Ból w klatce przy schylaniu

Silny ból pod lewą łopatką

.. ...kilku dni odczuwam silny ból pod lewą łopatką, do tego od dwóch dni doszedł ból w klatce piersiowej, nasilający się np. przy schylaniu. Mam też problemy z oddychaniem. Czy to coś poważnego? Powinnam się zwrócić do lekarza, czy czekać aż samo przejdzie? Mam 23 lata. Prawdopodobnie jest to..

co robić po zapaleniu osierdzia sercowego? dziwne objawy - sport - Str. 2

.. ...ub.r. źle się czułem, bóle w klatce,, bóle przy schylaniu, 4 dni z tym tak chodziłem, myślałem że rozchodzę albo że w sobotę polezę w łóżku, aspirynka itp., ale w sobote rano ledwo z łóżka wstałem, tata z mamą zawieźli mnie na pogotowie, bo miałem wysoką gorączkę i bóle w klatce, lekarz..

Ból (kłucie) pod lewym obojczykiem aż do górnej części mostka

.. ...niedawna mam dziwny ból ( kłucie ) pod lewym obojczykiem aż do górnej części mostka. Odczuwam go w momencie gdy siedzę i zmieniam położenie barków albo wypinam delikatni klatkę. Gdy naciskam na napięty mięsień piersiowy to nie odczuwam w tym miejscu bólu. Przy schylaniu do wiązania butów..

Ból między żebrami

.. ...Od kilku dni odczuwam ból między żebrami, pod klatką piersiową, Nasila się przy oddychaniu, schylaniu, kucaniu itp... Nie wiem czy to przypadkiem nie dzieje sie po tym jak jestem głodna - wątpie, może to zbieg okoliczności. Nie wiem co mi jest, a narazie chyba nie pojde do lekarza. Pomoże..