Ból prawej nogi

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 13

.. ...tylko pojawi się grymas bólu na twarzy pacjenta, zaraz zostaje podany środek zniczulający. Najgorsze leżenie po zabiegu. Po 2giej ablacji miałam * unieruchomione * obie nogi. Lekarz nie mógł wkłuć się w prawą pachwinę z jednym kabelkiem więc próbował z drugą nóżką, ale koniec końców i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 717

.. ...klatce piersiowej czasami ból głowy, wydaję mi się że drętrwieją mi ręcer nogi. dzisiaj mamDzisiaj np. mam takie jakby mrowienie prawej dłoni. Czy wy też macie podobne objawy. Czy ktoś z Was brał Pramolan 50mg. Jak pójdę do lekarza i mi powie , że wszystko oki to mi przechodzi na jakiś..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 6

.. ...lekarza..Cierpienie z tym bólem jest dla mnie najstraszniejsze!!! Kamilu i Izo, witam w klubie chorych a moze pseudochorych - nie nam oceniac; ) Napiszcie koniecznie jakie badania przeszliscie, co lekarze powiedzieli! Ja od 2 tygodni prawie wegetuje - glowa niczym kula u nogi 24h, bol z..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 162

.. ...przychodzi znów niepokój, ból i zawroty głowy, bezdech,kołatanie serca potęzny ból lewej reki i nogi, problemy z widzeniem i mówieniem wpadam w panike, zaczynam sie strasznie drapac po całym ciele, mierze tętno, cukier ( gdyż mam stwierdzona hipoglikemie ), ciśnienie sprawdzam ( mam..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 3

.. ...inni wcześniej - poza bólem nogi i leżeniem plackiem już * po * , to sam zabieg ok. Tego zabiegu naprawdę nie ma co się bać. a TK tym bardziej nie ma sie co bac, badanie z przygotowaniem trwa moze z 15 min i normalnie sie czujesz nic sie nie dzieje, po podaniu konyrastu jezeli dobrze..

Dziwna sprawa, ciśnienie, ból nóg i osłabienie

.. Witam mam 21 lat i od jakiegos czasu nie wiem czemu slabo sie czuje tzn spac mi sie chce nogi mnie bola tzn w kolanach i kostkach np jak siadam za kierownica noi oczywiscie cisnienie chyba skacze czasami bo sie robie troche czerwony i czasami klocie z prawej strony pod piersia albo obok taki scisk noi wogole..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 3

.. ...objawy.Najpierw miałam bóle i zawroty głow,duszności.Myślałam,że to od plastrów antykoncepcyjnych tak wię c je pdstawiłam .Przeszło czułam się ok.Teraz mam częste bóle głowy detwiały mi tylko ręce a od kilku dni i nogi.Czasem mam tak śmiesznie w głowie i przechodzi na nos i mam..

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...miesięcy.. zaczęło się od bólu głowy.. Zrobiono mi EEG, rezonans i wyszło, że mam jakieś ognisko, wykluczono stwardnienie rozsiane i inne choroby z tym związane. Doktor powiedziała, że mam pewnie nerwoból i dała mi tabletki, które przyjmowałam półtora miesiąca. Po tym czasie wystąpił u..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 552

.. ...jakego typu ty masz te bóle gzie cię najbardziej boli ? bo muszę ci powiedzieć że mnie boli prawie wszystko plecy klatka piersiowa a najbardziej mam słabe nogi i nie pisz kochana że ci blisko do śmierci bo to nie prawda ludzie chorujący na nerwice lękową mają takie odczucia zwłaszcza..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1077

.. ...zaczeły się dziwne ataki( bóle w klatce,prawie mdlałam,paniczny lęk,nogi jak z waty - typowe podstawowe objawy ). Po kilku wizytach u różnych lekarzy stwierdzono silną nerwicę,brałam velafax,milocardin i tak przez 8 miesięcy. Potem odstawiłam leki i miałam kilka miesięcy spokoju. a teraz..

Ból w prawym boku i pachwinie

.. ...miesięcy cierpię na ból w okolicy prawego dołu biodrowego i niżej pachwiny, często też ból schodzi do nogi ( wew. str. uda ). Wszystko zaczęło się biegunką, potem był ostry dyżur - podejrzenie wyrostka, ale zostało po obserwacji wykluczone. Wówczas zdiagnozowano u mnie infekcję dróg..

Drętwienie kończyny dolnej i ból kręgosłupa

.. ...dłuższego czasu cierpi na ból kręgosłupa od części biodrowej. Prawdopodobnie od tego drętwieje jej noga, przechodzą jej tzw. prądy i miewa straszne bóle nogi.Wtedy trudno jej ustać na tej nodze. A siedzenie czy leżenie nie przynosi ulgi. Chodziła do różnych lekarzy, ale wiecznie stawiali..

Czy to psychika?

.. ...osłabienie zmęczenie ból głowy brak apetytu serce mocno bije bolą mnie nogi i ręce chodze jak pijany oszołom w głowie kręci się mdłosci. byłem u laryngologa próba błędnika ok! ,neurolog tomografia głowy ok!, rezonans magnetyczny kręg. szyjnego zwyrodnienia 3 kręgów ..w kręgu c3..

Problem z oddychaniem podczas wysiłku fizycznego

.. ...trudności z oddychaniem, ból za klatką piersiową i wszystko to podczas wysiłku fizycznego( od biegania na lekcjach w - fu po wchodzenie po schodach )...natomiast po wysiłku: drżą mi nogi i ręce, są bardzo słabe, jednak po krótkim czasie wszystko wraca do normy, szczególnie gdy położę się..

Silny ból kolana

.. ...miałam co jakiś czas bóle w prawym kolanie, uczucie ciężkości nogi lub * gniecenie * w owym kolanie. 2 tygodnie temu kolano bardzo mnie zakuło i od tamtej pory boli gdy chodzę, wchodzę lub schodzę po schodach. Ból jest umiejscowiony po lewej stronie kolana, natomiast po prawej wyskoczyła..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...po nich i paraliżują ból kręgosłupa.Ja po nich wstałam na nogi cieszę się że jestem sobą nawet nie mogłam się opiekować z moimi dziećmi co chwila sprawdzałam ciśnienie i puls ciśnieniomierzem do rodziny było to śmieszne bo tego nie przeszli. Witam! Mam 28 lat i też od października miałam..

Skutki uboczne po koronografii

.. ...koronografi to skutki uboczne? czy ewentualne powikłania po nieudanej koronografi?. Same wyniki badania są prawdłowe( tak twierdzą lekarze ) a Brat jest przerażowny Prosze o kilka słów na temat. Dziekuję...

Drętwienie i mrowienie w kończynach i biodrze

.. ...ostatnim czasie jest to już ból biodra co promieniuje do kolana i kostki Nie wiem co to jest :/ Pomóżcie? wow tez mam na imie agnieszka i mam te same objawy , najgorsze to ze to nie jest taki bol tylko takie dziwne mrowienie z odretwieniem niewiem jak to nazwac dziwne uczucie w srodku..

Dziwne objawy - ogromna niepewność.

.. ...początku odczuwałam ostre bóle prawej strony głowy ( tylko prawej, jakby ktoś rowno przedzielił moją głowę na dwie części ) później jednak przerodziły się one w dziwne jakby... odrętwienie? Porównywalne z odrętwieniem ręki czy nogi, tyle że odrobine słabsze. Do tego nudności, senność, a..