Ból u góry głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 541

.. ...serca, drętwienie rąk, bóle głowy okropne, pocenie się az krople z rąk mi skapywały, nie polecam straszne, ale podobnonie masz się czym martwic, trezba po prostu się leczyc i głowa do góry, ja ostatnio też mam niezłe jazdy Ciezko isc do psychologa zawsze mam taki w glowie stereotyp..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 171

.. ...górnych lub tylko palców - ból stawów - ból rąk w okolicach ramienia , nóg również tak ogólnie jakieś punkty - pogorsznie wzroku - mam czasem takie białe obłoczki ale zaraz to znika po 4 - 5 sekundach - ból głowy ( najczęściej z tyłu lub od góry jakby coś uciskało mi głowe, czaszke ,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 219

.. ...macie jakiś sposób na bóle głowy oprócz spania :D hehe pozdrawiam Pola głowa do góry dasz rade: ) musisz uwierzyć w siebie: ) i jakieś zajęcie które lubisz robić i odciąga Cie od tego wszystkiego: ) jeżeli nie masz czegoś takiego to próbuj wszystkiego graj w gry rysuj czytaj książki : )..

Zwężenie i niedomykalność zastawki aortalnej dwupłatkowej 2 stopnia

.. ...czuję, zawroty głowy, bóle w klatce piersiowej i głowy czy to może oznaczać że operacja jest blisko? Jeśli przejdę osperację wymiany zastawki, to po niej będę musiał jeszcze jeździć do kardiologa? Prosze o szybka odpowiedź. Z góry dziękuję. Witam 3 stycznia 2006r miałem zabieg wymiany..

Zwężenie niedomykalność zastawki aorty

.. ...czuję, zawroty głowy, bóle w klatce piersiowej i głowy czy to może oznaczać że operacja jest blisko? Jeśli przejdę osperację wymiany zastawki, to po niej będę musiał jeszcze jeździć do kardiologa? Prosze o szybka odpowiedź. Z góry dziękuję. Mam pytanko ile masz lat? i gdzie leczysz swoje..

Interpretacja EKG

.. ...gorączki. Do tego doszły bóle mięśni i kości kończyn oraz ich osłabienie. Trwało to kilka dni po czym nastąpił ból głowy po lewej stronie u góry, ból promieniujący od ucha i ból karku. Co gorsza zacząłem czuć lekki niedowład prawej strony ciała ( głowa, ręka i noga ). Potem ( ok 1..

Ból głowy stan podgorączkowy

.. ...mam nieustanie sredni ból głowy szczegolnie w okolicach oczu oraz stan podgorączkowy od 37 * do 37,4 . Nie mam kataru, kaszlu ani nic co mogloby wskazywac przeziebienie. dziekuje z góry za pomoc. Też miałam takie objawy ale lekarz stwierdził że nic się nie dzieje i odesłał mnie do domu:/..

Skoki ciśnienia w nocy

.. ...rano i mam dokuczliwe bóle z tyłu głowy oraz przyśpieszony puls. Zaczęło się po obejrzeniu horroru, zawsze była dosyć wrażliwa na takie sprawy jednak nigdy to nie poszło, aż tak daleko. Mam pytanie, czy takie rzeczy mogą być spowodowane piciem herbaty, alkoholu? Czy to może być..

Drętwienie nóg, rąk, czasami kłocie w głowie...

.. ...Dodam że mam czasami bóle u góry głowy jakby mnie coś kuło do tego ból oczu...ale to czasami...kiedyś tak miałem ale przestało teraz mnie jakby trzęsie telepie...co to może być?? Tzn macie jakieś koncepcje?? Psychiatra czy coś?? Mam już dosyć musze coś z tym zrobić ... dodam że mam 21..