Ból w lewym boku na dole

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 200

.. ...powoduje dyskomfort, i bóle w lewym boku, podbrzuszu. Piszcie co? Nie ma nikogo? Pewnie już śpicie1 Ja też już idę spać. Pa do zobaczenia jutro. Witaj Plamkaa!! Akurat ja mam dokładnie te dolegliwości od strony układu pokarmowego i to jest straszne,mam to od dwóch lat,ale ostatnio to..

Dziwne dolegliwości w lewym boku

.. ...mięsień, podobno to nerwoból. Napisz co u ciebie. witaj bylem u gastrologa. Wykryl mi niezyt jelita grubego ale to nie od tego. Dalej mi tam przeskakuje. Robilem ostatnio morfologie krwi i wszystko ok. OB=8. Jutro ide z kompletem badan do jeszcze jednego lekarza i jak bede wiedzial to..

Ból w okolicach serca po bieganiu

.. ...Mam 23 lata, pierwszy ból pojawił się po bieganiu. Teraz nieco boli za każdym razem jak się zmęczę a także gdy przechylę ciało w lewo. Jest nieznośny i mocny kiedy próbuję się położyć na lewym boku. A tak to nic mi nie dolega. Co to może być ? Przejdzie samo tak jak przyszło ? Idź do..

Problemy z oddychaniem.

.. ...tez w normie.Mam też bóle w lewym boku,zaczyna się od lewej łopatki i promieniuje mi koło piersi i aż do żeber.Robiłam prześwietlenie lewej łopatki i lewego płuca i mam zapalenie stawu barkowego,jak narazie biorę od 2 dni leki. zobaczymy czy pomoże.Ale najbardziej się boję o to co mi..

Kłucie i ból serca

.. ...kłuć w serce. Dzisiaj ból ten jest jeszcze większy... Czuje go gdy schylam sie po coś, śmieje się lub np leże na lewym boku. Jak myślicie co mi dolega ? Dodam jeszcze że problem ten pojawił się u mnie pod koniec ferii kiedy to wlasnie zaczlem cwiczyc i przybralem 6kilo na masie :/ Nie..

Straszny ból w lewym boku.

.. ...zdrowiem,odnośnie mojego bólu.Strasznie boli mnie lewa łopatka,ból promieniuje mi koło lewej piersi az do żeber.Niewiem co mi dolega.Ból ten nasila się tez na plecy części lewej.Byłam u ortopedy zrobił mi prześwietlenie i mam zapalenie stawu barkowego,przepisał mi tabletki od 2 tygodni..