Ból zatokowy

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 44

.. ...uciskiem, czy wręcz bólem ( trudno określić )... Po wizycie u kardiologa i wykonaniu echa serca przeszłam badanie holter. Po odbiorze wyników holtera dowiedziałam się z opisu, że: - rodzaj skurczów: zatokowy 86121 ( 77,27% ), ExSV: 2 ( 0,00% ), VxE: 6239 ( 5,6% ) w tym: 3462 pojedyńczych..

Arytmia zatokowa

.. ...uczucie ucisku w mostku, bóle lewego ramienia i pleców na odcinku piersiowym. Niestety nie mgę się narazie wybrac do tej pani doktor bo mieszkam w innym mieście. Czy to może być prawda. Faktyczne mam problemy z zatokami( ciągły katar, zatkany nos i często krew w wydzielinie z nosa ),..

Tętniak przegrody międzyprzedsionkowej

.. ...nie jest to przyczyna bólów w klatce piersiowej, omdleń. Twierdzą, że jestem zdrowa. A kiedy dowiem się, że nastąpił przeciek z tętniaka? Kiedy będzie za późno? Lekarze twierdzą, że wyniki tych badań to norma. Badanie Holtera wykazało tylko epizod tachykardii zatokowej - 146/min...

Dodatkowe skurcze - Str. 38

.. ...ręki położnika * , lęk, ból i kołatnie. Potem trzęsawka - prawie jak przy padaczce. Przeszłam prawdopodobnie dwa razy TIA ( przemijający udar mózu ). Często miewałam tachykardię - jak o określono zatokową, ale prawdziwą przyczna wszystkich moich dolegliwości tkwi w PFO - kóre podobno ma..

Dodatkowe skurcze - Str. 53

.. ...dni i od tygodnia mam ból w mostku - doprowadziło mnie to do obsesji zawałowej... Bezinteresowny - nie wiem jak odróżnic częstoskurcz od tachykardii zatokowej - mi zatokowa wyszła na holterze w liczbie jedenastu - stąd wiem co miałam. Raz pojechałam z takimi gromadnymi ( ? ) do szpitala..

Bradykardia zatokowa z hipotonią ortastatyczną

.. ...stany przedomdleniowe bóle głowy i karku, duszność, zle czasami widze oraz zawroty głowy - obiawy te nie powinny byc winikiem bradykardi tak twierdzą kardiolodzy a do tego pobolewa mnie brzuch strasznie sie poce do teg bardzo sie denerwuje czy czasem nie mam nerwicy, kardiolog przepisał..

Bradykardia zatokowa

.. ...stany przedomdleniowe bóle głowy i karku, duszność, zle czasami widze oraz zawroty głowy - obiawy te nie powinny byc winikiem bradykardi tak twierdzą kardiolodzy a do tego pobolewa mnie brzuch strasznie sie poce do teg bardzo sie denerwuje czy czasem nie mam nerwicy, kardiolog przepisał..

Ablacja węzłą zatokowo przedsionkowego (modyfiksacja tego węzła)

.. ...konsekwencje. ostatnio mam bóle w okolicy tętnic szyjnych jak jest bardzo gorąco lub jak szybciej chodzę i to dziwne ale pzrechodzi jak odpoczywam. nie mogę nosic szlików i nic innego na szyi bo robi mi się duszno i ałabo. nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego ale z roku na rok jest..

Nerwica sercowo naczyniowa i tachykardia zatokowa

.. ...przyspieszonym biciem serca, bólem w klatce piersiowej oraz dziwnymi tak jakby * przytkaniami * trwającymi zaledwie ułamek sekundy podczas których serce boli a ja nie mogę złapać oddechu lub czuje sie jakbym tracił przytomność=S Postanowiłem zasięgnąć porady kardiologa, który stwierdził..

Złe EKG - proszę o poradę

.. ...dłoni,wewnętrzny niepokój,bóle zamostkowe. Dodatkowe badanie: - Holter EKG z natępującym opisem: 107091QRS * ÓW,14 pojedyńczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych,2 tachykardii,6 bradykardii.Podsumowanie badania:rytm zatokowy( okresowo niewielka niemiarowość zatokowa )o częstości 45 -..

Nerwica w ciąży - Str. 195

.. ...aparat jest do bani czy ból głowy jest nie od cisnienia.Akurat za kazdym razem jak jestem u gina to cisnienie mam perfekcyjne. Do Marinki.Czy powiedziałas swojemu ginowi ze masz tachykardie zatokową,napadową i jak on na to zareagował?Czy kazał Ci isc na konsultacje to kardiologa?Bo nie..

Tachykardia zatokowa u 5 letniego dziecka

.. ...2.30 obudziła się z bólem pod mostkiem,było jej nie dobrze.Zmierzyłam jej ciśnienie miała 108/56 i puls 140.Zapisałam ją do kardiologa, ale są ogromne kolejki.Bardzo się martwię.Czy to może być coś poważnego? Bardzo proszę o pomoc.W szpitalu otrzymałam tylko informację, że nie ma już..

Przerost prawej komory serca

.. ...serca, zasłabnięcia, bóle w klatce piersiowej, sine dłonie i stopy, zmęczenie, duszności, bóle głowy. Wyniki badań EKG:Rytm pozazatokowy o częstości 85/min, ujemne zalamki P w II, III, avF, ujemno - dodatnie zał. P w V1 - V6; czasPQ=0,08sek( rytm węzłowy?, preekscytacja? ) EKG - Holter:..

Zgrubienie po prawej stronie brzucha i gorączka

.. ...przycisnę to czuję lekki ból. Mam też stany podgorączkowe. Jutro idę na USG brzucha, ale chciałabym wiedzieć co wy o tym sądzicie, czy ktoś miał to samo, bo oczywiście układam czarny scenariusz.. dodam, że mam tachykardię zatokową na tle nerwowym, która mi się wlaśnie uaktywnia przez to..

Potykanie serca

.. ...mna chodzil, doszly bóle serca i * fikołki * czyli własnie takie przeskoki w klatce piersiowej i robi sie przy tym na sekunde mdło, często jak zmieniam pozycje wlassnie w łózu, miałam holtera i...doktor powiedzial ze mi nic nie jest to nerwica ze mam tylko tendencje do tachykardii..

Bóle w klatce piersiowej

.. ...oddział kardiologii z bólem w klatce piersiowej - odczucie było jakby mi ktoś stanął na klatce, nasilało się przy wysiłku i miałam ciśnienie 160/100. Zrobiono mi koronarografię, która wyszła bez zmian. Proszę mi pomóc w interpretacji wyników EKG: rytm zatokowy, miarowy o częst.75 na min,..