Ból przy dotyku klatki

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 692

.. ...kołatania, drętwienie rąk, bóle w klatce] zrobiłam wszystkie możliwe badania i nic. zdrowa jak ryba. tyle, że tętno ot takie sobie już mam wysokie. aż w końcu wpadłam na tą stronkę i czytając wypowiedzi innych osób stwerdziłam, że tak mnie to też dotyczy. tylko nie wiem co dalej? jak..

Wypadanie płatka (syndrom Barlova)

.. ...układu krążenia. Są to: Ból w klatce piersiowej Nadmierne zmęczenie, duszność Zawroty głowy, szczególnie przy nagłym wstaniu z pozycji leżącej lub siedzącej Niepokój Nieregularna akcja serca Omdlenia Kontaktu z lekarzem wymaga: Pojawienie się powyższych objawów u osób młodych, dotychczas..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 3

.. ...piersiowej - mozna i na to ból powiedziec. Próbowalem to zlokalizowac i wydaje mi sie ze ta slabosc dotyczy wszystkich miesni, miedzy innymi przepony - miesnie które sluza do nabierznia powietrza w pluca. Sa one w klatce piersiowej i przeponie. Ponadto jak jestem bardzo oslabiony, moje..

Zioła, które mnie wyleczyły z nerwicy - Str. 6

.. ...stany lękowe duszności bóle w klatce piersiowej itp proszę o poradę dotyczącą tej kuracji na mojego maila gregstaron@eircom.net .Pozdrawiam. Czy wy ludzi naprawdę wierzycie,że istnieje taki preparat , który wyleczy was z nerwicy? Wiecie co to za zioła to ALVEO kuresko drogie i guzik..

Ból w klatce piersiowej w okolicy mostka

.. Witam moj problem dotyczy bolu w klatce piersiowej w okolicy mostka,bole pojawily sie ok pol roku temu gdy pracowalem jeszcze za granicai wlasnie przez to musilaem wrocic do polski poniewaz bol byl niedowytrzymania i do tego dochodzily jakies lęki .niewiem moze przed smiercia,mialem robione ekg 6..

Prosiłbym o parę rad i odpowiedzi dotyczących mojej sytuacji

.. ...Nagły przeszywający ból w klatce piersiowej, promieniujący praktycznie po całym ciele. To jakby grawitacja przybrała kilkakrotnie na sile i uniemożliwiała jakikolwiek odgłos, odruch, nic. Pierwsze dwa takie zajścia zignorowałem, gdyż trwały od 5 - 10 sekund. Natomiast zainteresowałem się..

Bole klatki i lewego barku

.. ...niedawmo miałem podobne bóle w klatce piersiowej, niepokój... okazało sie że są to probelmy z kręgosłupem - proponuję wizytę u ortopedy lub kręglarza Życzę zdrowia : ) Odpowiedź Luki dotyczy pierwszego z opisanych problemów. Wygląda na to, że masz ich więcej... Pierwszy opis sugeruje..

Zapalenie osierdzia serca powikłane tamponadą

.. ...niemożliwy do wytrzymania ból opasujący klatkę piersiową. zaczyna się na wysokości mostka, między łopatkami, promieniuje do barków...uskarżam się na te bóle od co najmniej 4 lat, ale jak dotychczas nikt nie łączył ich z sercem. dopiero od niedawna lekarze przyznali, że to jednak ma jakiś..

Dziwny ból żebra w okolicy serca

.. ...czasu odczuwam dziwny ból po lewej stronie nieco poniżej klatki piersiowej. Gdy dotykam znajdującego się tam żebra to czuję ból. Boje się że może to być coś z sercem. Może ktoś poradzić. Mam 19 lat. może na siłowni ćwiczyłes i sobie coś nadwyrężyłeś... Już chyba opisywałeś ten ból..