Ból w tchawicy

Nietypwy, straszliwy ból w gardle i tchawicy

.. ...domu i zwijam sie z bólu. Nie jestem zdolona nic robic przez bol a najgorsze jest to ze nie moge rozmawiac bo wtedy bol jest tak okropny , ze nie do wytrzymania. Boze ja juz nie wiem co mam robic. Prosze o pomoc, o jakies wskazówki co to moze byc, jakie powinnam zrobic jeszcze badania...

Zaciskające się gradło - krtań - tchawica?

.. ...tak sciska jak skurcz ból straszliwy - w okolicy krtanii - migdałów. Lekarze mówia ze nic mi nie jest ale miałem tylko ekg , prywtanie zrobiłem usg traczycy i hormonalne jest ok. Mam takie wraznie ze jakby pod migdałami u gury w gradle sie gotowało - piekło. Czasami mi głos sie lekko..

Silny ból w klatce w czasie wysiłku, wyniki w normie, co robić?

.. ...towarzyszy bardzo silny ból w klatce - w okolicach tchawicy i oskrzeli. Nie wiem jak to opisać.. kłucie, drapanie, pieczenie, ostry ból - trochę jak przy zapaleniu. Poza tym, po najmniejszym wysiłku ( np. bieg na autobus ) serce bije jak oszalałe i uspokaja się przez jakieś 10 - 15..

Wyniki holtera, czy jest w tym coś co może tłumaczyć mój problem?

.. ...wydala, dostaję mroczków, bólu skroni, zataczam się i prawie padam - tragedia. Do tego w pewnym momencie zaczyna mnie boleć coś w klatce, ale mam wrażenie że to tchawica ( a im więcej i im głębiej oddycham tym bardziej boli ). Ale wszyscy zawsze mówili, że trzeba trenować, trzeba..