Ból przy głębokim oddechu

Częstoskurcz - ablacja - Str. 4

.. ...mocno - prawie czuję ból przy każdym uderzeniu. Też wydawało mi się wpadam w jakieś fobie. Ale zrobiłam sobie reset : ) Podzieliłam sobie objawy na takie nad którymi trzeba się zastanowić gdy się pojawią np. silny ból w klatce nie pozwalający na głęboki oddech aż do pleców i łopatek;..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 599

.. ...) ) ps.jeszcze jedno ból pleców pojawia się, bo prawdopodobnie masz napięte mięśnie, kiedy ja się steruje to jak bym kuliła się w sobie, potem mnie bolą mnie plecy, już dawno to zauważyłam. Ja wtedy masuje kark zmusza mnie to wyprostowania się i pamiętajcie choćby o kilku głębokich..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 3

.. ...więc pytałaś o rodzaj bólu.Bardzo trudno to opisać,gdyż mam wrażenie że w kl.piersiowej coś cały czs mnie ciśnie,czasami nawet ciagnie aż do szyi.Zwłaszcza jak chce wziąść głębszy oddech.Takiego nie potrafie zbyt często,więc na przymus wywołuje ziewanie bo wtedy oddech jest..

Ból nad lewą piersią

.. ...zdarzają mi się dziwne ból. Wszystko jest ok, czytam, albo spię, albo wykonuję prace domowe i nagle nad lewą piersią lub zaraz za nią łapie mnie dziwny skurcz. nie jest on szczególnie bolesny, właściewie to ostry ból czuje dopiero kiedy próbuje wziąć głęboki oddech. Nie mam żadnych..

Bóle serca odkąd pamiętam

.. Mam 19 lat i mam bóle ( kłucia ) serca odkąd pamiętam ( już w szkole podstawowej ), bóle te mam codziennie, w różnych sytuacjach i o różnych porach dnia. Ból trwa różnie, czasami kilka sekund, czasami nawet godzinę. Nie mogę się przy tym schylać bo ból jest wtedy niewyobrażalny, ani też nie mogę brać..

Dziwne uczucie *duszenia* przy głębokim oddechu

.. ...W zasadzie nie czuję bólu ale kiedy próbuję zaczerpnąć * głęboki oddech * to mam wrażenie jakbym nie mógł go dokończyć, a przynajmniej wymaga to wysiłku - to jest uczucie jakby płuca mi sie nie chciały bardziej rozszerzyć, czuję wtedy silny opór aż do bólu - jakoś tak w splocie, przy..

Problem z zaczerpnięciem głębokiego oddechu

.. ...obojczykiem. Ta bolakada to nie ból raczej dyskomfort, w każdym razie bardzo to mi utrudnia życie:( Porównałabym to do balonika , który się nadmuchuje przy wdechu, ale w pewnym momencie juz nie moze być bardziej nadmuchany, ale ja bym chciała go nadmuchać dalej, ale mam wrażenie,że jon..

Kaszel, odkrztuszanie flegmy, ból płuca, problemy z głębokim oddychaniem

.. Witam, Mam 20 lat i jestem palaczem tytoniu. Od kilku miesiecy mam kaszel - czasami z flegma, problemy z wzieciem glebokiego oddechu i uczucie * bolu * lewego pluca. Czy wiecie na jakie badania powinienem sie udac i co to moze byc? Dlaczego jeszcze nie poszles do lekarza?Napewno zlecilby Ci przeswietlenie..

Trudności w złapaniu głębokiego oddechu

.. ...się z silnym rwącym bólem tak w okolicach serca. czy to mogą być jakieś naciski na nerwy? choroba serca? nie robiłem w związku z tym żadnych badan ponieważ podchodze do tego na razie dosyć spokojnie. mam świadomość ze to może byc nic wielkiego ale bardzo chciałbym się dowiedzieć skutkiem..

Ból z lewej strony klatki piersiowej i duszność.

.. ...daje, pojawił się także ból z lewej strony klatki piersiowej trwa bez przerwy od 3 dni, nasila się on właśnie wtedy kiedy próbuje złapać ten głęboki oddech. Chciałabym dodać, że w ostatnim czasie nie denerwowałam sie z żadnego powodu wręcz przeciwnie mam bardzo dobre samopoczucie, ale z..