Ból przy wydechu

Problemy z oddychaniem, zawroty głowy i inne na skutek nerwów?

.. ...czegoś w gardle oraz ból za mostkiem z utrzymującymi się zawrotami głowy oraz tzw. dusznościami. Polega to na tym iż wszystko jest dobrze po czym co jakiś czas nawet siedząc ( bez wysiłku ) muszę robić po kolei nawet 10 głębokich wdechów i wydechów gdyż mam uczucie że nie dochodzi mi..

Serce bol wdechu wdech

.. ...oddechową.Dzisiaj odczuwam ból ujawniający się przy głebokim wdechu( i wydechu,w tym samym miejscu[jesli mozna to tak ujac] ).Bol umiejscowiony jest na wysokości pachy i w odległości 5cm w lini poziomej ( od pachy ).Jest to ból kłujący,jakby ktoś mi wbijał szpilke a pozniej ją..

Ból pod łopatką przy wydechu

.. Od 12 godzin męczy mnie kolka /chba oddechowa/ ale tak silna,że nie mogę swobodnie poruszać się.Wzięlam no - spę ,ale nie pomaga.Złapało mnie to w nocy no..

Bóle klatki piersiowej od dwóch dni

.. ...przeszył mnie dziwny ból od szyi włącznie, do środka klatki piersiowej. Przez jakiś czas czułem dyskomfort i ból w samej klatce piersiowej - pośrodku, powyżej mostka, oraz przeszywający co rusz to do lewego krańca klatki to do prawego na połączenie z barkiem. Ból nasilał się przy..

Ból w okolicy serca.

.. ...na samym końcu wdechu i przy wydechu też na samym końcu.Ból odczuwam także przy skręcie tułowia w lewą stronę.Ból jest zazwyczaj wiekszy po całym dniu pracy,rano czuje się o lepiej.Co może mi dolegać?..