Ból w dołku

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 479

.. ...Ostatnio też miałem jakieś bóle pod krtanią ( dokłądnie w tym dołku - jakby mnie ktoś tam ściskał ) i przeszło. Nie przejmuj się na razie, a jak się bdzie utrzymywać, to idź do lekarza. andrzej, jak dłuzej pobedziesz z nami, to pomozesz sobie, zobaczysz, to forum to terapia najlepsza ze..

Czy mam chorobę wieńcową?

.. ...tygodni pojawia się ostry ból w klatce piersiowej. Zaczyna się zwykle w tzw. dołku i promieniuje do przełyku, szyi i podbródka. Jest bardzo intensywny. Twa od kilkudziesięciu sekund do mniej więcej minuty. Pojawia się najczęściej w spoczynku, późnym wieczorem, zwykle gdy siedzę przed..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 421

.. ...razie potrzeby. A te bóle w dołku to raczej takie sekundowe uderzenie bolesne jakby coś przeskoczyło albo jakby bańka w woda pękła ; - ( ( Zuziu nie masz za co kochanie dziękować.Jesteśmy tu przecież po to aby się nawzajem wspierać.Teraz my Ci doradzamy a za parę dni na pewno Twoje..

Ból serca, boli mnie prawe ucho, szybko sie mecze

.. ...charakterystyczne dla niego objawy: ból gałek ocznych i bóle glowy. Oczywiście badania wykazały, że wszystko jest w porządku. Jeśli lekarze mówią, że wszystko jest ok., to tak wlaśnie jest - uwierz im. Ja w początkach mojej nerwicy też miałem dziwne objawy: uścisk szyi, podduszanie w..