Ból serca na tle nerwowym

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 160

.. ...moich lęków doszedł ból w klatce piersiowej i kołatanie serca.U kardiologa byłam 4 razy i jestem zdrowa, mam tylko wypadający płatek, ale lekarz powiedział, że to nie choroba, że dużo ludzi tak ma i normalnie funkcjonują. Powiedział,że te moje objawy są na tle nerwowym i przepisał mi..

Propranolol a betaloc zok - Str. 2

.. ...trzepotanie i niezbyt silne bóle w okolicy serca. Byłam dziś u lekarza , zrobiłam EKG, ale niczego specjalnego nie wykazało. Lekarz stwierdził, że to pewnie na tle nerwowym i przepisał mi Milocardin, Propranolol i Staweran - doraźnie. Jednak gdzieś wyczytałam, że staveranu nie powinno..

Jak radzić sobie z nerwicą?

.. ...ostatnio borykam się z bólami serca na tle nerwowym, bez przyczyn kardiologicznych i podejrzewam że to nerwica, biorę leki uspokajające i staram się nie denerwować ale ciągle mnie pobolewa., tez mam uczucie zasłabnięcia. Mam 24 lata i w szpitalu na takie osoby z bólem serca patrzą z..

Ból serca, stres czy coś innego?

.. ...się dusić. Nie czułam bólu ale nie mogłam oddychać i zdrętwiała mi lewa ręka, zrobiło mi się bardzo słabo. Mąż zawiózł mnie do przychodni gdzie zrobiono mi kolejne ekg i inna pani doktor ( mojego lekarza niestety nie było ), stwierdziła że nic mi nie jest, i to napewno na tle nerwowym, a..

Mam problem i nie wiem co mi sie dzieje...

.. ...nie biore tylko przy bólach brzucha brałam 3 czasem 4 tabletki przeciw bólowe, witaminy biore mysle ze nie jest ich brak : )i mam pytanie czy takie bóle moga występować na tle nerwowym?? Nie zwlekaj,idz do lekarza.Bóle przy oddychaniu mogą świadczyć o poważnych problemach serca. a może..

Interpretacja holtera

.. ...Od kilku lat odczuwam bóle za bostkiem: ucisk, kłucie. Uważałam, że to na tle nerwowym ale od kilku tygodni pojawiło się mrowienie lewej dłoni, silne kołatanie serca ( pojedyńcze silne uderzenia, potykania się jak i też kilka - kilkadziesiąt odczuwalnych uderzeń, które czuję jak fale..