Ból w przeponie

Zator płuc (zatorowość płucna)

Zator płuc (zatorowość płucna)

.. ...promieniować pod przeponę; kaszel, przyspieszone bicie serca; pacjent może odczuwać niepokój. Powikłania zatoru płuc. zapalenie płuca lub opłucnej, zawał płuca, ropień płuca, prawokomorowa niewydolność krążenia...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 207

.. ...mineło został tylko ból głowy, ale minął po kilku godzinach. Sama nie wiem, jutro ide na badanie ogólne krwi i moczu, zaczynam badania. Zobaczymy czy mam cos innego niż tylko nerwice...Napisze. Pozdrawiam Anzel - taki prosty sposob na uspokojenie, kiedy czujesz, ze cos nadchodzi -..

Stymulator serca a skurcze przepony

.. ...gorące sprawiając okropny ból.Stawy sztywniały i puchły.Tworzyły się gorące guzy.Na żywca rozrywało mięśnie.W ciągu 3 tygodni przybyło mi 20kg moje ciało rozpierało,a wnętrzności były żywą raną. Czuję się tak jakby moje serce pracowało w odwrotnym kierunku, a żyły były niedrożne. Przez..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 3

.. ...piersiowej - mozna i na to ból powiedziec. Próbowalem to zlokalizowac i wydaje mi sie ze ta slabosc dotyczy wszystkich miesni, miedzy innymi przepony - miesnie które sluza do nabierznia powietrza w pluca. Sa one w klatce piersiowej i przeponie. Ponadto jak jestem bardzo oslabiony, moje..

Ból w okolicach przepony przy głębokim wdechu

.. ...byłeś? Może być to nerwoból czyli nic groźnego ale zawsze lepiej zapytać specjalisty. czekam do jutra z lekarzem, jezeli bol ustapi to nie pojde, a jezeli bedzie dalej bolalo to bede musial sie wybrac...

Męczące odkaszliwanie

.. ...się skupiam. Nie czuję bóli w klatce piersiowej, chodzę na siłownie - dużo biegam, nie duszę się. Niedawno ( listopad 2007 ) robiłem wszystkie badania lekarskie w pracy, łącznie z prześwietleniem płuc, wg których wszystko jest w porządku * pola płucne bez zmian ogniskowych, aorta i..

BÓLE NA WYSOKOŚCI PRZEPONY

.. ...przepony.myślałem,że to chwilowe,ale jednak się pomyliłem. ból nie nasila się,ale bardzo mnie martwi.jeśli jest ktoś kto wie,objawami czego może byc ten ból,to proszę o jakies informacje. z góry dziękuję pozdrawiam..

Bóle brzucha i ucisk przepony

.. ...czasu mam bardzo silne bóle brzucha zaczynają się niewinnie od niewielkiego ucisku w okolicach przepony. Na początku były dość słabe i szybko mijały jednak z czasem zaczęły się nasilać. Tłumaczyłem to sobie stresem albo złą dietą. Dietę zmieniłem a od 3 miesięcy mam tez inną pracę mniej..

Trudny przypadek

.. ...dolegliwości sprawiając silny ból serca i wszystkich wnętrzności rozrywając mięśni.Sztywnieją i puchną stawy.Również żle pracuje cały organizm.W ciągu 3tygodni przybyło na wadze 20kg. Zmiana parametrów zmienia tylko miejsce bólu.Po jednym z ustawień pękła ściana serca,po innym płuca,a..