Ból stały

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 545

.. ...kontrole, nie wiem ten ból raczej nie ejst taki stały jak by się przemieszcza po całej twarzy, raz boli koło nosa raz nad łukiem brwiowym innym razem czoło bliżej skroni...naprawde nie wiem...najgorsze jest to, że cały czas o tym myśle:/ I to właśnie jest natrudniejsze jak pobyć się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 733

.. ...cierpiałąm na uporczywe bóle głowy od rana do nocy , w zasadzie tylko noc mogłam przespać spokojnie choć zaśnięcie dosłownie każde było koszmarne, Miałam stały ucisk na głowie odczucie jakbym miała w środku gulę i ten ból mnie paraliżował. Mdlałam na ulicy, zabierała mnie erka i w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 237

.. ...jakimiś zawrotami głowy, bólami w klatce itd, te duszności to była nowa sprawa i stały się dość uciążliwe. Teraz siedząc i pisząc kaszlę jak jakiś gruźlik. I zanim poszłam do lekarza przedwczoraj, to też miałam taki świetny humor, tyle energii, cały czas żartowałam, aż mój chłopak..

Zespół jelita drażliwego - Str. 2

.. ...przypadku to wędrujący ból z lewego boku, podbijający pod serce - taka stała kolka, czasami ból szczypiący. Słowem - stały dyskomport. Nie ma jednak typowych biegunek czy zaparć. To co biore, to no - spa, espumisan, debridat, herbata mętowa. Raz jest lepieju, raz gorzej. Wciąz się..

Bóle w lewym boku

.. ...lewym boku nie jest to ból stały mam wzdęcia i czuje jak gazy dają znać o sobie.Czasami brzuch mi sie powieksza.Co to może być i jakie badania najlepiej zrobić.Dziękuję i Pozdrawiam. Witam mi sie wydaje że to może być wątroba bo moja ciocia takie coś miała najlepiej jest sie zgłosić z..

Ból, kłucie z lewej strony, jakby w płucach - Str. 2

.. ...plecy po lewej stronie. ból nie był stały przychodził nagle przy wdechach i po kilku minutach mijał. ja też myslałam ze to od stresu ale zaczęło mnie bardziej pobolewać no to poszłam do lekarza a on mi dał skierowanie do szpitala gdzie byłam prawie 2 tygodnie leczona na zapalenie płuc...

Bóle, pieczenie i uczucie zgagi w okolicy płuc

.. ...napisalam w temacie ból płuc, nie jest to silny ból ( bardziej ból + pieczenie ), nie nasila się, jest cały czas stały, zazwyczaj boli z przodu ciała ale najbardziej boli jakieś 5 - 7 cm po pacha, czyli z boku - po obu bokach jednakowo. Czuję tak jakby mnie coś ściskało, nie wiem co mam..

Kłucie w okolicy serca i pieczenie klatki

.. ...dolega. Jeśli chodzi o bóle pleców to chyba mogą występować bo ja mam kłopoty z zastawką i nie jest to fajne, ale w chorobie wieńcowej to nie wiem. Ból wieńcowy raczej nie jest stały( umiejscowiony ) tylko promieniuje w kierunku barków, ramion czy szczęki. Jeśli Ekg jest dobre to mało..

*To tylko chwilowe niedotlenienie* a potem zawał i zgon

.. ...szpitala,okłamać personel że ma bóle,może by go przyjęli i dokładnie zbadali..Teraz z perspektywy czasu przychodzą rozwiązania.Ale wtedy nikt nie przewidywał najgorszego.Czy gdyby dyspozytorka była bardziej świadoma chorób wieńcowych,skonsultowała zdarzenie z jakimś kardiologiem na..