Ból w środku głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 30

.. ...zmęczenie, senność i bóle głowy bywają uciążliwe. Byłam z tym nawet u lekarza ( badając serducho ), ale powiedział mi tylko, że pozostaje mi czekać, aż się zestarzeje i ciśnienie naturalnie się podniesie : - ) Reniu cieszę się Twoim sukcesem i że * przetrwałaś * . Ja mam jeszcze jeden..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 31

.. ...siedzi, spina mięśnie, a ból promieniuje wszędzie - do ręki, głowy, szyji, biodra, gdzie tylko chce...Wiecie, co mi się kiedyś zdarzyło. Miałam wrażenie, ze sparaliżowało mi chwilowo prawą stronę. Ręka zachowywała się, jakby nie było w środku kości, twarz mi zdrętwiała, nawet nie mogłam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 147

.. ...samego rana męczę się z bólem głowy ale za to nie wystąpiły jak do tej pory inne objawy, aż jestem w szoku. Od kilku dni biorę nowe leki może to one zaczynają dziełać. Gabi jeżeli masz problemy ze snem to się nie męcz i spróbuj wziąć jakieś delikatne środki nasenne, bo inaczej wykończysz..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 733

.. ...cierpiałąm na uporczywe bóle głowy od rana do nocy , w zasadzie tylko noc mogłam przespać spokojnie choć zaśnięcie dosłownie każde było koszmarne, Miałam stały ucisk na głowie odczucie jakbym miała w środku gulę i ten ból mnie paraliżował. Mdlałam na ulicy, zabierała mnie erka i w..

Częstoskurcz komorowy a migotanie komór - Str. 2

.. ...silne zawroty głowy, ból głowy, dreszcze, wszystko w środku mi się trzęsie, ból w klatce piersiowej i takie uczucie odpływania, jakbym miała stracić przytomność lub zemdleć. Chociaż od miesiąca, od kiedy biorę Concor 5, czuję sie dużo lepiej. Ostatnio miałam robione ekg wysiłkowe, co..

Dodatkowe skurcze - Str. 89

.. ...objawiał się tak: zawroty i bóle głowy, kołatania serca - jakby mi się w wszystko w środku trzęsło, uczucie odpływania ( jakbym miała stracić przytomność ), dreszcze, ból w klatce piersiowej, nogi z waty. i to mnie trzymałokilka godzin. Miałam te ataki co jakiś czas przy regularnym..

Dodatkowe skurcze - Str. 95

.. ...przez kilka godzin ), bóle w klatce piersiowej bóle i zawroty głowy, rozdygotanie w środku, dreszcze. Nie mogłam jeździć samochodem, a praca ( siedzaca przy komputerze ) była dla mnie sporym wysiłkiem, nie mówiąc o takich przyjemnościach jak uprawianie sportu, czy pójście chociaż czasem..

Komorowe zaburzenia rytmu serca

.. ...tak: ogólna słabość, ból i zawroty głowy, wszystko mi się trzęsie w środku, tracenie świadomości - ja to nazywam odpływaniem( chociaż nigdy nie odpłynęłam, tzn nie zemdlałam ), dreszcze, chociaż jest np. upał i czasem takie dziwne uczucie, zwłaszcza w nocy, jakby mi miał język wpaść do..

Ból głowy, jakby w środku był kamień

.. .....powiedział , ze to bóle napięciowe ...nerwica...i kazał brać seronil!! Pozdrawiam! Witam! Jestem tu nowa, więc wybaczcie, jeśli w złym miejscu piszę. Ale także chodzi o ból głowy. Chodzi o to, czy możecie mi poradzić, gdzie w Poznaniu można zrobić ( prywatnie ) tomografię komputerową..

Bóle głowy przy gwałtownym ruchu

.. ...czoła! Również z tym bólem pojawiły się bóle karku lecz tylko lewej strony! Gorączki nie mam lecz co jakiś czas nachodzi mi tak jakby wyższa temperatura ( gorące czoło )! Gdy robie gwałtowne ruchy czuje ukłucie w skroniach! Co to może być? Żadne środki przeciwbólowe nie pomagają!? chyba..

Nerwica lękowa wewnętrzna

.. ...roku zaczęły się silne bóle głowy, zawroty głowy i nudności, nie mogłam nigdzie wyjść ponieważ zaraz kręciło mi się w głowie i miałam wrażenie że zemdleję, wówczas panikowałam, nogi miałam jak z waty i czułam, że wewnętrznie w środku się trzęsę. Te drgawki występowały już przy silnych..

Omdlenia, zawroty głowy, nudności i bóle głowy

.. ...czasu obserwuje u siebie ból głowy w części potylicznej. Potrafi tak trzymać cały dzień ale następnego puszcza. W ciągu ostatniego roku miałam tak kilka razy. Nie mniej jednak do tego wszystkiego od około tygodnia mam straszne zawroty głowy, nudności, czuję, że lecę. Do tego stopnia, że..

Paraliż senny

.. ...budzisz się zmęczona i/lub z bólem głowy, wtedy to ewentualnie może być bezdech senny. W takim przypadku powinnaś unikać alkoholu i środków spokajających/nasennych, starać się spać na boku i iść do lekarza...

Ciężkości z oddychaniem

.. ...bardziej, że od roku mam bóle w kręgosłupie, budzę się w środku nocy nie mogąc złapac tchu, mam zawroty głowy, mrowienie w rękach i nogach oraz problemy z koncentracją. Byłam już u tylu lekarzy, że aż wstyd mi prosic o następne skierowanie, nic nie pomaga. Wciąż bolą i * pieką * mnie..

Bóle w klatce piersiowej, mdłości i zawroty głowy

.. ...czasu odczuwam silne bóle w klatce piersiowej jakby przeszywały mnie igły, po lewej stronie mocniejsze tak jakbym miała w środku coś wielkiego. Czasem mam duszności, które łączą się z mdłościami i zawrotami głowy. Podkreślam, że w rodzinie jest wiele przypadków z przykrymi..

Dziwne uczucie...

.. ...pojawiły się : częste bóle główy [ nawet teraz jak nie mam bólu głowy to wystarczy, że nacisnę po prawej stronie głowy i czuję taki otępiający ból w środku czaszki...jakkolwiek to nie brzmi.]Oprócz bólu głowy występują też czasem zawroty głowy - najczęściej jak próbuję zasnąć bądź gdy..

Nerwica ??? Skoki ciśnienia...Ból i zawroty głowy...

.. ...78 . Bardzo mam silne bóle z tyłu głowy gdy się z chylę i wyprostuję i lekkie zawroty. Byłem u lekarza i zapisał mi leki na nadciśnienie lecz wydaje mi się że gdy biorę te tabletki to gorzej się czuję. Mam skierowanie do kardiologa. Czuję tak jak by mi coś w środku klatki piersiowej..

Skąd do się bierze?!

.. ...dolegliwości otóż : - ból głowy i oczu, uczucie rozpierania jakby coś mnie od środka rozpierało - czuję się jakbym był przeziebiony ale tylko głowa.. - boli mnie czoło coś kłuje mnie z lewej strony czoła w środku - dopada mnie ostra senność i zmęczenie - czasami boli mnie z tyłu głowy -..