Ból serca podczas wysiłku

Niewydolność serca

.. ...- potykania serca_, bóle wieńcowe, zawroty głowy i utrata przytomności podczas wysiłku fizycznego. Podział niewydolności serca. Niewydolność serca dzielona jest na niewydolność skurczową, w której występuje spadek EF ( frakcji wyrzutowej ) oraz niewydolność rozkurczową ( częsta w..

Echo serca - Str. 41

.. ...inne objawy; gniecący ból w klatce pirsiowej trwający nawet do 2, 3 godz, duszności podczas wysiłku, bóle ( żył ) w kończynach ( uczucie zaciśnięcia kończyn i brak swobodnego przepływu krwi, ucisk w głowie, pojawiający się obrzęk stóp podczas napadu, uczucie ciągłego zmęczenia i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 81

.. ...jakiś ucisk w głowie czy ból, ale teraz patrze na to inaczej. Nie siedze już i nie myśle o tym w takim stopniu jak wcześniej. Długo się wahałem czy zacząć brać leki, ale kardiolog przekonał mnie że po to one są i nie bać się ich stosować zwłaszcza jak daja pozytwne efekty. aaarooon...

Badania stwierdzające wadę serca - Str. 2

.. ...inne objawy; gniecący ból w klatce pirsiowej trwający nawet do 2, 3 godz, duszności podczas wysiłku, bóle ( żył ) w kończynach ( uczucie zaciśnięcia kończyn i brak swobodnego przepływu krwi, ucisk w głowie, uczucie ciągłego zmęczenia i osłabienia choć wyniki badania krwi były dobre...

Kłucie w sercu - Str. 5

.. ...złapaniem oddechu i dziwnym bólem podczas wysiłku w sercu. Ponowne EKG wykazało podobne wyniki, natomiast RTG klatki piersiowej z właściwościami serca wykluczyło jakieś wady. Lekarz stwierdził,że jestem zdrowy natomiast kłucie i ból podczas wysiłku pozostały co mam o tym myśleć? Kłucie i..

Gwałtowne zwolnienie pracy serca podczas wysiłku

.. ...opisywałeś bladość, bóle za mostkiem, bo to może sugerować chorobę wieńcową, ale to może ocenić lekarz.Wiesz chyba czym może się skończyć w takim przypadku przeciążenie serca., skoro zdarzało się to nie jeden raz, a ty z tego jesteś dumny......Pozdrawiam Hela nie przesadzaj, jak..

Ból serca po nagłym zdenerwowaniu i wysiłku

.. ...jakiegoś czasu odczuwam bóle w okolicy serca. Ból ten nie jest zlokalizowany w okolicy koniuszka serca a raczej w wyższych jego partiach. Ból pojawia się w różnych okolicznościach; po nagłym zdenerwowaniu jak również po wysiłku ( np. po szybkim przejsciu z pozycji niskich do wysokich )...

Bóle serca i duszności

.. ...oddechu. Często też miewam bóle w okolicach serca, które rozchodzą się na lewe ramię i rękę oraz na plecy. Prawie cały czas czuję ucisk w klatce piersiowej i lewej ręce która wydaje się wyraźnie słabsza od prawej. Bóle i duszności nasilają się podczas wysiłku. Zioła już nie palę jakieś..

Bol w okolicy serca, kucie

.. ...serca. Z ostatnim czasem bóle są coraz czesterze przedtem bóle występowały nawet co 2 - 3 miesiące a teraz co tydzień. Jakby opisać ten ból to tj kolka podczas wysiłku ale tutaj w miejscu serca. Jak na to poradzić ? nie wiadomo czy robiłeś jakieś badania,to co można poradzić...ile masz..

Holter - wyniki

.. ...ponieważ czasami mam bóle charakterystyczne dla choroby niedokrwiennej serca. Mówiłam o gniotącym bólu za mostkiem podczas wysiłku i stresu oraz częstym uczuciu ciężaru na klatce piersiowej, więc lekarz zalecił holter. Ale po tym badaniu chyba zaczął wątpić w wiarygodność moich..

Problem Z Sercem który niestety nie został zdiagnozowany

.. ...wielu lat borykam się z bólem serca, podczas wysiłku nie odczuwam nagłych skoków pulsu i bólu, ale przy niektórych ruchach mojego ciała np. kopnięciu piłki czy upadku po skoku ( na nogi, nie mówię nawet o wywróceniu się ) odczuwam nagły skok pulsu tak jakby serce chciało mi otworzyc..

Dolegliwości po wstawieniu stymulatora serca

.. ...przedtem - tymczasem oprócz bólów lewej piersi ( mam nadzieję, że miną z czasem ) odczuwam zmęczenie przy byle wysiłku - nawet podczas spaceru, czasem nawet odczuwam wtedy lekki ból w okolicach serca. Dodam, że przed zabiegiem dość intensywnie uprawiałam sport więc niewielki wysiłek..