Ból wątroby

Tamponada worka osierdziowego

.. ...czasu uczucie duszności; bóle w klatce piersiowej podobne do tych w chorobie niedokrwiennej; przepełnienie łożyska żył szyjnych; nagle występujące powiększenie wątroby spowodowane upośledzonym spływem krwi z łożyska żyły głównej dolnej; w badaniu przedmiotowym czasami stwierdza się tętno..

Niedomykalność zastawki mitralnej

.. ...jako kołatania serca ), ból w klatce piersiowej, duszność wysiłkowa, obrzęki kończyn dolnych i powiększenie wątroby. Te ostatnie objawy są wynikiem niewydolności prawej komory serca, która z czasem może się rozwinąć u chorych z niedomykalnością mitralną. Niebezpiecznym powikłaniem..

Betaloc zok 50 raz dziennie

.. ...zażywam częściej czuję bóle w klatce piersiowej typu kłucie, gniecenie. Pozdrawiam was. Ja zażywam 100 - ke, a i piwko lubię wypic ( i to nie jedno ) wszystko jest oki. Ciśnienie jest na przyzwoitym poziomie ( nawet na kacu ). Fakt jestem dość młody i może nie wpływa to tak ( alkohol +..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 244

.. ...każdy choc najmniejszy ból lub zmiana na ciele powoduje okropny strach i najgorsze myśli Ja nawet stwierdziłam że chyba jestem hipohondrykiem( czy jakoś tak ) bo jak słysze o jakiejs chorobie to od razu mam typowe dla niej objawy. Miałam juz raka żołądka płuc wątroby trzustki kregosłupa..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 724

.. ...z żołądkiem, okropne bóle ( podejrzewam wrzody ). Dzięki diecie dolegliwosci nieco ustąpiły, ale nadal towarzyszy uczucie ciężkości na żołądku lub wątrobie. Po Świętach zrobiłam wyniki z krwi - wyszły ok. Myślałam, że wychodzę już na prostą a tu w Nowy Rok wybrałam się do Koscioła i jak..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1044

.. ...na którą się umiera. Ból głowy - to na pewno tętniak, ból w klatce piersiowej to na pewno zawał, wzdęcie to na pewno chora wątroba ( marskość wątroby ). Siedze i szukam na forach jakie dana choroba ma objawy - i przeważnie takie u siebie znajduje. Wydaje mi się, że jest to wszystko..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 3

.. ...wątroba miała unerwienie bólowe, nikt więcej nie wziąłby alkoholu do ust. Zbadajcie się pod kątem WZW B ( badanie HBS, kosztuje 10 - 15 zł ). Jeśli jest ok. - super, zaszczepcie się przeciw WZW B i szukajcie innych przyczyn złych wyników. Niezależnie od WZW - ochrona naszej wątroby to..

Cholesterol i triglicerydy

.. ...wątroba ,żle się czuł,miał bóle mięśni,największe - łydek,tak,że po schodach nie mógł chodzić.Lekarz wtedy odstawił,ale zanim to zrobił kazał dalej brać mimo bólów.I zbadał CK - kinaz ę kreatyny - okazało się ,że wielokrotnie przewyższa górną granicę normy.Wtedy odstawił.Ale wątrobę..

Bóle w lewym boku

.. ...lewym boku nie jest to ból stały mam wzdęcia i czuje jak gazy dają znać o sobie.Czasami brzuch mi sie powieksza.Co to może być i jakie badania najlepiej zrobić.Dziękuję i Pozdrawiam. Witam mi sie wydaje że to może być wątroba bo moja ciocia takie coś miała najlepiej jest sie zgłosić z..

Nadużycie kawy i ból serca, podyższone ciśnienie i puls

.. ...dolegliwości żołądkowych, bólów wątroby, - nie wywołuje biegunki czy zatwardzenia, - nie przemienia Cię w „kłębek nerwów”, - nie odwadnia, - zawiera witaminy i szereg minerałów, - doskonale smakuje. i w dodatku jest absolutną nowością na rynku polskim. JEST TO KAWA Z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...lat ! także mam częste bóle w okolicy serca i wątroby częste duszności i bezsenność, odwiedzłem psychologa i psychiatrę psychiatra przepisał mi pernazynę oraz mianserin ale to tylko wyleczyło mnie z bezsennościa psycholog no cóż po kilku wizytach stwierzdził że mam zmienić stosunek do..

Jaki lekarz? zanim wątroba mi wysiądzie od leków przeciwbólowych

.. ...dostaje to prochy przeciwbólowe ( eferalgan - codeine 500+30 ) i Divascan, podejżewają bóle migrenowe głowy... jakby * olewając * to co do nich mówie, a może mają rację... ; ) Drugie to nadciśnieje, na tą okoliczność dostałem książeczkę i musze sobie mierzyć ciśnienie kilka razy..

Intymny problem - stolec

.. ...gazów ( stąd znużenie, bóle głowy, goraczka ). Oczyścić organizm.Poza tym należy uzupełniać dobre bakterie i enzymy. cd. jasny stolec świadczy o nieprawidłowej pracy wątroby ( chyba, że uzupełniasz mg - on też ,,rozjaśnia * stolec ) Agunia twierdzisz ze to stres?Wlasnie jestem bardzo..

Nerwica? 19 lat

.. ...niewyjaśniony dyskomfort ( ból ) po prawej stronie śródbrzusza. USG jamy brzusznej wykazało lekko powiększoną śledzione i pojedyncze węzły chłonne 8mm właśnie w prawej stronie brzucha. Ból tego miejsca wzmagał się jak piłem alkohol i myślałem że to wątroba, ale ją mam wporządku ( z USG..

Dziwny ból przy dotykaniu po lewej stronie pod żebrem

.. Od paru dni mam ból z lewej strony pod żebrem, pojawia sie on tylko wtedy gdy nagniatam to miejsce. Nie jest on jakis strasznie silny, ale boli. Dodam że mam powiększoną wątrobe oraz byłem leczony na nerwice. Jeśli ktoś wie o co chodzi proszę o..

To wątroba czy cos w tych okolicach.

.. ...żółciowych może nastręczać trudności.Jak są większe kamyki,to nie wyjdą,tylko utkną w przewodzie żółcioqwym i go zatkają.To dopiero jest ból.Nie życzę.Ale póki co,nie masz diagnozy...więc po co gdybać...

Ból pod prawym żebrem...

.. ...grudnia dopadł mnie ból pod prawym żebrem. Jest to ból hmmm czuje takie gniecenie taki ucisk pod prawym żebrem,gdy robię skłon i gdy nie jestem wyprostowany. Czyżby to wątroba się odezwała ? Może ktoś miał podobny problem? Ból trwa do dziś lecz wczoraj i przed wczoraj ból ustąpił lecz..

Zwyrodnienie kręgosłupa piersiowego

.. ...mięśni i związany z tym ból.Może to również być przyczyną niedowidzenia,pogorszenia się ostrości wzroku.Powoduje to też rozdrażnienie,gniew u * posiadacza takiej wątroby. Mnie ostatnio kręgosłup o wiele mniej boli i także wiele rzadziej po zmianach w diecie.Być może to by coś..

Niezidentyfikowana choroba

.. ...nerwicę. Często też mam bóle nerek i wątroby, czasami w moczu mam krew. Są też inne objawy, które nie zawsze występują. co to może byc? Z takimi objawami to do szpitala sie nadajesz.Mnóstwo badań krwi,żeby cos stwierdzić:chor.reumatyna,przewlekłe zapal.zatok,tarczyca,pasożyty w..