Ból skroni i oka

Nerwica - czy na pewno? - Str. 110

.. ...objawy rozpoczynaja się bólem głowy w skroni zawsze z jednej tej samej strony, mam czesto wrazenie jakby to był ból od oka ( nosze soczewki ), bol ten trwa do momentu dopoki sie nie uspokoje, czym moze byc spowodowany taki ból, od kiedy sie pojawil jestem bardziej nerwowy niz kiedys, do..

Osłabienie, omdlenia, bradykardia, bóle głowy

.. ...sie duzo rzadziej, ale bóle pojawiajace sie najeczesciej rano( ucisk skroni i oczodołu wraz z łzawieniem oka badz ucisk całego czoła ) występuja nadal i najczesciej utrzymuja sie cały dzien lub nawet 2 - 3dni... Oprocz tego czasami ( raz na 3miesiace ) zdarza mi sie zazwyczaj gdy leże ze..

Silne bóle głowy, brzucha, zawroty głowy i nudności

.. ...dwóch tygodni mam silne bóle głowy, brzucha, zawroty głowy i nudności. Zauważyłem, że obok lewego oka i na lewej skroni czasem pojawia mi się jakaś żyła. Czy może ktoś wie czym to może być spowodowane? tasiemce to nie zyły tylko goąsienice zobacz sobie na you tube.. jesli te żyły cie..

Ból oka i skroni

.. ...mnie boleć rownież oko.Ból jest tępy i bardziej z tyłu oka.Powinienem iśc z tym do internisty? Może minie to samo?. Z góry dziękuje za odpowiedzi. Natychmiast idź do lekarza. To samo nie minie. To wymaga aż tak szybkiej wizyty lekarza ? Wiesz co to może być ? Witam! Ja również problem....

Przeziębienie

.. ...pojawiająca się gorączka i ból głowy. Czy ból głowy dotyczy okolicy czołowo - skroniowej czy jest to ból innej części lub ból promieniujący? Na pierwszy rzut oka wygląda to na stan zapalny zatok, ale bez badania a najlepiej rtg zatok nie da się postawić przez internet żadnej diagnozy...