ...Hej wyglada mi to na bóle nerwicowe. Mam podobne .Podczas silnych ataków nerwicy mrowila mi lewa reka noga i policzek , w nocy to dretwienie wyrywalo mnie ze snu! okropienstwo.Byc moze doprowadzasz sie do hiperwentylacji , i po tym bola cie miesnie i klatka piersiowa. bierz magnez z..

Drętwienie lewej ręki i policzka

.. ...i objawy kołatania, bólu w klatce piersiowej, fal ciepła się nasiliły na chwilę i minęły, jak się uspokoiłem. Wtedy zacząłem czytać o nerwicy lękowej, ale nawet się ucieszyłem, że to nie zawał : - ) Potem w tygodniu zacząłem mieć duszności i płytki oddech, oczywiście zmęczenie i brak..

czy to objawy zaburzenia stresowego pourazowego czyli PTSD ???

.. ...ciągnie od szyji , mam bóle pleców , nagle zaczynaja mnie palic policzki jakby od wewnątrz , ,mam wysokie tetno ok. 75 – 100 bez przyczyny - - ludzie mnie draznią ( kiedys były to miejsca niektóre ) - nie mam myśli samobojczych - cos ktos do mnie powiedzial lub fakt dociera do..