Ból rzucenie palenia

Bóle po rzuceniu palenia

.. ...dniach odczuwam dziwne bóle. Mam uczucie jakby mnie swedzialy wszystkie wnetrznosci od srodka doslownie jakbym mogl to bym sie tam podrapal rowniez boli mnie w klatce piersiowej a raczej wrazenie pieczenia i tak jakbym mial tam goraczke pod mostkiem oraz na plecach tak jakby bolaly mnie..

Bóle po rzuceniu palenia - Str. 2

.. ...odczuwam ostatnio lekki ból w klatce piersiowej, nigdy wcześniej nie miałam takich objawów, czy ktoś potrafi wytłumaczyć, skąd się biorą takie bóle po odstawieniu nikotyny? cholera wie skąd. Ja nie palę 3 miesiące i jest masakra ( nadal ) bóle w klatce piersiowej ( rtg i ekg ok ) ,bóle..

Zawroty głowy, ,,mocne ,, bicie serca, ciśnienie podwyższone

.. ...ciśnienie mi obniżają, ale bóle głowy, zawroty pozostają. czasem kuję mnie w okolicy serca , ale podobno to nerwobóle. Nie pamiętam dokładnie, ale to dolegliwości zaczęły się albo od momentu kiedy przytyłem ( ok 15kg po rzuceniu palenia ) albo po pobiciu, bo kiedyś mi się to przytrafiło...

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 6

.. ...zawrotoch glowy ani bólow m wiem jedno ze wszystko jest przez te cisnienie...jestem tego pewien ten szum i pogorszenie wzroku powoduje cisnienie...podwyzszonego cisnienia nie ma sie od tetniaka... mysle ze dobrym pomysllem byla by naprawde dobra dieta rzucenie palenia i spokuj...i..

Bardzo wysokie ciśnienie po rzuceniu palenia...

.. ...klatce piersiowej i bóle w mostku.Drętwiała mi lewa ręka.I czułam ból płuc.Robiłam ekg x2, rtg klatki piersiowej morfologie i u kardiologa byłam.I każdy mi mówił że to nie serce.Już myślałam że mi odbiło albo lekarz coś przeoczył i po mnie.Trwało to do czasukiedy nie trafiłam na..