Ból serca reakcja

Nerwica - czy na pewno? - Str. 5

.. ...zdrowie,życie.Każdy ból lub jakaś dziwna reakcja mojego organizmu to dla mnie koszmar,a następnie atak.Kiedyś miała dusznośc,kołatanie serca,gorąco,zawroty głowy,szum w uszach,sucho w ustach,strach że za chwilę umrę( nawet wzywałam pogotowie,ale za każdy razem mni wyśmiewano i zalecano..

Dodatkowe skurcze - Str. 231

.. ...Ciebie dolegliwości bólowych też takie miewam jeżeli to Cię pocieszy. Poczytaj o nerwobólach albo innych podświadomych reakcjach organizmu w jaki reaguje na „ straszny atak strachu”. Kolejny aspekt. To się nie kładż na lewym boku to nie będziesz słyszał bicia serca z..

Niedotlenienie przyczyną zawału serca?

.. ...zażyła Ketonal Forte na bóle stawów, po 30 minutach zaczęła się ostra reakcja alergiczna objawiajaca się opuchnięciem gardła, obrzękiem płuc...mało brakowało, aby się udusiła. Miała bardzo wysokie ciśnienie. Pogotowie zabrało ją na OIOM przy oddziale kardiologicznym, tam po podaniu haków..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 128

.. ...przeciwwymiotny stosowany przy bólach brzucha ), czasami trzeba uważać na modne ostatnio tabletki nasenne - triticco. Objawy są wtedy takie jak wyżej. Przy Triticco serce wali jak szalone , wystepują drgawki lub * zimne poty * Oczywiście reakcja nie musi nastąpić , pisze to bardziej po..

Osłabienie, uczucie zimnych rąk - zapalenie serca?

.. ...zmęczenia ogólnego. Bez bólu o charakterze wieńcowym. W EKG wysiłkowym bez zmian niedokrwiennych. Bez zaburzeń rytmu serca. Prawidłowa reakcja HR w trakcie wysiłku i po jego zakończeniu. Nadmierny wzrost RR skurczowego w czasie wysiłku. Bardzo dobra tolerancja wysiłkowa. Wynik testu..

Ból serca i osłabienie organizmu help :)

.. Witam, Jestem Mateusz i mam 23 lata. Mój problem pojawił się przed wczoraj w nocy. Jakoś w środku nocy obudziłem się i okazało się że spałem na ręce przyciskając ją i nie dopływała do niej krew. Nie miałem czucia w ręce i nie mogłem nią ruszyć, dopiero po 2 minutach na balkonie zaczęła odzyskiwać reakcje. Po..