Ból w klatce piersiowej przy nerwicy lękowej

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć?

.. ...dużych zawrotach głowy, bólach lub kłuciach w klatce piersiowej, tętno znacznie powyżej 110, całkowite rozkojarzenie i ten paraliżujący strach. Badania i stwierdzenia lekarzy różnej specjalności niczego szczególnego nie ujawniły od strony somatycznej, a większość specjalistów była..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 24

.. ...bardzo dużo o kołataniu, bólu serca.Mnie przez ostatnie dwa bardzo boalało w lewej części klatki piersiowej,aż w plecach łupało, ale dziś już przeszło. Był czas że bardzo często tak miałam i też podobnie jak wy robiłam wszelkiego rodzaju badania i co - wszystko ok.To są zwykłe nerwobóle,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 42

.. ...przyczyn u różnych lekarzy. Bóle w klatce piersiowej, drętwienie kończyn, zawroty głwy, pieczenie i gula w przełyku, częsty stan podgorączkowy ( na skutek nerwów jak później zauważyłam ), a najgorsze były i zresztą są nadal dla mnie te kołatania serca. Serce wali mi jak oszalałe , a ja..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 87

.. ...obudziłam się z potwornym bólem kręgosłupa na wysokości klatki piersiowej, już po prostu nie wiem co z tym bólem robić , męczy mnie to niemal codziennie tylko w nocy mam spokój , czy ktoś ma taki problem ? W poniedziałek chyba pójdę do lekarza bo już mam dość tego porannego cierpienia...

Nerwica - czy na pewno?

.. ...wspomnianych zawrotow glowy, bóli w klatce piersiowej, ucisku w głowie i szyji nadal sie utyrzymują. Kilka razy usłyszałem podczas swojego voyagu po lekarzach, ze być może to nerwica, a dokładniej nerwica lękowa. Zacząłem korzystać z porad psychologicznych, z których z resztą korzystam..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...wspomnianych zawrotow glowy, bóli w klatce piersiowej, ucisku w głowie i szyji nadal sie utyrzymują. Kilka razy usłyszałem podczas swojego voyagu po lekarzach, ze być może to nerwica, a dokładniej nerwica lękowa. Zacząłem korzystać z porad psychologicznych, z których z resztą korzystam..

Mam nerwicę lękową

.. ...zawału. Często miewam bóle w klatce piersiowej i mam uczucie wymiotu. Boję się zasnąć z obawy przed śmiercią. Obecnie biorę magnez i tabletki uspokojające o nazwie * Sedatif PC * , mam nadzieję, że mi pomogą, bo biorę je dopiero od 2 dni. Już teraz się boję, że nie poradzę sobie z tym...

Hipotonia ortostatyczna i nerwica lękowa

.. ...lekarzy,pobyty w szpitalu...Bóle nie tylko w klatce piersiowej.ale mięśni,kręgosłupa.Siadało mi wszystko.Wygładałam coraz gorzej a w papierach /wyniki /były dobre.Lęki były coraz silniejsze.Doprowadziły mnie do depresji.Nie będe opisywać co to znaczy.Znalazłam się u psychiatry.Od wielu..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 552

.. ...jakego typu ty masz te bóle gzie cię najbardziej boli ? bo muszę ci powiedzieć że mnie boli prawie wszystko plecy klatka piersiowa a najbardziej mam słabe nogi i nie pisz kochana że ci blisko do śmierci bo to nie prawda ludzie chorujący na nerwice lękową mają takie odczucia zwłaszcza..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 726

.. ...,przytomności,zawroty głowy,ból w klatce piersiowej,i te wszystkie inne sprawy towarzyszyły mi od początku choroby - - - czyli nerwicy lękowej. U mnie występuje jeszcze jeden problem ,być może u Ciebie także ale nie napisałeś o tym. Mianowicie chodzi mi o lęk przed chorobami i śmiercią..

Czy to nerwica? mam stany lękowe, napady bólu i myśli o śmierci

.. ...mnie głowa mam napady bólu brzucha klucie w klatce piersiowej i częste myśli o śmierci czy to jest uleczalne ?? bo ja tu chyba zwariuje proszę o pomoc Nerwica - czy na pewno? - na ten temat tu wejdz i od pcozatku przeczytaj jakies 10 stron moze wiecej a potem ja kchcesz. Moim zdanie mtak..

Lexapro - Str. 9

.. ...tym zawał, wylew itp. Bóle w klatce piersiowej to chyba najbardziej typowy objaw nerwicy lękowej. Ja muszę brać leki na zwolnienie tętna - serce też mam przebadane i co z tego, jak w najmniej spodziewanym momencie zaczyna galopować. Czy Ty Atlanta bierzesz jakieś leki na serducho??..

Nerwica lekowa-jak z nia walczyc - Str. 2

.. ...szukałam czegoś na temat bólów w klatce piersiowej i napadów lęków i trafiłam na to forum. Po przeczytaniu waszych postów dochodzę do wniosku że tez cierpię na nerwicę lękową! Od około 2 lat męczę się z napadami lęków, boję się o siebie , o swoich bliskich .. Najgorsze są noce, bezsenne..

Drętwienie lewej ręki i policzka

.. ...i objawy kołatania, bólu w klatce piersiowej, fal ciepła się nasiliły na chwilę i minęły, jak się uspokoiłem. Wtedy zacząłem czytać o nerwicy lękowej, ale nawet się ucieszyłem, że to nie zawał : - ) Potem w tygodniu zacząłem mieć duszności i płytki oddech, oczywiście zmęczenie i brak..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 12

.. ...trudności w oddychaniu i bóle w klatce piersiowej. Nerwica lękowa może też przybrać formę fobii, np. lęku wysokości . NERWICOWE REAKCJE POURAZOWE Osoby, które uległy wypadkowi, często po pewnym czasie zaczynają skarżyć się na nawracające bóle i zawroty głowy, drżenie rąk. Takie objawy..