Ból serca duszności

Zespół Dresslera

.. ...podwyższona temperatura; ból w klatce piersiowej przypominający ból w choroby niedokrwiennej serca; uczucie duszności i przyspieszona czynność serca; w osłuchiwaniu stwierdza się tarcie osierdzia; leukocytoza, przyspieszone OB, przeciwciała przeciwko komórkom mięśnia sercowego..

Scyntygrafia perfuzyjna

.. ...badania o pojawiającym się bólu, duszności, czy innych gwałtownych objawach. Scyntygrafia perfuzyjna serca praktycznie nie powoduje powikłań. Dawka promieniowania nie przekracza dwukrotności dawki otrzymywanej przy zdjęciu RTG klatki piersiowej. Po badaniu należy pić znaczne ilości..

Maska brzuszna zawału serca

Maska brzuszna zawału serca

.. ...się silnym, dławiącym bólem w klatce piersiowej, promieniującym do lewego barku lub żuchwy, z towarzyszącym lękiem przed śmiercią i często także z dusznością. Czasami ból promieniuje do nadbrzusza lub ból w nadbrzuszu występuje jako jedyny objaw. Taką sytuację nazywamy maską brzuszną..

Niedomykalność zastawki mitralnej

.. ...jako kołatania serca ), ból w klatce piersiowej, duszność wysiłkowa, obrzęki kończyn dolnych i powiększenie wątroby. Te ostatnie objawy są wynikiem niewydolności prawej komory serca, która z czasem może się rozwinąć u chorych z niedomykalnością mitralną. Niebezpiecznym powikłaniem..

L-tyroksyna (Letrox, Eltroxin, Euthyrox N)

.. ...kołatania serca. Przy nagłym odstawieniu leku może pojawić się napad migotania przedsionków. Preparaty zawierające L - tyroksynę dostępne w Polsce ( za indexem leków MP 2007 ): Letrox, Eltroxin, Euthyrox N...

Śluzak serca

.. ...gorączka, spadek masy ciała, bóle stawowe. Objawy wynikające z zaburzeń hemodynamicznych serca są zależne od wielkości guza, jego usytuowania oraz ruchomości. Najczęstszym objawem jest duszność. Mogą również występować kołatania serca oraz omdlenia. Objawy mogą się nasilać, występować..

Echo serca - Str. 41

.. ...inne objawy; gniecący ból w klatce pirsiowej trwający nawet do 2, 3 godz, duszności podczas wysiłku, bóle ( żył ) w kończynach ( uczucie zaciśnięcia kończyn i brak swobodnego przepływu krwi, ucisk w głowie, pojawiający się obrzęk stóp podczas napadu, uczucie ciągłego zmęczenia i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 148

.. ...sie chce tylko pozbyć bólu głowy i lęków i kołatania i drętwienia serca i lewej dłoni. pzdr KOCHANI!!! Jestem na tych stronach poraz pierwszy. Mam wielką nadzieję, że uzyskam od Was kilka dobrych rad. Od kilku miesięcy chodzę do lekarza ponieważ odczuwam silne duszności, bardzo szybkie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 618

.. ...żołądku zrywy w nocy bóle barków pleców sztywny kark uczucie duszenia się ( silna duszność ) gula w gardle zimne dłonie stopy pieczenie ciała kłucie serca drętwienie rąk raz mi zimno raz gorąco Chorowałam na anoreksje i w tym samym czasie mój wujek zginął tragicznie to było szokiem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 840

.. ...wieczorami, zawroty głowy,bóle w okolicy serca, duszności najczęsciej w kościele. Boję sie zasnąć w strachu ze cos mi sie stanie i serce strasznie wtedy kołacze, a głowa pulsuje. Mam niskie ciśnienie, krew, mocz, EKG, badanie tętnic, w normie. Miałem wypadek, zostałem potrącony w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 951

.. ...pogotowie. Rozpierający ból w mostku, drganie całego ciała, pot, ogromna duszność, niemożność nabrania oddechu, drętwienie lewej strony ciała, przyspieszona praca serca. zawał. jak nic koniec. lęk, który towarzyszył mi w tamtym momencie jest nie do opisania. to co sie działo w mojej..

Napadowy częstoskurcz nadkomorowy - Str. 4

.. ...przy tym zawroty głowy, bóle w klatce piersiowej, cały jestem po chwili oblany potem, duszności, nie wszystkie objawy występuję przy każdym ataku, ale to główne które się powtarzają, byłem dzisiaj u lekarza, dostałem skierowanie do Poradni Zaburzeń Rytmu Serca, zobaczymy, co tam mi..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm

.. ...pokiereszowanego mostka - kaszlu ), ból był na tyle slaby, że obeszłam się bez środków przeciwbólowych ( poza kroplówką na sali pooperacyjnej oczywiście: ) ). Tydzień po operacji okazło się, że w worku osierdziowym zalega ponad 1,5 cm płynu ( zazwyczaj przy 3 mm odczuwa się duszność! ),..

Zespół Barlowa i poród naturalny czy cesarka? - Str. 2

.. ...dolegliwości jak np bóle w klatce piersiowej, nadciśnienie i zawroty głowy. Ogólnie mówiąc która powoduje dolegliwości. U mnie dzisiaj wykryto zespół Barlova. Objawy jakie mi towarzyszą to niekiedy zdarzające się bóle w klatce piersiowej, kołatanie serca ( mam wrażenie że uderza, aż czuć..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 5

.. ...zdrowie,życie.Każdy ból lub jakaś dziwna reakcja mojego organizmu to dla mnie koszmar,a następnie atak.Kiedyś miała dusznośc,kołatanie serca,gorąco,zawroty głowy,szum w uszach,sucho w ustach,strach że za chwilę umrę( nawet wzywałam pogotowie,ale za każdy razem mni wyśmiewano i zalecano..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...nóg przy zginaniu - bóle stawów ( nadgarstki, stawy szczękowe ) - bóle z tyłu głowy, w okolicy karku i wzdłuż kręgosłupa - oblewanie się potami - uczucie zimna - ataki przyspieszonego bicia serca - bóle i kołatanie serca - uderzenia gorąca do głowy - nudności, brak apetytu - ucisk, *..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 205

.. ...w klatce piersiowe , bóle serca , duszności, drgania bicepsa i nogi , zgagi , ciągle zapalenia gardła , anginy , niekomfortowe bóle głowy , niską masę ciała , czuje jakbym miał umierać , usg brzucha wykazało polipy na woreczku żółciowym. czasem brak apetytu i strach przed śniadaniem..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica

.. ...nie tylko pojedyncze, bóle w klatce piersiowej i plecach, krótkie przeszywania szpadą, długie gniecenia koło mostka, duszności. Mało tego - właściwie każdy sygnał organizmu odczytuję jako ciężką chorobę. Przerabiałam już różne nowotwory, wylewy i ataki. Dodatkowo do tego serca..

Niepokojące objawy, duszność, wysokie tętno i skoki cośnienia

.. ...piersiowej lecz bez zadnego bólu,prosze o rade,dziekuje Grażyno, nie można ci nic mądrzejszego poradzić niż wizyta u kardiologa. A żeby wizyta była jak najbardziej rozstrzygająca to warto na nią zabrać świeże wyniki badań w kierunku serca tzn. EKG, poziom elektrolitów ( magnez, potas )..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 4

.. ...pół roku miałam silne bóle w klatce piersiowej, duszności oraz kucia w sercu. Postanowiłam iść do lekarza z tym.. no i na USG Serca wykazało mi iż faktycznie to jest to.. moja przegroda ma już 19mm. Miesiąc temu leżałam w szpitalu i robili mi różne badania, które potem zostały wysłane z..

Arytmia serca, jak z nią sobie radzić?

.. ...znać.Ponadto ma nieustanne bóle w klatce, w plecach,zawroty głowy i duszności.Biore leki troch to pomaga..Musze sie nauczyć z tym żyć..Tylko jak??Nie potrafie sobie z tym poradzić..Prosze wszystkich którzy mają podobny problem napiszcie jak sobie z tym radzicie..bo dla mnie to..

Bóle w klatce, brzucha, pleców

.. ...rodzaju zawału - duszność,ból w klatce,ciężkie oddechy.Byłem na pogotowiu - EKG,ciśnienie - niby wszystko O.K.Zastrzyk na uspokojenie i do domu.Potem 2 miesiące przerwy - nic się nie działo.I od nowa - bóle wklatce w okolicy serca.kołatanie,dusznośći.Tak mam już prawie codziennie .Byłem..

Tachycardia i metocard i pramolan

.. ...tego takie objawy jak: bóle pleców, uczucie ciągłego zimna, częstsze zawroty głowy, nagłe napady duszności. Nie stwierdzono u mnie innych chorób, nie ma nadwagi ani innych schorzeń mogacych miec wpływ na rytm serca.Nie mam pojecia co o tym sadzić. Licze na opinie na ten temat poczytaj o..

Wypadanie płatka (syndrom Barlova)

.. ...układu krążenia. Są to: Ból w klatce piersiowej Nadmierne zmęczenie, duszność Zawroty głowy, szczególnie przy nagłym wstaniu z pozycji leżącej lub siedzącej Niepokój Nieregularna akcja serca Omdlenia Kontaktu z lekarzem wymaga: Pojawienie się powyższych objawów u osób młodych, dotychczas..

Zastawki, zespół Barlowa - wada nabyta?

.. ...momencie mam taki straszny ból w klatce jakby coś ściskało mi serce. W nocy miałam kilka razy duszności i ręka lewa czasami mi drętwieje, ale rzadko. Ciężko mi czasami złapać powietrze bo czuje kłócie w okolicach serca. Nie wiem, co robić jestem młodą mężatką i chcę mieć dzieci. Proszę o..

Uczucie bólu w okolicach serca oraz duszności

.. ...tygodnia mam uczucie bólu w okolicach serca, razem z tym bólem miewam rowniez dusznosci. Robi mi sie bardzo slabo. Mialem robione 2 razy EKG ale wyszlo wporzadku, morfologia i elektrolity tez wporzadku...lekarze mowia ze wszystko w normie ze to jest jakiegos rodzaju przeziebienie albo..

Ratunek dla osoby z chorobą serca i zaawansowaną POCHP?

.. ...nie ma dolegliwości bólowych, ale łatwo się męczy i czasami ma duszność ale taką do opanowania bez interwencji lekarskiej. Błagam o jakieś wskazówki. Sorry za niefachowy język, jestem psychologiem klinicznym, pracującym,nomen omen w klinice, mój mąż jest lekarzem i i tak jesteśmy w..

Niedomykalność zastawki mitralnej i bóle, duszności i udzerzenia gorąca

.. ...mdlenia i zawroty głowy, bóle serca. Czasem lęk jest tak silny, że mam wrażenie, że za chwilę umrę, upadnę gdzieś na chodniku i już nie wstanę. Dochodziło do tego, że przestałam wychodzić z domu. Jak już któryś raz z rzędu ledwo doczłapałam do przychodni ze łzami w oczach to ktoś się..

Kardiomiopatia czy nerwica?

.. ...jednak cały czas odczuwam bóle w klatce piersiowej ( okolice serca i nie tylko ), w okolicy mostka, miewam duszności. Co dzień coś mnie boli - muszę brać leki uspokajającę, bo tak się denerwuję że dostanę zawału. Bardzo często zdarza mi się zasłabnąć z tych nerwów. Jeśli ktoś jest mi w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 14

.. ...jest dopiero jazda...bóle,kłucia,duszności itp.Ostatnio gdzieś wyczytałem że przełyk jest niesamowicie unerwiony i drażnienie go przez kwas żołądkowy jest naprawdę niewskazane...trzymajcie się wszyscy... aha,dlaczego jak się próbuje napić jakiegoś alkoholu to mam napady..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...lat ! także mam częste bóle w okolicy serca i wątroby częste duszności i bezsenność, odwiedzłem psychologa i psychiatrę psychiatra przepisał mi pernazynę oraz mianserin ale to tylko wyleczyło mnie z bezsennościa psycholog no cóż po kilku wizytach stwierzdził że mam zmienić stosunek do..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 60

.. ...pewnego czasu odczuwam bóle serca połączone z dusznościami i omdleniami byłam pewna ze to tylko osłabienie organizmu poszłam do lekarza zrobiłam wszystkie badania. W piątek będzie miesiąc jak lekarz postawił mi wyrok – NERWICA. Od tego momentu unikam kontaktu z lekarzami..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 103

.. ...miałam okropne kłucie i ból serca, ciało mi drżało, miałam duszności i nie mogłam nad tym zapanować i jeszcze nie wiedziałam, że to może być nerwica to jedna pani doktor ( doktorzyna marnota ) sugerowała, że może jestem przed okresem. Mimo to, że moje samopoczucie po 2 tyg. sie nie..

Badania stwierdzające wadę serca - Str. 2

.. ...inne objawy; gniecący ból w klatce pirsiowej trwający nawet do 2, 3 godz, duszności podczas wysiłku, bóle ( żył ) w kończynach ( uczucie zaciśnięcia kończyn i brak swobodnego przepływu krwi, ucisk w głowie, uczucie ciągłego zmęczenia i osłabienia choć wyniki badania krwi były dobre...

Komorowe zaburzenia rytmu serca

.. ...tak: ogólna słabość, ból i zawroty głowy, wszystko mi się trzęsie w środku, tracenie świadomości - ja to nazywam odpływaniem( chociaż nigdy nie odpłynęłam, tzn nie zemdlałam ), dreszcze, chociaż jest np. upał i czasem takie dziwne uczucie, zwłaszcza w nocy, jakby mi miał język wpaść do..

Dziwne bóle w okolicy serca

.. ...czasu odczuwa dziwne bóle w okolicy serca czasem kłócie z lewej strony pod sercem taki cięzar w klatce piersiowej , uczucie duszności cześto wieczorem dolegliwości występuja okresowo, dodam że trenuję bieganie od paru lat proszę o jakieś wslkazówki co to może być Najlepiej skontaktuj sie..

Ostre kłucie w okół serca

.. ...z nią ponad 20 lat, więc wiem co to za ból :( Mam to samo tylko bez duszności. ;/ I też mam 15 lat. Ja myślę, że to od nerwów. Ostatnio miałam nerwowe tygodnie ... no i bez stresu też nie przeszło. ;/..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu

.. ...się tego. Miewam mocne bóle serca, czasami boli mnie głowa, mam duszności, a zwłaszcza w nocy przez co wiele razy nie mogę zasnąć praktycznie całą noc. Ponadto byłem u kardiologa i zrobiłem wszystkie badania serca i okazało się, że jest wszystko dobrze, za wyjątkiem tego, że mam..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116

.. ...98...:/ plus do tego ból z lewej strony placów, jakby w okolicy płuca, nie mogę przy tym wziąć glębokiego oddechu, bo strasznie boli... Witam wszystkich widze że macie problem kiedys miałem podobne a nawet gorsze przypadki , ledzyłem sie 5 lat na zaburzenia rytmu równowagi ,podej. guza..

Strach, panika, co mam robic?

.. ...klatce piersiowej, z bólem serca i dusznościami. mam taki ucisk na mostku że nie potrafię oddychać.....tak mam dziś już od godziny ten ucisk.....klatka boli od wczoraj od rana...pozdrawiam Witaj Hermesie Miło że mogłyśmy Ci troszkę pomóc,co do badań to musisz pójść do lekarza..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...przy zginaniu kończyn - bóle i kołatanie serca - ataki przyspieszonego bicia serca - napady duszności - ucisk w gardle - płaczliwość, rozbicie psychiczne - ataki paniki i lęku o życie - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę - niekontrolowany szczękościsk - zawroty głowy -..

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach - Str. 2

.. ...w klatce piersiowej ból, i zaczęła mi drętwieć ręka i noga i czułam niepokój w piersiach. Gdy pojechałam na pogotowie, EKG znowu nic nei wykazało. Dali mi zastrzyk na uspokojenie i kroplówkę, mimo to duszności mi nie przeszły i wówczas poczułam przewrócenie się serca z bólem i z dużym..

Syndrom WPW typu A, duszności oraz bóle w klatce piersiowej

.. ...doszły nowe dolegliwości: bóle w klatce i dziwne kołatanie serca, kołatania ustępują po 15 - 20 sekundach, natomiast bóle utzrymują się nawet przez 1 - 2 godziny poczym wszystko mija. Próbowałem żucić palenie papierosówprzed wystąpieniem duszności ale po 10 dniach po żuceniu wystąpiły..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...objawy: drżenie rąk, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki i lęku o życie, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, osłabienie, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 723

.. ...Miałam silne ataki - ból w klatce piersiowej, kołatanie serca, duszności, prawie mdlałam. lądowałm wiele razy u lekarzy.Jeden wlepił mi leki przeciwzapalne bo stwierdził że musze mieć jakieś zapalenie nerwu, drugi kazał mi brać pyralginę, następny wlepił mi też przeciwzapalny nimesil a..

Duszności i ból w klatce, a wyniki dobre

.. ...teraz znowu neka mnie ból w klatce piersiowej, uczucie dusznosci ucisku na mostek,kłucie z lewej strony,czesto nie moge spac bo mam dusznosci, zaraz sie denerwuje i jest ino gorzej... zrobiłem sobie ECHO SERCA i wyszło dobrze, byłem u kardiologa i zrobił mi osobiscie EKG i wyszło dobrze,..

Duszności, nagłe bez przyczynowe wzmożone bicie serca

.. ...Pamiętam, że po 3 dniach ból całkiem po tym ustał, a że jestem młody tak żyje się dalej. Szybko się męczę, w tym sensie, że do godziny powiedzmy 10 czuje się rześki, a potem resztę dnia senny, znudzony, taki powiedzmy przymulony. Prowadzę raczej przeciętny tryb życia, pije raczej rzadko,..

Duszność i ból klatki piersiowej

.. ...duszności i bardzo silnego bólu w klatce piersiowej.w szpitalu zrobiono tylko ekg serca żadnych innych badań.wysłano do domu.ból nieustępował.po dwóch dniach nastąpił zgon.niemogę się z tym pogodzić.co zrobić żeby wyjaśnić dlaczego tak postąpiono.zrozpaczona Witaj To bardzo przykre co..

Częste drgawki ciała i kołatanie serca, uczucie omdlenia

.. ...odczucia zalewania potem, bóli śródpiersiowych i duszności. Bałam sie zostawać sama i wychodzić z domu. Wreszcie bardzo mądry starszy lekarz wytłumaczył mi że większość moich odczuć to nerwica. Że mam zdrowe i silne serce na co wskazuja badania i poprostu sama się * nakręcam * ...

Omdlenia przy dłuższym staniu oraz problemy z krążeniem

.. ...niepokoi mnie mocny kłujący ból w okolicy serca mimo że nie wykonuję żadnych męczących ćwiczeń. od jakiś 3 miesięcy zauważyłam, że wchodząc po schodach nawet już na II piętro oraz na spacerze pod górę łapie mnie mocna duszność i niekiedy ciężko złapać mi oddech. w tamtym roku miałam..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...drżenie rąk i mięśni, bóle stawów, kołatania serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i rozbicie psychiczne, ucisk i * klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie * bycia * poza swoim ciałem (..

Ataki paniki, lęki - Str. 7

.. ...kolanach. następmne to * ból * serca jakby mial nastąpić zawal albo cos podobnego tal naprawde to były nerwowe drgania mięśni w okolicy serca. Jedne z gorszych to nagly atak duszności jakby ktoś zcisnął klatkę piersiową uniemożliwiając oddychanie. jeszcze jeden to uczucie zciskania mózgu..

Nadciśnienie, leki nie obniżają mi już ciśnienia, wypadają mi włosy

.. ...grudniu pojawił mi się ból za oczami i duszności zaczęły mi troszkę wypadać włosy. Poszedłem do lekarza a ten przepisał mi Bisocard ale spowalniał mi on akcje serca. Lekarz przepisał mi lek o nazwie Prestarium ( pół tabletki na dzień ) i brałem go tak do połowy listopada 2008 , ponieważ..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. Dwa miesiące temu pojechałam do Irlandii i tam się to zaczęło. Po dwóch tygodniach pojawiły się u mnie dziwne zawroty głowy. Miałam je nawet gdy leżałam. Często w nocy budziłam się zgrzana, miałam lekką gorączkę i wysokie ciśnienie, serce waliło mi jak oszalałe. Dodam, ze nigdy nie miałam nadciśnienia,..

Nagły atak duszności oraz bole brzucha i serca

.. ...identyczne dolegliwości. Bóle pojawiają się nie systematycznie mniej więcej raz na miesiąc budzę się w drugiej połowie nocy( około2,3godz ) jest mi duszno i czuję rozrywający ból w brzuchu i klatce piersiowej. Mam trudności z oddychaniem, a każdy ruch potęguje ten ból. Niestety nawet po..

Zawroty głowy, mrowienie w lewej ręce, ból w okolicach serca, duszności

.. ...się do tych duszności bólów w sercu jego nie równego bicia itd.. po prostu olewam to choć czasami są bardzo silne ataki ale ostatnio rzadko. Pije browara i przechodzi. Ale nie polecam pić za dużo max 2 tzn nie namawiam do picia przy takich problemach, ale podaje na swoim przykładzie...

Duszności, zmęczenie i silne bicie serca

.. ...miał w spoczynku 120 i bóle głowy wydał 2000 zł na badania i wyszło że jest zdrowy ale 150... A co do przeczulenia to masz racje aż mnie to denerwuje i staram się na siłe nie myśleć o tym. Pozdrawiam nerwicowców :P Witam i bardzo proszę o interpretację wyników echa serca..

Nerwica, chroniczny strach czy choroba serca?

.. ...to trudny do opisania ból bardziej o charakterze * kłucia lub rwania * niż * duszności * ( w przypaku bólu zamostkowego tak na prawdę łatwo wpada się w panikę i traci zdolność racjonalnego myślenia, tym samym, rozpoznania rodzaju bólu, podobno ma to podłoże psychiczne lub nerwowe ). Ból..

Przyśpieszona akcja serca, potykanie, szybkie męczenie, duszności

.. ...chodzeniu czułam w niej ból. z dnia na dzień przeszło, w nocy złapał mnie skurcz w prawej łydce, teraz od kilku dni boli mnie, też przy chodzeniu, - czasem odczuwam bóle, kłucie lub uściski w okolicach serca. Ogólnie jestem nerwową osobą, nie mam wielu wysiłków fizycznych ani zbyt wielu..

Mocne bicie serca, duszność i nie równe oddychanie

.. ...ważniejsze niż np lekki ból brzucha.Też śpię z głową i klatką piersiową uniesioną nieco wyżej,jednak wtedy jakąś ulgą się czuję..Zowroty głowy też u mnie występuję nie są one jakieś silne,ale jednak męczące naprawde wszystkie te objawy potrafią wywrócić człowiekowi życie na drugą..

Bóle w klatce piersiowej, mdłości i zawroty głowy

.. ...czasu odczuwam silne bóle w klatce piersiowej jakby przeszywały mnie igły, po lewej stronie mocniejsze tak jakbym miała w środku coś wielkiego. Czasem mam duszności, które łączą się z mdłościami i zawrotami głowy. Podkreślam, że w rodzinie jest wiele przypadków z przykrymi..

Czy to choroba serca ? A może nerwica. Proszę o pomoc

.. ...zimno, czasem mam lekki ból w klatce piersiowej, duszność.Pojawia się też uczucie niepokoju, rozdrażnienia, brak apetytu. W nocy cierpię na bezsenność. Takie osłabienie utrzymuje się 1 dzień a czasem dłużej. Przez następne 1 - 2 dni jest poprawa , czuję się lepiej i znów to samo. Robiłem..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 3

.. ...wstecz doszły silne bóle głowy oraz czasem uczucie odlotu. Myślałem że to ze zmęczenia bo pracuje średnio po 12Godzin dziennie!! A od paru dni mam uczucie kołatania klatki piesiowej oraz duszności. Teraz pisze tak późno bo właśnie mam silny atak nerwicy, czuje się jakbym zaraz miał mieć..

Niewiem co mi jest

.. ...np reaguje wysypką i bólami stawów ale moja koleżanka dusznościami i mdleje. może też tak być, że na słońcu tracisz więcej wody z organizmu i tym samym elektrolity i to może powodować także zaburzenia cisnienia, rytmu serca i te mrowienia o których wspominasz. i tu wystraczyłoby..

Przerost prawej komory serca

.. ...serca, zasłabnięcia, bóle w klatce piersiowej, sine dłonie i stopy, zmęczenie, duszności, bóle głowy. Wyniki badań EKG:Rytm pozazatokowy o częstości 85/min, ujemne zalamki P w II, III, avF, ujemno - dodatnie zał. P w V1 - V6; czasPQ=0,08sek( rytm węzłowy?, preekscytacja? ) EKG - Holter:..

Bóle serca i duszności 3 tyg po operacji ;(

.. ...do łóżka dorwały mnie bóle w okolicy mostka ,miałam wrażenie że mi rozsadza wszystko, już sama nie wiem czy były to bóle żołądka czy raczej klatki piersiowej..Jestem trzeci tydzień po cholecystektomi laparoskopowej - miałam usuwany pęcherzyk żółciowy z kamieniami.Zabieg ten odbywał się w..

Mocny Ból w klatce piersiowej

.. ...roku mam bardzo silne bóle w klatce piersiowej i ból ten promieniuje mi aż do serca i gdy się pochylam to ból się mocno nasila i wtedy mam także wymioty najgorzej jest w nocy gdy się położę ponieważ gdy leże na brzuchu to ten ból mostka i serca staję się nie do zniesienia i wtedy mam..

Mocny Ból w klatce piersiowej-Wizyta U lekarza Rodzinnego

.. ...roku mam bardzo silne bóle w klatce piersiowej i ból ten promieniuje mi aż do serca i gdy się pochylam to ból się mocno nasila i wtedy mam także wymioty najgorzej jest w nocy gdy się położę ponieważ gdy leże na brzuchu to ten ból mostka i serca staję się nie do zniesienia i wtedy mam..

Bóle serca , duszności

.. ...lat cześto łapały mnie bóle w sercu kłocia itd duszności zawsze móiwli mi ,że to nerwica miałam wiele razy ekg echo serca itd i wszytsko wychodziło dobrze ciśnienie też. W zimę miałam takie bóle i kłocia że 24 na dobe 2 tyg az dostalam nimesil i przeszlo teraz zmagam się już 3 tydzien z..

Serce przy boleriozie, duszności i bóle

.. ...sobie rady z pulsem i bólem w klatce i panika i zrobili ekg wyszły częstoskurcze puls 180 i mnie zabrali;/ Pełny monitoring pracy serca..dostałam tlen masę zastrzyków plus kroplowa potas i magnez i inne tabletki na serce...zrobili rtg klatki czyste mowia ze tachykardia i mam brac jaki..

Nasilające zawroty głowy

.. ...temu zaczęła się jazda, bóle w klatce, zimne poty, duszności, nudności kołatania serca, bóle tam i sram, szybkie męczenie, ciemno w oczach, mdlenia, strach, lęk, panika. Poszedłem do kardiologa zrobił holter 24, echo wszystko ok., oczywiście w międzyczasie kilka podstawowych badań, dalej..

Fala duszności i zawroty głowy

.. ...prowadzenie i pomoc.Pomoże. Życzę powodzenia na drodze do zdrowia( zawsze duchowego i cielesnego jednocześnie,bo nie istnieją odrębnie )!Pozdrawiam z serca! Ewa ma rację ,zbadaj hormony tarczycy - TSH,T4,T3...

Brak potasu a stres - Str. 2

.. ...Okazało się, że mam bardzo niski potas, ale nie tylko to. Wyszło, że mam wypadanie zastawki mitralnej, co daje właśnie takie objawy - duszności, kołatania, częstoskurcze. Idź do kardiologa i zrób echo...

Ból serca, duszności i szybkie męczenie, nerwica?

.. ...roku życia w LO. częste bóle w klatce piersiowej, poczucie ogromnego i raptownego ścisku przy tym masakryczne problemy z oddychaniem zawsze po tym jak się zdenerwowałam..Bywało i tak, że musiałam leżeć godzinami do tego garści leków uspokajających. Kiedy poszłam do lekarza i powiedziałam..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ...sztywnienie mięśni , ból lewej strony potylicy, bóle serca , bóle w klatce piersiowej , drżenie rąk , uczucie gorąca w klatce piersiowej., duszności! . ( O wszystkim jest poinformowany mój lekarz prowadzący . ) Pytam się was o to bo mam nadzieje że pomożecie mi uzyskać więcej informacji..

Problem, prosze o rady

.. ...stukłem. Czy sądzicie że te bóle serca i duszności są tym spowodowane? pamiętajcie że rok temu miałem robione badania już po tym wypadku około rok. Dodam że reguralnie gram w piłke i różne inne sporty idż do ortopedy,niech obejrzy twój kręgosłup,powie ci coś o twojej asymetrii..

Bardzo prosze Was o pomoc!

.. ...mi o drętwienie rąk, ból serca i duszności. To pierwsze szczególnie podczas prowadzenia auta. Przyznam, że do najbardziej spokojnych nie należę i jak się zdenerwuję to potrafię długo dusić w sobie całą nerwową sytuację. Miałem robione ECHO i EKG, badania krwi i moczu oraz prześwietlenie..

Ból serca, duszności, uczucie zimna, zmęczenie.

.. ...ok 1,5 tyg ). Są to: ból serca - pojawiający sie bez konkretnej przyczyny, w równych momentach, odbierany przeze mnie jako * ściskanie serca * czy * mocne kłucie * , duszności - zbyt szybki lub zbyt wolny oddech, również pojawiający się bez konkretnej przyczyny i sytuacji. Zauważyłam..

Uczucie dławiącego uskoku serca...

.. ...zgłaszanie jakichkolwiek bólów klatki piersiowej, duszności itp. Nie bój się tego badania. Zrób je jak najszybciej - dla własnego spokoju. P.S. Sam jestem po dwóch takich badaniach ( obydwa negatywne ). Ja tak odczuwam skurcze dodatkowe komorowe. Miałaś holtera? A jeśli tak, to czy..

Radamir- aparat który Ci pomoże; leczy *nieuleczalne*

.. ...minut! rozrzedza krew! - bóle serca, arytmia serca, wysokie tętno, duszność, zawroty głowy, - nerwice serca - wszelkie infekcje wirusowe i bakteryjne, niektóre usuwane w ciągu kilku godzin! grzybice zewnętrzne i wewnętrzne, - wszelkie stany zapalne, - choroby przemiany materii,..

Przeszywający ból w klatce piersiowej i duszności

.. ...silny, przeszywający ból w okolicach serca ( trwa zazwyczaj kilka lub kilkanaście sekund, a jak się poprzesuwam, to przestaje ). Czasem powraca wiele razy dziennie. Nie mogę przez niego nabrać powietrza. Co jakiś czas mam też chwilowe, silne, przeszywające bóle pleców po lewej stronie...

Bóle serca i duszności

.. ...oddechu. Często też miewam bóle w okolicach serca, które rozchodzą się na lewe ramię i rękę oraz na plecy. Prawie cały czas czuję ucisk w klatce piersiowej i lewej ręce która wydaje się wyraźnie słabsza od prawej. Bóle i duszności nasilają się podczas wysiłku. Zioła już nie palę jakieś..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 10

.. ...CAŁEGO CIAŁA, przez bóle głowy, ścisk gardła, odrętwienia, zaburzenia ciśnienia i rytmu pracy serca, aż po bezsenność, duszności czy brak łaknienia. Każdy typ nerwicy posiada własne, swoje grupy objaw, różnicowane dodatkowo u każdej spośród chorych. Wspólne badania psychologów,..

Bóle w okolicach serca, duszności, kłucia

.. ...dostałam napadu dziwnego bólu Kłucie po lewej stronie pod żebrami przeszywające i promieniujące do ramienia lewego, do szyi i twarzy ( wiem, że tak objawiają się bóle wieńcowe, również mogą zacząć się w nadbrzuszu ) Że to kłucie pojawiło się w okolicach śledziony/trzustki poszłam na usg..

Nerwica- czy niedomykalność zastawki?

.. ...się pojawiać objawy - ból głowy, zmęczenie, nieostry wzrok, lecz myślałem, że to z przemęczenia. Lecz jakiś czas później zaczęły nękać mnie straszne duszności i chwilowe * ukłucia * serca - alergolog mówił, że te duszności to astma, lecz mój oddech nie był świszczący, a leki, które..

Lęk, duszności, dreszcze, ból serca, tętno ok. 120 podczas zasypiania

.. ...duszności, dreszczy, bólu serca oraz tętno jest dość wysokie ok.120 uderzeń/min. Dostaję także lęków. Dokładnie nie wiem czy są to lęki. Bardziej takie dziwne uczucie bania się usnąć właśnie z powyższych powodów. Czy wie ktoś co to jest i czym może być spowodowane? Dodam także, że nie..