Ból serca po alkoholu

Echo serca - Str. 30

.. ...dekoltu.wieczorami czasami ból w kostach, delikatny szum w uszach,po wypicu większej ilości alkoholu długie dochodzenie do siebie psychiczne i fizyczne:( . Jeśli to wada serca ( zastawka dwupłatowa ) to możliwość wrodzonej - mama paliła w czasie ciąży lub nabyta - przebyte zapalenia płuc..

Ból serca po wypiciu alkoholu i napojów energetyzujących

.. ...chodzenia.Po paru dniach ból zminiejszył sę znacznie,ale nie znikł.Tętno i rytm pracy serca prawidłowy,poniżej 60 uderzen na minutę.Czy ten ból to mógł byc zawał?Czy mogłem sobie cos uszkodzić w sercu?Czy powinienem isc do lekarza?Dodam,że mam 20 lat i nie piłem alkoholu jednoczesnie z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 14

.. ...jest dopiero jazda...bóle,kłucia,duszności itp.Ostatnio gdzieś wyczytałem że przełyk jest niesamowicie unerwiony i drażnienie go przez kwas żołądkowy jest naprawdę niewskazane...trzymajcie się wszyscy... aha,dlaczego jak się próbuje napić jakiegoś alkoholu to mam napady..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca?

.. ...mam problemy z sercem bóle w klatce piersiowej tachykardia uczucia słabości itp pewnego razu na wakacjach poczestował mnie trawką znajomy zaciągnełem sie ze 3 razy i po 15 minutach zrobiło się nieciekawie nagle poczulem sie jak na karuzeli zrobiłem sie blady brat mnie wzial pod pache bo..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 5

.. ...zle czuł jakie kolwiek bóle wiadomo kazdy ma inny organizm ale mi dobry skunik pomaga na wszystkie bóle a czuje je jak długo nie pale fakt uzalenia to i to bardzo ale kazdy ma rozum a czytajac opinie na tym forum wiekrzosc osób jest przeciwna paleniu osobiscie uwazam ze palenie nie..

Tętno u dorosłego mężczyzny

.. ...problemy z ciśnieniem: ból głowy, złe samopoczucie itd. czyli już 2 miesiące. Nie wypiłem ani kropelki alkoholu;/. Generalnie alkohol podnosi ciśnienie a my leczymy chorobę zwaną nadciśnieniem wiec oczywiste jest że alkohol jest nie wskazany. Nie mam zielonego pojęcia o częstoskurczach..

Niedotlenienie lewej komory serca

.. ...to zwężeniem naczyń. Ból był spowodowany właśnie brakiem niedostatecznego ukrwienia i serce dało znać o tym. Czynników może być wiele, które powodują takie rzeczy : geny, mało ruchu,dieta, alkohol, najgorsze papierochy i wiek z którym ryzyko się zwiększa. Najlepiej udać się do kardiologa..

Bóle serca i duszności

.. ...oddechu. Często też miewam bóle w okolicach serca, które rozchodzą się na lewe ramię i rękę oraz na plecy. Prawie cały czas czuję ucisk w klatce piersiowej i lewej ręce która wydaje się wyraźnie słabsza od prawej. Bóle i duszności nasilają się podczas wysiłku. Zioła już nie palę jakieś..

Nerwica czy choroba serca?

.. ...można się leczyć, ale ból w klatce był nie do opisania , zwijałam się z bólu , mój ojciec zmarł na zawał serca, a wszyscy w rodzinie umierją na raka wiem , że i mi też to grozi, ale nie mam czasu na lekarza. nie piję kawy, nie palę papierosów, nie piję alkoholu, mam niskie ciśnienie,..

Zawroty głowy, kłucie serca, drżenie rąk

.. ...życia miewałam takie bóle, kardiolodzy nic nie wykryli, więc przeszłam z nimi do porządku dziennego, ale zaczęły się nasilać. Przez ostatni miesiąc pojawiło się drżenie rąk, a od około tygodnia dziwnie mi się kręci w głowie ( może to głupie porównanie, ale czuję się jak po alkoholu )...