Ból w klatce piersiowej po bieganiu

Nerwica - czy na pewno? - Str. 196

.. ...noc nie spałam!!!!!! Ból w klatce piersiowej, okropny! Serce mi waliło jak chciało, raz szybciej za chwilę normalnie. Kilka razy biegłam siusiu, przewracałam się z boku na bok!!! Kiedy normalnie będę spac? : - ) do magda13 Bieganie siusiu, czyli częstomocz i szybsze bicie serca to w..

Dziwne bóle w okolicy serca

.. ...czasu odczuwa dziwne bóle w okolicy serca czasem kłócie z lewej strony pod sercem taki cięzar w klatce piersiowej , uczucie duszności cześto wieczorem dolegliwości występuja okresowo, dodam że trenuję bieganie od paru lat proszę o jakieś wslkazówki co to może być Najlepiej skontaktuj sie..

Nadciśnienie i płatek

.. ...dodatkowe skurcze, czy bóle klatki piersiowej. Po tym wstępie chciałem zapytać, czy w mojej sytuacji są jakieś przeciwskazania do biegania ( amatorskiego )? poza tym chciałbym się trochę wyrzeźbić dlatego robię pompki i brzuszki. Może się to negatywnie odbić na moim zdrowiu? siłownię..

Problem z oddychaniem podczas wysiłku fizycznego

.. ...trudności z oddychaniem, ból za klatką piersiową i wszystko to podczas wysiłku fizycznego( od biegania na lekcjach w - fu po wchodzenie po schodach )...natomiast po wysiłku: drżą mi nogi i ręce, są bardzo słabe, jednak po krótkim czasie wszystko wraca do normy, szczególnie gdy położę się..

Bol z lewej strony serca przy bieganiu.

.. ...powrocie do domu poczułem ból z lewej strony klatki piersiowej oraz ciśnienie miałem 220/120. Skontaktowałem sie z lekarzem i po badaniach zostałem w szpitalu. Przeszedłem kardiowersję potem leczenie nadciśnienia. Od marca tego roku przeszedłem 2 kardiowersje i w końcu w czerwcu..