Ból prawej strony gardła

Ucisk, gula w gardle - Str. 13

.. ...potem zaczerwienienie i ból ustąpił aby z lewej strony, a po prawej został. Zrobiono mi morfologię krwi + rozmaz OB ( badano mnie pod kątem chorób rozrostowych ) i wszystko ok. Badania tarczycy miałem robione ok 5 miesięcy temu gdy leżałem w szpitalu z powodu tachykardii i omdleń i..

Ucisk, gula w gardle - Str. 14

.. ...nadal... dodam,że wczoraj ból bardziej nasilał się po obu stronach szyi zaraz pod żuchwą ,a dziś na całej długości...:( Witam wszystkich * kulkowców * ja również borykam sie z tą przeklętą kulką od prawie dwóch tygodni...dostaję juz szału Byłam u lekarza pierwszego kontaktu i u..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1176

.. ...dziś od rana potworny ból z lewej strony ( bliżej pachy ) i drętwienie ręki , kłopoty z oddychaniem . Cały tydzien prawie nic nie jadłam ( dziennie precla i kanapke na kolacje + jogurt ) bo z nerwów mi wszystko stawało w gardle i pewnie mikro makro pospadały i to jakieś nerwobóle . Nati..

Nerwica - zaczynam aktywnie przeciwdziałać, ktoś ze mną?

.. ...wykryć, że umre itp. Mam bóle w klatce ale tak głęboko i nie są to żadne kłucia tylko naprawde silne bóle. Może i mam nerwice a raczej napewno ale czuje że oprócz tego coś jest. Byłam już tak przebadana: tarczyca, echo, holter, krew pod różnym kątem, usg róznych czesci ciała,..

Długo utrzymujący się ból gardła i chrypa

.. ...bole gardła - jest to ból podczas przełykani i czasami oddychania ( po prawej stronie szyji ). Towarzyszy temu czesto chrypa, którą musze * odchrząknąc * zeby jej nie było.. Co to moze być ? Byłem u lekarza domowego ale powiedział ze gardło mam wporządku... Wybierz się do laryngologa a..

Powrót nerwicy lekowej czy coś innego?

.. ...psychiatry.Objawy miałem takie:bóle w klatce piersiowej,uciskanie w gardle,bóle zoładka,kołatanie serca,czy jego bóle,osłabienie ( czasami wydaje mi sie ze mdleje ),bóle głowy z lewej badz z prawej strony,podwyzszone cisnienie czasami 160/100 itd.Na poczatku leczyłem sie u lekarza..