Ból w klatce piersiowej drętwienie rąk

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1013

.. ...przetrwać ten okres.A bóle klatki piersiowej,dławienie w gardle czy drętwienie nóg i rąk będą coraz rzadsze . Pozdrawim . Witaj Kiki. Rzeczywiscie odniosłam sie tylko do Twoich * wniosków * co do relacji czlowieka, ktory wyszedł z nerwicy, zgodnie z tym, jak mnie ukształtowały moje..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1048

.. ...Omdlenia, zawroty w głowie, ból w klatce piersiowej i plecach, duszności, problemy z przełykaniem, drżenie rąk, drętwienie rąk, nóg, kłopoty z utrzymaniem równowagi silny szum w uszach i pulsowanie częste oddawanie moczu kołatanie serca skoki ciśnienia Po badaniach krwi okazało się, że..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 248

.. ...uszach, uciski w głowie, bóle w klatce piersiowej, serce jakby miało wyskoczyć, drżenie, ogólne roztrzęsienie, wybuchy ciepła i zimna na zmianę, drętwienie rąk, koszmary nocne itp...cały czas z tym walczę...znalazłam sposób, ponieważ wiem że te wszystkie lęki siedzą w naszej..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie

.. ...ogólne osłabienie, dziwny ból w górnej części klatki piersiowej, do tego osłabienie rąk, nieraz drętwienie, mrowienie. Dość często nie jestem w stanie zaczerpnąć powietrza do końca, wrażenie jakby coś wewnątrz mi to uniemożliwiało. Często mam uczucie jakbym miał za chwilę zemdleć...

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie - Str. 2

.. ...będzie dla was nauczka, a ból w klatce może powodować wiele rzeczy z nowotworem na czele. Witam, Piszę , bo mam podobne objawy, do tych o których piszecie. Poza tym niepokoi mnie to że często drętwieją mi palce u stóp, nieprzyjemnie tracę w nich czucie a one same stają się białe ( nieraz..

Dziwne dolegliwości, drętwienie rąk, bóle w klatce, plecach

.. ...tego czasu mam dziwne bóle w klatce piersiowej, plecach, nogach głównie łydki. Jeżeli chodzi o bóle klatki są różnego rodzaju typu duszącego trwa to nie dłużej jak dzień, typu kłującego takie bardziej impulsywne przy ruchu takie same mam pleców. Cierpię również na zespół jelita..

Nieporządane działania leków pozawałowca

.. ...spocony, zawroty głowy, bóle, duszenie w klatce piersiowej/napewno nie wieńcowe/, drętwienie i puchnięcie dłoni /nóg nie/ ciągłe zapalenie scięgien rąk, ustawiczne uczucie przeziębienia / osłuchowo - czysto/ kaszel bez odksztuszania/ zaczerwienienie skory twarzy, rąk, wysypka na skórze,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1213

.. ...pracy. Miałam starszne bóle głowy, nie mogłam się na niczym skupić, ciągle myślałam że ze mną już koniec, zawroty głowy, rwanie pod oczami, suchość w gardle, bóle klatki piersiowej, całej lewej strony ciała, ból żołądka, mulenie, bulgotanie w jelitach, bóle jelit, drętwienie palców u..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 11

.. ...nerwicowym, podobnie jak silne bóle ( potrafią być naprawdę baaardzo silne, ciągnące i piekące - bolą przy ucisku ) mięśni przymostkowych klatki piersiowej ( może być też stan zapalny, ale nerwica również ). Drętwienia i mrowienia rąk - przyczyną nie musi być awaria układu sercowo -..

Nerwica w ciąży - Str. 101

.. ...straszne czasem, duszności, bóle w klatce piersiowej,do tego dochodzą drętwienie rąk, bóle kręgoslupa na calym odcinku a szczegolnie w okolicy krzyżowej,mam rożne nieduze choroby, ale nerwica je potęguje za każdym razem do rozmiarow zawału. przeszlam zakazenie helicobacter i mam teraz..

Zawroty głowy, drętwienie, lęki, problemy ze snem, bóle, to nerwica?

.. ...komunikowaniem się z innymi bóle w klatce piersiowej,drganie rąk ,zawroty głowy często jadłowstręt nieraz nawet zapominam o głodzie w takim stopniu ze nie jadam nic nawet przez dobę proszę tylko wskazanie mi co z tym zrobić nie kontaktowałem się w tej sprawie z lekarzem ani nie zażywałem..

Dziwny ból w klatce piersiowej

.. ...jakiegoś czasu mam dziwne bóle w klatce piersiowej, dość nieprzyjemne, tak jakby kłócie... czasem również odczuwam drętwienie rąk... Proszę pomóżcie... Jaka może być tego przyczyna? Dodam, że EKG było w porządku... Z góry dziekuję... Należy zrobić zdjęcie RTG kręgosłupa.Jest za mało..

Pogrubione ściany serca

.. ...treningu i zawodów czułem ból w klatce piersiowej i chwilowe drętwienie rąk. Udałem się więc do specjalisty. Po wykonaniu echa serca, okazało się że mam pogrubione ściany lewej komory serca ( 140% normy ). Dostałem również zwolnienie z treningów na 3 miesiące. Chciałbym wiedzieć czy jest..