Ból przy oddychaniu

Bromazepam (Lexotan, Sedam)

.. ...manifestujący się np. bólem głowy, bólem brzucha, bólem w klatce piersiowej, itd ). W pierwszych dniach leczenie może wystąpić nadmierna senność, uczucie zmęczenia, problemy z koncentracją. Bromazepam w dużych dawkach i u ludzi z układu oddechowego ( np. POChP ) czy ośrodkowego układu..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 45

.. ...wysiłku nie odczuwałam bólu w mostku, ale generalnie czesto mnie boli za mostkiem i to tak moco ze mam trudnosci w oddychaniu. Pozatym często czuję jakbym miała zasłabnać, czuję też dyskomfort w klatce piersiowej. Miałam zamkniete PFO we wrześniu... czy to jesli nie od tych dolegliwosci..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 8

.. ...dolegliwości.Zaciskanie w głowie,coś jak ból w okolicy zatok( zatoki ok ),szumy w uszach,osłabienie,zawroty głowy,bóle karku,trudności z oddychaniem,itd.Pozdrawiam. no ja też mam bardzo podobne objawy jak Ty Iza. Jak ten neurolog coś wymyśli to napisz na forum. Trzymaj się. WITAM..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 119

.. ...kości.Reumatyzm.Każdy ruch powoduje ból.Tak mam zawsze na zmianę pogody.Najgorsze jednak są bóle klatki piersiowej i to łomotanie serca,które już na tym etapie leczenia nie wywołują we mnie przrażenia,ale jak wiecie są bardzo nieprzyjemne.Pojawia się płytki oddech i ogólnie są kłopoty z..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 231

.. ...jeden gwałtowny ruch - ból w mostku + myślenie o mostku = zawroty głowy. I reakcja łańcuchowa... Otępienie, ból z tyłu głowy, osłabienie, ciężkie oddychanie... Mam zawroty głowy przy przeżuwaniu pokarmu, patrzeniu w bok. Dzisiaj doszły nudności i płaczę cały dzień, że mam raka mózgu. A..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 294

.. ...tomografii przeszedł mi ból i zawroty głowy, a z oddychaniem dalej u mnie kiepsko. Rano i wieczorem mam jakieś dziwne świsty, chrapania. Gdy kładę się spać zaczynam nasłuchiwać... Hej ! No nie! Aga mnie podejrzewa ,że śpię,a ja jak zwykle od 6 na nogach!ale jakbym włączyła o tej godzinie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 207

.. ...mineło został tylko ból głowy, ale minął po kilku godzinach. Sama nie wiem, jutro ide na badanie ogólne krwi i moczu, zaczynam badania. Zobaczymy czy mam cos innego niż tylko nerwice...Napisze. Pozdrawiam Anzel - taki prosty sposob na uspokojenie, kiedy czujesz, ze cos nadchodzi -..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 209

.. ...krwi do mózgu, ponieważ ból i ucisk w tylnej części szyi i głowy były dość silne, problem z oddychaniem, ucisk w klatce piersiowej, dość duże ciśnienie, ( za każdym razem badane - coraz większe ), raz miałem 160 na 120 tragedia przy tym, że normalnie mam 120 na 80, jak to powiedział..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe? - Str. 2

.. ...oprócz przypadków z bólami promieniującymi itp. - problem ma związek z oddychaniem. Uważam, że obserwacja oddechu i łapanie się na momencie, gdy oddychamy zbyt płytko, nierówno lub przez nerwy zaburzamy w jakiś sposób oddech powinna w dużym stopniu pomóc. Pozdrawiam. Aha, zapomniałem...

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek - Str. 2

.. ...obudziłam się rano z wielkim bólem w mostku. ból był tak wielki, że nie potrafiłam się podnieść. no, ale podniosłam się z wielkim bólem i wysiłkiem. później, każdy nawet najmniejszy ruch sprawiał mi ból, a także odczuwałam go w momencie oddychania. po jakiś 4 godzinach ból ustał...

Silny ból pod lewą łopatką

.. ...kilku dni odczuwam silny ból pod lewą łopatką, do tego od dwóch dni doszedł ból w klatce piersiowej, nasilający się np. przy schylaniu. Mam też problemy z oddychaniem. Czy to coś poważnego? Powinnam się zwrócić do lekarza, czy czekać aż samo przejdzie? Mam 23 lata. Prawdopodobnie jest to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 261

.. ...Was! Też miałem takie bóle przy oddychaniu. Również nie mogłem nabrać pełnego oddechu. Wtedy zacząłem sobie wmawiać chorobę wieńcową. Kurcze, jak o tym myślę to zaczynam mieć * kluskę * w gardle - czysta psychosomatyka. Powiedziałem kardilogowi o moich podejrzeniach wieńcówki a on..

Ablacja w CK Anin - Str. 5

.. ...zawroty głowy, odpływanie, ból głowy, ból w klatce piersiowej, trudności z oddychaniem. Teraz na zmianę pojawiają mi sie te objawy, co prawda słabiej, ale są. A na lekach przed ablacją ich nie miałam. Ja miałam ablację z powodu dodatkowych skurczy komorowych i czuję się doskonale. Zabieg..

Problemy z sercem?

.. ...pachy czuję umiarkowany ból i problem z oddychaniem, czasami jest to ból innego rodzaju, umiejscowiony trochę niżej, skurczowy - z każdym wzięciem oddechu jest bolesny skurcz. Często jestem przy tym bardzo słaba, snuję się na nogach, nic mi się nie chce, na nic nie mam siły. Dzisiaj też..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 52

.. ...ale po zabiegu oprucz bólu w klatce piersiowej reszta w miarę. Dla przykładu podam, że tez miałam zabieg trwający 5 godz.w W - wie na Banacha i po trzech dobach jechałam do domu samodzielnie ( 450 km PKP ). Jednakże kłopoty z oddychaniem i zmęczenie odczuwam bardzo przy beta - blokerach...

Ból w okolicach serca u 16 latka - Str. 2

.. ...też męczę się z tymi bólami od lat wielu i często są bardzo mocne. lekarka kazała mi brać leki na uspokojenie. Jeśli kłuje was przy oddychaniu, macie takie uczucie jakby zebra wbijały wam sie w płuca albo po prostu coś ostrego i nasila się to przy wdechu: po pierwsze przestać pić colę,..

Uszkodzania mózgu przy reanimacji po zawale serca

.. ...skarżyła sie na silny ból w klatce i trudności w oddychaniu ( była przytomna zarówno jak przyjechało pogotowie jak i ją zabrali ) .. Po odjezdzie karetki razem z ojcem przyszykowaliśmy w domu jej rzeczy toaletowe etc. Przyjechaliśmy na izbę przyjęć ...i lekarze powiedzieli że mama jest w..

Rozległy zawał serca i problemy z oddychaniem

.. ...wydolność serca, znam ten ból jak się szuka pomocy dla swoich bliskich. Co zostało? Modlić się do Boga. Mam nadzieję, że twój Tato wyjdzie z tego, Pozdrów go od internautów z całej Polski, że życzymy Mu powrotu do zdrowia. Tak naprawdę po części jesteśmy sami sobie winni. Nie dotyczy to..

Problem z nabraniem błębokiego oddechu

.. ...to może jakiś ,,nerwoból * Może to być zapalenie opłucnej. Ból przy próbie oddychania * pełnymi płucami * . Powinnaś zrobić RTG klatki piersiowej, normalne zdjęcie na wprost i boczne. Ewidentnie psychika. Mam dokładnie to samo. Nie ma na to leków, trzeba soebie przekonać, że to nic..

Czy wszystko jest w porządku ze zdrowiem?

.. ...początku tego roku miałem bóle w klatce piersiowej przy oddychaniu i poszedłem do szpitala, zrobili mi EKG i nabrali podejrzeń, że mam zapalenie osierdzia. Zostałem w szpitalu i miałem tam pozostać przez co najmniej 1, 2 tygodnie, jednak wypuscili mnie po 4 dniach. Krew, mocz w porządku..

Problemy z oddychaniem, zawroty głowy i inne na skutek nerwów?

.. ...czegoś w gardle oraz ból za mostkiem z utrzymującymi się zawrotami głowy oraz tzw. dusznościami. Polega to na tym iż wszystko jest dobrze po czym co jakiś czas nawet siedząc ( bez wysiłku ) muszę robić po kolei nawet 10 głębokich wdechów i wydechów gdyż mam uczucie że nie dochodzi mi..

Mostek mięśniowy nad LAD

.. ...Bardzo często niewielkie bóle lewej części klatki piersiowej - okolicy serca, lewego barku, ale tych dolegliwości nie odczuwam jako czegoś groźnego. Natomiast mam duże kłopoty z tolerancją wysiłku ( 35 lat ), bóle w klatce piersiowej, uciski i trudności z oddychaniem w trakcie i po..

Zdiagnozowanie dolegliwości serca bądź jakieś wskazówki

.. ...przyspieszona akcja serce, ból w klatce piersiowej, problemy z oddychaniem, coś w rodzaju duszenia, uczucie jakby cały czas brakowało mi tchu. Sądziłem,że jest to chwilowe, po 30 min. kiedy moję tetno jeszcze przyspieszyło, zwolniłem się z pracy i poszedłem do domu. Po około 2 godzinach..

Dla osób uczciwych i prawdomównych - nerwica - choroba duszy, życie - Str. 302

.. ...znać o sobie. Piekący ból miedzy łopatkami,problemy z oddychaniem i podwyższone ciśnienie spowodowało ,że jakoś podświadomie położyłam się i zaczęłam w miarę równo,głęboko oddychać i pomogło.,ale z kolei poczułam taką niemoc. Teraz też się czuje byle jak ,to znaczy spać mi się chce,ale..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 518

.. ...ciśnienie , wysokie tętno , bóle w klatce piersiowej , mrowienie w całym ciele doszło też coś nowego kłopoty z oddychaniem tak jakbym nie mogła wziąć pełnego oddechu . Parę dni temu byłam u lekarza i znowu leki : seroxat , relanium , lokren i wrazie jak by mi ciśnienie bardzo wysoko..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 524

.. ...sięgać po srodki przeciwbólowe.Już mam posprzątane,po obiadku więc spróbuje połozyc sie troszeczke. Przepraszam Marka - pominełam Cie wcześniej ale nie było to specjalnie.Współczuje,wiem co to znaczy miec problemy z oddychaniem,narazie nie mam tak często jak kiedyś tych problemów,myslę..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 915

.. ...Dostałam ataku już u nich - ból w klatce , pieczenie , problemy z oddychaniem . Przez 5 dni leżałam w łóżku i miałam wrażanie że zemdleje , serce waliło , i trzymał cały czas napad paniki i lęku .To był koszmar - brałam validol . Udało mi się przetrzymać , ale było ciężko . Teraz się..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1176

.. ...dziś od rana potworny ból z lewej strony ( bliżej pachy ) i drętwienie ręki , kłopoty z oddychaniem . Cały tydzien prawie nic nie jadłam ( dziennie precla i kanapke na kolacje + jogurt ) bo z nerwów mi wszystko stawało w gardle i pewnie mikro makro pospadały i to jakieś nerwobóle . Nati..

Ból z prawej strony klatki piersiowej w okolicy piersi

.. Witam, mam bóle jakby pod klatką piersiową w okolicach lewej piersi, podczas ataku bólu pojawiają się trudności z oddychaniem ( nie mogę do końca nabrać oddechu bo bardziej boli ) muszę poprostu oddychać po woli, a później przestaje. Są dni kiedy wcale nie boli oraz są takie dni kiedy nie wiem gdzie mnie to..

Długo utrzymujący się ból gardła i chrypa

.. ...bole gardła - jest to ból podczas przełykani i czasami oddychania ( po prawej stronie szyji ). Towarzyszy temu czesto chrypa, którą musze * odchrząknąc * zeby jej nie było.. Co to moze być ? Byłem u lekarza domowego ale powiedział ze gardło mam wporządku... Wybierz się do laryngologa a..

Cień w okolicy serca na RTG

.. ...odczuwałam straszny ból w klatce piersiowej który utrudniał mi oddychanie i mówienie.Lekarz zalecił mi zrobienie spirometri ale wszystko wyszło dobrze,wyniki krwi również,ale cień na zdjeciu jest cały czas trzy krotnie było powtarzane nie jest to napewno cień na lewym płucu.Ból powraca..

Ból po lewej stronie klatki piersiowej podczas głębokiego oddychania

.. Od 5 dnimam ten ból.Wczoraj wieczorem zacz.eło mnie tak boleć,zenie moglem odetchnąć.miałem tak.ze problemy z mową.Po 20 min mi przeszło i poszedłem spaćDzisiaj złapałomnie ok. 13.gdy szedłem na przerwę obiadową.Ból byl tak silny,że myslałem,ze zejde.poszedłem do apteki gdzie mi zmiezono ciśnienie 130 na..

Dziwny ból w okolicy serca przy poruszaniu ręką

.. ...lewą ręką czuje dziwny ból w okolicy serca jakbym miała * coś z jakimś ścięgnem nie wiem jak to dokładnie opisać mocno moje * serce bije czuje jak cała bym pulsowała... problemy z oddychaniem z * szybkim ruchem ...nawet ostatnio nie mogłam się położyć bo zaczęłam * się dusić a serce..

Ataki paniki, lęki - Str. 5

.. ...teraz odczuwam silne bóle w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu, różne skurcze itp. Miałam niedawno robione badania i serce mam raczej zdrowe. Lekarz ( internista ) powiedział, że to nerwica. Od jakiegoś czasu biorę leki na stałe, nieuzależniające, niestety też z niewielkim..

Ataki paniki, lęki - Str. 7

.. ...kolanach. następmne to * ból * serca jakby mial nastąpić zawal albo cos podobnego tal naprawde to były nerwowe drgania mięśni w okolicy serca. Jedne z gorszych to nagly atak duszności jakby ktoś zcisnął klatkę piersiową uniemożliwiając oddychanie. jeszcze jeden to uczucie zciskania mózgu..

Biegunki, bole w klatce i przyspieszony puls

.. ...symptomy ( wysoki puls, bóle, kłopoty z oddychaniem, gorączka.. itd. ). Pobiorą Ci krew do badań. Zwróć uwagę na poz. tyroksyniny ( tzw. wskaźnik uszkodzenia serca ). Jeśli będzie 0.00, to przestań się martwić. Jeśli więcej, to być może twoje obawy są uzasadnione. Zrobią Ci też rentgen..

Problem z krtanią

.. ...stronie krtani słaby ból przy dotyku, nie mam problemów z oddychaniem, pokarm przechodzi swobodnie ale czuję delikatny ucisk w gardle. Kilka razy próbowałem przemacać tamtą okolicę sprawdzając symetrie, i wyczułem delikatnie powiększenie pod węzłami chłonnymi, wydziela mi się flegma, nie..

Problem z oddychaniem podczas wysiłku fizycznego

.. ...trudności z oddychaniem, ból za klatką piersiową i wszystko to podczas wysiłku fizycznego( od biegania na lekcjach w - fu po wchodzenie po schodach )...natomiast po wysiłku: drżą mi nogi i ręce, są bardzo słabe, jednak po krótkim czasie wszystko wraca do normy, szczególnie gdy położę się..

Stan po wszczepieniu bypassów

.. ...że mowa sprawia jej ból. Sama oddycha, nerki pracują, mówi, że jest senna. Czy to normale symptomy jak na więcej niż drugą dobę? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam Edyta Każdy organizm reaguje inaczej. Po takim zabiegu to normalne że mowa sprawia ból. W moim przypadku też tak było...

Nagły atak duszności oraz bole brzucha i serca

.. ...identyczne dolegliwości. Bóle pojawiają się nie systematycznie mniej więcej raz na miesiąc budzę się w drugiej połowie nocy( około2,3godz ) jest mi duszno i czuję rozrywający ból w brzuchu i klatce piersiowej. Mam trudności z oddychaniem, a każdy ruch potęguje ten ból. Niestety nawet po..

Ból i kłucie pod lewa piersią i w klatce piersiowej

.. ...a na końcu uciążliwy ból ktory nasila sie podczs oddychania. Nie byłam z tym jeszcze u lekarza. Jeszt to groźne czy nie? poradzcie mi cos Każdy ból w klatce piersiowej wymaga konsultacji lekarskiej jak najszybciej. Pytasz o rade, ale tutaj nikt ci dać takiej nie może po za wizytą u..

Ból między żebrami

.. ...Od kilku dni odczuwam ból między żebrami, pod klatką piersiową, Nasila się przy oddychaniu, schylaniu, kucaniu itp... Nie wiem czy to przypadkiem nie dzieje sie po tym jak jestem głodna - wątpie, może to zbieg okoliczności. Nie wiem co mi jest, a narazie chyba nie pojde do lekarza. Pomoże..

Ciężkości z oddychaniem

.. ...bardziej, że od roku mam bóle w kręgosłupie, budzę się w środku nocy nie mogąc złapac tchu, mam zawroty głowy, mrowienie w rękach i nogach oraz problemy z koncentracją. Byłam już u tylu lekarzy, że aż wstyd mi prosic o następne skierowanie, nic nie pomaga. Wciąż bolą i * pieką * mnie..

Kołatanie serca, bóle miedzy łopatkami, problemy z oddychaniem

.. ...czuję: kołatanie serca, bóle miedzy łopatkaMI, PROBLEMY Z ODDYCHANIEM, CZASEM WRAZENIE TRZEPOTANIA SERCA. Moje wyniki z holtera 12 1625 Qrs ow Sredni rytm HR 90/ min max rytmHR 125/min min HR/ 55/min 25 pojedynczych nadkomorowych pobudzeń przedwczewsnych 8 tachykardii w godzinach..

Nie mogę ruszać głową - boli kark i szyja!

.. ...kark ( tylko ). Był to ból taki jak przy np dłuzszym siedzeniu w jednej pozycji ( to tylko porównanie ). Na początku 2 meczu nagle zaczal bolec mnie caly kark, cała szyja no i tył główy. Czułam takie jakby kłucie i promieniowanie z tych miejsc. Bolało nawet przy oddychaniu. Nie pamietam..

Reanimacja po zawale mięśnia sercowego

.. ...wieczorem skarżył się na ból w klatce piersiowej oraz duszności wezwałem pogotowie ratunkowe które dość szybko przyjechało i zabrało go do szpitala w czwartek i w piątek byliśmy u niego w szpital stan jego zdrowia się nie poprawiał trudności z oddychaniem się nasiliły do tego doszło..

Podejrzenie rozwarstwiania aorty

.. ...oznaki,czyli,bardzo silny ból pleców,problemy z oddychaniem.okropny ból prawej kończyny i brak czucia,bardzo wysokie ciśnienie i nietypowy kaszel.ile czasu powinna zająć diagnoza i co dalej powinni robić... To co opisujesz wskazuje niestety na stan bezpośredniego zagrożenia życia...

Mocne bicie serca, duszność i nie równe oddychanie

.. ...ważniejsze niż np lekki ból brzucha.Też śpię z głową i klatką piersiową uniesioną nieco wyżej,jednak wtedy jakąś ulgą się czuję..Zowroty głowy też u mnie występuję nie są one jakieś silne,ale jednak męczące naprawde wszystkie te objawy potrafią wywrócić człowiekowi życie na drugą..

Dziwne uczucie *duszenia* przy głębokim oddechu

.. ...W zasadzie nie czuję bólu ale kiedy próbuję zaczerpnąć * głęboki oddech * to mam wrażenie jakbym nie mógł go dokończyć, a przynajmniej wymaga to wysiłku - to jest uczucie jakby płuca mi sie nie chciały bardziej rozszerzyć, czuję wtedy silny opór aż do bólu - jakoś tak w splocie, przy..

Piekący ból w okolicach serca, nerwica?

.. Mam 20 lat i dosc dlugi zestaw chorob za soba.Zazwyczaj nie przewlekle i szybko zapominane.Ostatnio daje mi we znaki piekacy bol w okolicach serca ,wystepuja towarzyszaco spore trudnosci z oddychaniem ,zawroty glowy ,pulsujacy bol krtani,potyliczne bole glowy.Dodatkowo wspomne ze jestem po wrzodach, ktore..

Bóle podczas oddychania

.. ...kg.wagi stan zdrowia dobry.Od 3 dni mam problem,podczas oddechu pojawia sie ból dół prawego płuca przechodzący pod prawą łopatkę.Ból ten jest kłujący.Wspomagam sie środkami p.bólącymi. Rtg klatki,ekg,echo..

Przy oddychaniu uczucie tarcia o żebra

.. ...zwykłą salę kliniki. Ból praktycznie w ogóle nie czułem, z sercem nie miałem żadnych dolegliwości jedynie to czułem bliznę, tzn uczucie, że ją mam i koniec. Prawde powiedziawszy to Cie podziwiam ze tak szybko sie zdecydowales.Ja z jednej juz zrezygnowalam.Mam nadzieje ze jak przyjdzie..

Mam problem i nie wiem co mi sie dzieje...

.. ...zwlekaj,idz do lekarza.Bóle przy oddychaniu mogą świadczyć o poważnych problemach serca. a może od tych tabletek przeciwbólowych jelito grube ci nawala?Nie wyobrażam sobie jak można brać naraz 3 - 4 tabletki p.bólowe.Jak coś bardzo boli,to na ostry dyżur do szpitala lu na pogotowie...

Kłucie

.. ...Witaj, jeżeli odczuwasz ból w plecach przy oddychaniu to możne wskazywać na chore płuca, sprawdź to lepiej u lekarza, zrób sobie zdjęcie RTG, ale najlepiej zgłoś się na początek do lekarza pierwszego kontaktu. Długo czekałaś, 10 miesięcy i nie byłaś z tym u lekarza??? :o Nie zwlekaj..

20 latek - bóle serca

.. Witam. Mam 20 lat. 180+ cm +90 kg - czyli jestem otyły. Mieszkam w centrum miasta - za wiele się nie ruszam. Dość często się stresuję. Od kilku dni przy oddychaniu boli mnie serce. Ciśnie w klatce piersiowej, tak jakbym nie mógł zrobić pełnego wdechu/wydechu. Co to może być? witaj, proponuje zrob badania na..

Niedoczynność tarczycy i problemy z oddychaniem

.. ...i biorę leki przeciwbólowe. ( takie jak Vegentalgin ). Kiedy tylko odstawiam na próbę ( wedle zaleceń lekarki ) Divine , miesiączka znowu jest nieregularna albo wcale jej nie ma. Chciałabym wreszcie * popracować * z jakimiś lekami na obniżenie masy ciała. A to zdaniem mojej lekarki na..

Problemy z oddychaniem i szybkie bicie serca po wysiłku

.. ...sport ,to spocony mogłeś wziąć prysznic i od razu na dwór ,mogłeś zatoki przeziiębić.Jeśli to zatoki to z 5 zabiegów SOLUX [NIEBIESKI] by sie przydało,a jesli OB i CRP byłoby podwyższone to odpow.leczenie...

Stan przedzawałowy? mam niedomykalność zastawki dwudzielnej - Str. 2

.. ...znowu mialam cholerny ból i problemy z oddychaniem. zator płuc ???????????? kobieto co ty wypisujesz dawno by cie tu nie było musisz zasięgnąć porady psychiatry To nie ja to wymyslilam a lekarz!!!!!!!! wiec jezeli juz to niech leklarz idzie do psychiatry: ) Naucz sie czytac: ) a tak w..

Zapalenie osierdzia

.. ...oddech,suchy kaszel,dreszcze, ból od serca za mostkiem, w stronę lewej ręki, łopatki i szyi.Ból nasila się przy oddychaniu,zrobieniu nagłego ruchu( np. schylenie się po długopis,który spadł na ziemię ),śmianiu się głośno, nie mogę podpierac się i spac na lewym boku itp. Ostatnio objawy..

Dolegliwości z sercem

.. ...piersiowej - mostek, ból serca - choćby kolka pod żebrami, ciężkie oddychanie - wręc sapanie, koszulka już na początku mokra od potu, twarz * burak * , odkrztuszanie jak przy chorym gardle. Co dziwne jak idę na siłownie - to po siłowni senność mi przechodzi, jednak wystarczy że usiąde na..

Kaszel, odkrztuszanie flegmy, ból płuca, problemy z głębokim oddychaniem

.. Witam, Mam 20 lat i jestem palaczem tytoniu. Od kilku miesiecy mam kaszel - czasami z flegma, problemy z wzieciem glebokiego oddechu i uczucie * bolu * lewego pluca. Czy wiecie na jakie badania powinienem sie udac i co to moze byc? Dlaczego jeszcze nie poszles do lekarza?Napewno zlecilby Ci przeswietlenie..

Kaszel od miesiąca i zapalenie górnych dróg oddechowych

.. ...zatkany nos. Ostatnio bóle brzucha straaaszne , wymioty itd. Flegmy w gardle mam czasami tyle że uniemożliwia mi to normalne oddychanie , charczy. W nocy przyuważyłem że w pozycji leżącej mam świszczący oddech , ale gdy wrócę do pozycji pionowej , wszystko jest w porządku. Cóż to może..

Ból serca, duszności i szybkie męczenie, nerwica?

.. ...roku życia w LO. częste bóle w klatce piersiowej, poczucie ogromnego i raptownego ścisku przy tym masakryczne problemy z oddychaniem zawsze po tym jak się zdenerwowałam..Bywało i tak, że musiałam leżeć godzinami do tego garści leków uspokajających. Kiedy poszłam do lekarza i powiedziałam..

Wymuszony oddech, brak tchu, lęki i ból pod prawą łopatką

.. ...się uduszę. Do tego ból z mrowieniem pod prawą łopatką, a wczoraj doszło uczucie wymuszonego oddechu - mam wrażenie, że jak nie będę się zmuszać do oddychania, to moje ciało samo nie będzie oddychać i umrę. Mam o tym natrętne myśli, nie mogę w ogóle spać, bo boję się, że już się nie..

Ból przy oddychaniu

.. Mam dziwny kłujący ból pod lewym żebrem mniej wiecej po środku. Odczuwam go nie często bo raz na pare miesięcy w ciagu dnia kilka razy głownie przy oddychaniu. Gdy juz sie pojawi nie moge wziąć głebszego oddechu bo okropnie kluje, ale za chwile ustaje. Nie wiem jakie są tego przyczyny Przypuszczalnie to..

Ból tyłu głowy i drętwienie rąk

.. ...2 miesiące mam silne bóle z tyłu głowy i karku, uczucie * sciskania * głowy ( * hełm * ?? ), mroczki przed oczami, chwilami problemy z oddychaniem i łykaniem ( ucisk zaraz nad wgłębieniem między obojczykami, czasem dziwne wrażenie jakby do płuc docierało za mało powietrza, jakby..

Kłucie jednym punkcie - klatka piersiowa z prawej strony

.. ...Jest to bardzo ostry ból i czuję go przez cały czas. Najbardziej boli przy oddychaniu, jak dużo mówię, jak się schylam, zmieniam pozycję... Przez ból chodzę przygarbiona i wykrzywiona, a spać kładę się pół godziny, ponieważ nie potrafię się ułożyć tak żeby nie wyć z bólu. To nie może być..

Naderwanie mięśnia międzyżebrowego (?)

.. ...bez przerwy odczuwam ból po prawej stronie w okolicach ostatnich żeber. Ból pojawia się przede wszystkim przy oddychaniu. Od ponad doby oddycham płytkim oddechem, każdy głębszy wdech ( nie mówiąc o ziewaniu, kichaniu, kaszleniu ) to niewyobrażalny ból. Przejrzałam podobne tematy na..

Problemy z oddychaniem

.. ...leże w łóżku odczuwam ból w klatce piersiowej i bardzo ciężko mi się oddycha, ciężko mi złapać oddech. Chwilami wydaje mi się, że przestaje oddychać. W nocy nie mogę spać nieraz nawet dwie godziny. Byłam z mamą u lekarza to mi powiedział, że mam iść do psychologa bo to nerwica bez..

Ból w klatce piersiowej.

.. ...Proszę o poradę w sprawie bólu w klatce piersiowej podczas oddychania. Towarzyszy temu pieczenie pleców w okolicach lewej łopatki. Wszystko zaczęło się od przeziębienia. Kaszel, katar, ból gardła. Przez tydzień brałam leki typu Fervex oraz syrop wykrztuśny. Po tygodniu objawy nie..

Bóle w kladce piersiowej

.. ...10 problem polega na bólach w kladce piersiowej podczas oddychania i nie tylko ból jest zlokalizowany powyżej piersi głównie w środkowej części i nasila się też gdy ruszam kladce piersiową,dodam że ciśnienie tętnicze mam w normie bo mierze sobie dla kontroli sam jedynie to drugie..

Nerwica od podszewki

.. ...głębszego oddechu, potworne bóle pleców i lęki, że jak przestanę myśleć obsesyjnie o oddychaniu, to przestanę oddychać, co wydaje się o tyle idiotyczne, że w nocy zasypiam i rano jakoś się budzę w miarę żywa : ) ) ). Brałam leki, które nie tylko nie pomogły, ale pogorszyły sprawę, byłam..

Problemy z oddychaniem.

.. ...tez w normie.Mam też bóle w lewym boku,zaczyna się od lewej łopatki i promieniuje mi koło piersi i aż do żeber.Robiłam prześwietlenie lewej łopatki i lewego płuca i mam zapalenie stawu barkowego,jak narazie biorę od 2 dni leki. zobaczymy czy pomoże.Ale najbardziej się boję o to co mi..

Kłucie serca przy oddychaniu

.. ...cwiczyłes wcześniej,ból może byc spowodowany przemęczeniem organizmu. A jak sprawa ma sie z papierosami?? Paliłeś wcześniej?? Też to mam, właśnie mnie dopadło przed chwilą i zacząłem szukać jakichś porad na internecie, ale na szczęście mi przeszło po 7 min. :/ to jakiś mój rekord....

Brak powietra,szybkie bicie serca.

.. ...bicia serca,kołatanie i ból w klatce piersiowej,takie cos jakby mi cos hamowało mam kłopoty z oddychaniem.Robiłam EKG i wszystko dobrze.Robiłam badania na tarczycę,badania na morfologie itp.Wszystko wporzadku.Strasznie mi to przeszkadza,najgorsza jest noc.Nigdy w życiu takiego czegoś nie..

Bóle w czaszce, dziwne dzwięki

.. Witam wszystkich. Mój problem polega na tym że jest ich kilka. 1. Ostatnio miałem problemy z oddychaniem tzn. gdy kładłem się spać i zaczynałem myślec o różnych rzeczach mój organizm zajęty jakby myśleniem zapominał o oddychaniu i z myśli wyrywało mnie to ze nie moge oddychac. Miałem wtedy zapalenie oskrzeli..

Dziwne uczucie podczas ziewania

.. ...takie jak Dusznosci,ból w mostku, drętwienie rąk głównie lewej , pocenie się etc. ale od dwóch dni piecze mnie po lewej stronie szyi i przy ziewaniu gdy mam skręconą głowę w prawą strone łapie mnie dziwne uczucie to znaczy czuje że się napinają mięśnie i mam trudności z oddychaniem gdy..

Weryfikacja badania echokardiograficznego -Pomocy chca mnie kroić ! - Str. 2

.. ...do operacji, objawy ( bóle, utrata wydolności, kłopoty z oddychaniem, obrzęki ) pojawiły się mniej więcej po roku od kiedy powiedzieli * prędzej czy później czeka cię wymiana zastawki * . Osobiście sądziłem że będzie * później * a stało się dobrze że * prędzej * . Mam 42 lata i czuję się..

Bóle w lewej stronie klatki piersiowej

.. ...30 lat , mam ciągle bóle z lewej strony klatki piersiowej , przy głęboki oddychaniu ból się nienasila , mam tak że zawroty głowy czasmi mocniejsze . Zaczeło sie od tego że bolało mnie całe podbrzusze , no a teraz boli mnie cała lewa strona z lewą ręką na czele ,Ból lewej ręki jest taki..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...objawów mam czasem też : - bóle głowy - bóle karku - bóle mięśni - ciągłe zawroty głowy - jakby płytki oddech, ale nie wiem do końca jak to określić, po prostu jest to coś takiego, że potrafię długo wytrzymać bez oddychania - przy silnych atakach drętwienie języka - nerwobóle - brak..

Moje objawy

.. ...miesięcy ), - czasami ból w żebrach po lewej stronie, - ból w lewej pasze, - drętwienie najmniejszego palca u ręki w nocy ( czasem lewa ręka, czasem prawa ), - kłucie w serca ( co jakiś czas i utrzymuje się przez kilka dni, ostatnio kuło mnie gdy zmieniałem pozycje leżąc ), - ciężkie..