Ból rąk i nóg nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 634

.. ...nerwicy takie jak: - bóle mięśni rąk i nóg - taki ból jak przy anginie, reumatyzmie - trwa to nie chwilę tylko cały czas z mniejszym lub większym natężeniem - straszne zmęczenie - takie skrajne wyczerpanie - mimo że nic nie robię - nawet jak rano wstaje po przespanej nocy jestem zmęczony..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1013

.. ...przetrwać ten okres.A bóle klatki piersiowej,dławienie w gardle czy drętwienie nóg i rąk będą coraz rzadsze . Pozdrawim . Witaj Kiki. Rzeczywiscie odniosłam sie tylko do Twoich * wniosków * co do relacji czlowieka, ktory wyszedł z nerwicy, zgodnie z tym, jak mnie ukształtowały moje..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1029

.. ...głowy, sztywnienie karku, bóle kazdej czesci ciała. Brak siły, dretwienie rąk i nóg. Ataki dusznosci i paniki - umierałam juz ze sto razy. Ostatnio ubzdurałam sobie, ze mam guza w głowie. Czekam na wizyte u neurologa juz 3 tydzien - wiadomo NFZ nasz kochany. I chyba juz tak zaczelam *..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1048

.. ...Omdlenia, zawroty w głowie, ból w klatce piersiowej i plecach, duszności, problemy z przełykaniem, drżenie rąk, drętwienie rąk, nóg, kłopoty z utrzymaniem równowagi silny szum w uszach i pulsowanie częste oddawanie moczu kołatanie serca skoki ciśnienia Po badaniach krwi okazało się, że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 124

.. ...pojawia się i znika ) bóle wytępują w różnych miejscach ciałą ( klatka , jądra, uda , potylica, wewnętrzna część ud, łydki, stopy , palce rąk i nóg, odcinek lędćwiowo kręgowy ) z różnym nasileniem. mam również nadciśnienie //// Nauczyłem się na tym panować i drobny ból nie sprawia mi juz..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 171

.. ...górnych lub tylko palców - ból stawów - ból rąk w okolicach ramienia , nóg również tak ogólnie jakieś punkty - pogorsznie wzroku - mam czasem takie białe obłoczki ale zaraz to znika po 4 - 5 sekundach - ból głowy ( najczęściej z tyłu lub od góry jakby coś uciskało mi głowe, czaszke ,..

Wysoki puls i drętwienie rąk i nóg

.. ...albo jakieś piwko i po bólu będzie. nakręcacie się i tyle ,,nerwica * Wiesz Radson moze tobie piwko pomaga ale nie nam. Tez cierpie na nerwice lekowa z napadami paniki. Niekt nie zrozumie tego uczucia dopoki sam nie zachoruje. A ty nakrec sie sam dupku i jesli masz pisac takie komentarze..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1213

.. ...pracy. Miałam starszne bóle głowy, nie mogłam się na niczym skupić, ciągle myślałam że ze mną już koniec, zawroty głowy, rwanie pod oczami, suchość w gardle, bóle klatki piersiowej, całej lewej strony ciała, ból żołądka, mulenie, bulgotanie w jelitach, bóle jelit, drętwienie palców u..

Nerwica, ból mięśni, drżenia

.. Witam, czy ktoś z was ma drżenia mięśni oraz bolesne kłócia, skórcze mięśni rąk i nóg, czy to swardnienie rozsiane boczne. Mam 26 lat i chyba to za młody wiek na takie schorzenie. Witaj, z tego co słyszałam i czytałam stwardnienie rozsiane może być rozpoznane również w młodym wieku, ale nie trzeba sobie tak..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica?

.. ...na nerwicę ma objawy bólowe?u mnie zaczęło się od dodatkowych skurczów serca ,póżniej było zapalenie żołądka a potem niesamowite bóle karku ....teraz bolą mnie nogi i ręce ...dosłownie aż mi je wykręca .zwalam wszystko na nerwicę ale zaczynam myśleć o poważniejszych chorobach co..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica? - Str. 2

.. ...Czy ty Marzenko te bóle mięśni i kręgosłupa miałaś też w nocy?Odpisz mi koniecznie na to pytanie .Pozdrawiam .Ania Tak, w nocy czasem czuję przez sen - takie mam wrażenie i dziś obudziłam się o 6 rano to bolał mnie kark i szyja i ciężko mi było złapać wdech ( a już tak dobrze było ) a..