Ból za uchem

Szum w uszach wieczorem przed snem

.. ...dochodzą krótkie ale ostre bóle głowy, oraz ból i lekka opuchlizna na kości za uchem. witam, mam 28 lat, męczę sie z opisanym wyĹźej problemem od jakiegoś roku, lekarz nic nie stwierdził. A ja mam jedną z tych * panikujących * nocy, właśnie sobie wkręciłam Ĺźe to moĹźe wylew..

Coś w rodzaju epilepsji? trzesienie się ciała

.. ...moje córka ma 3latka prawie codzienne jak wstaj strasznie sie cala trzęsie. Co to moze byc? Mam to samo przed chwilą nawet miała... strasznie się boje napiszcie mi na gg co ja mam robić:( ( ... 3501425..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...dalej tego układu szyi. bóle są zaskakująco silne i mogą być bardzo różne. skroń, łuk brwiowy, okolice czubka głowy, pod szczeką, za uchem. podrażnienie błędnika powoduje doznania nieracjonalne i może wywoływać głebokie zaniepokojenie. uciski na kregach szyjnych - i uciski wewnatrz..

Ból głowy z lewej strony i obrzęk

.. Kilka dni temu w nocy poczułem z lewej strony głowy nad uchem ( zaraz nad małzowina uszną na odcinku ok 5 cm w gore ) kilku sekundowe klucia. Na drugi dzien tez czasem czulem takie slabsze klucia w tym miejscu i zaobserwowalem ze naczynia czy cos co w tym miejscu przebiegaja sa duzo grubsze niz z prawej..

Ból gardła, czy to poważne czy nerwica?

.. ...nie byłam. Praktycznie ból gardła wcześniej nie był, dopiero wystąpił po wyrwaniu zęba ósemki . Jak bolało na początku na całej długości gardła , tak i teraz czasami boli niestety . Lącznie i z uchem i szczęką . Jak zaczynam o tym myśleć mam wrażenie ścisku gardła i jak czytam wszystkie..

Dziwne drgania skóry głowy nad prawym uchem

.. ...nieprzyjemne, ale nie jest to ból. Ogólnie czuje się dobrze. Żadnych zawrotów głowy, duszności, drętwienia konczyń nie mam. Bóle głowy występują( coś w rodzaju obręczy ), ale rzadko. Czasami mam kłopoty ze snem. Do jakiego lekaża najpierw się udać z tym problemem? Czy dla pewności lepiej..